Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam.

100+ matchem van. Abból sokkal kevesebb, mint a fele írt.

Aki írt, az is elég fura. Volt aki nem írt vissza..

Vannak itt még normális emberek, és csak én fogtam ki eddig ilyen érdekesebbeket, vagy töröljem is le magam?


2020. febr. 5. 11:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
47%

Férfi vagyok, több kapcsolattal és kb 200+ strigulával a hátam mögött. Külsőre nem rossz, de nem is 10/10. Unaloműzésképp néha tindereztem, volt több kalandom. Az extra szép csajok 80% insta követőket szeretne (“instán előbb megtalálsz”), van amelyik hivatàsos, ès a nagy rèszüknek a kèpek nem fedik a valósàgot. Termèszetesem vannak szèp nök, akik tàrsat keresnek, annyi párhuzamos beszèlgetèssel, hogy nem tudjàk követni.

A kiirt kèrdèsre vàlaszolva: szèp nökènt több hulladèk fárasztó pasi közül hatalmas türelemmel ki lehet fogni èrtelmeset (is).

2020. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!