Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként is csalódás a Tinder?

Figyelt kérdés

Pár napja regisztráltam.

100+ matchem van. Abból sokkal kevesebb, mint a fele írt.

Aki írt, az is elég fura. Volt aki nem írt vissza..

Vannak itt még normális emberek, és csak én fogtam ki eddig ilyen érdekesebbeket, vagy töröljem is le magam?


2020. febr. 5. 11:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%

> A siker titka egyébként annyi hogy intelligensebbnek kell lenni a többinél

Vállalati szoftvereket tervezek, nem tartozom a legbutább emberek közé, de Tinderen soha, semmilyen sikerem nem volt. Azon az alkalmazáson -- meg általában a modern, netes társkeresésben -- két út vezet a sikerhez: 1) legyél nő, vagy 2) nézz ki jól. Az intelligenciának ehhez semmi, de semmi köze.

2020. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Évekig tindereztem, sokat kell szívni, mire az ember egyáltalán olyat talál, akivel tud beszélgetni... Nemhogy párkapcsolatra alkalmas személyt. Bár nekem összejött, szóval van ilyen is.


Az viszont, hogy 100+ matchből (ami fél év alatt simán lesz 1000+ is) nem elégszel meg azzal, ha csak a fele ír... Na ne hisztizz már.

2020. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a helyzet, hogy nem tudják, hogyan nyissanak. Egészen nyilvánvaló mindenki számára, hogy a nőknek iszonyatosan sok párjuk van a Tinderen; és azok közül kell valahogyan kitűnni. Néha ez nehéz és fárasztó is; bár ezen én már túl vagyok és tök őszintén írok mindenkinek, aki tetszik. Én is voltam így ezzel valamikor és nehezen viseltem, ha nem írtak vissza (én meg jóképű férfi vagyok). Viszont olyankor továbbállok egy sziával és nyugtázom, hogy van tőlem vonzóbb számára; én csak egy opció voltam. PS: nagyon sokan vannak a tinderen, akik nem szexpartnert keresnek; csak adni kell esélyt a másiknak. Nekem egyáltalán nincs rossz tapasztalatom vele.
2020. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 2-szer próbálkoztam a Badoo-val. Rengeteg üzenetet kaptam. 1-2 értelmes lett is volna közte, de án úgy vettem észre, hogy akkora a kínálat, hogy a férfiak szinte mindenkinél bepróbálkoznak és egyszerűen nincs idejük/kapacitásuk a normális levélváltásra.


Egy randim volt Badoo-ról és szerintem az utolsó is. Én már az elején megbeszélem velük, hogy nem egy éjszakázás kaland a cél és nálam első randin nincs szex. Ennek ellenére az úriember úgy lekapott a lábamról, hogy ellenkezni is alig tudtam, a nyílt utcán a nadrágom cipzárját húzgálta volna...És még ő volt megsértődve, hogy elköszöntem tőle a francba...majd kaptam tőle egy olyan üzenetet, hogy ne is keressem, mert nem működik a kémia. :DDD 1. nem volt szándékomban keresni. 2. én nem húzgálom olyan embernek a nadrágja cipzárját, akivel nem működik a kémia. :DD


Ezzel a sztorival csak azt szerettem volna prezentálni, hogy ne keress ebben az egész ismerkedésben logikát, értelmet meg pláne ne.

Biztos fiatal vagy, a rossz tapasztalatok ellenére én arra biztatnálak, hogy azért ne add fel. Én még mindig hiszem, hogy valahol egyszer nekünk is meglesz a párunk. :) Fel a fejjel!

2020. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok fent Tinderen és nem is vágyom rá. :-D
2020. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egész netes párkeresés egy óriási húspiac. Nagy a kínálat, a fele sem igaz ami ki van írva és ami jól néz ki az általában nagyon drága, vagy gyanúsan olcsó arra később nagyon ráfizetsz. A középutat érdemes követni és akkor ki lehet fogni egészen jó partikat.

Ami az intelligenciát illeti az nagyon szubjektív, mert a tudás lehet sokrétű, de lehet szakbarbár is. Példaként említem, hogy volt olyan randim, amikor egy olyan lánnyal randiztam aki 4 nyelven beszélt ami számomra nagyon vonzó volt, de számára én "unalmas" voltam. Viszont rákérdeztem mi a véleménye a táncról, a tangóról, a balettről, szokott-e operába járni és úgy nézett rám mint aki a Marsról jött. Ami nagyon fontos, az azonos érdeklődési kör és a hasonló értékrend, ami mindkét fél számára fontos arra lehet építeni egy kapcsolatot.

2020. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

"16 vagyok"

Ha megkérdezed valakitől mit csinál szabadidejében és azt mondja, hogy olvas, vagy elmegy egyedül futni az nehezen érti meg azt az embert aki minden idejét a barátokkal tölti és kizárólag társasággal együtt sportol és barátokkal együtt tölti az idejét. Aki szabadidejében bemagolja az Algebra könyvet vagy megtanul 3 nyelvet az lehet nagyon okos ember, de attól még lehet végtelenül unalmas is, viszont aki nyitott szemmel jár a világban és sok emberrel beszélget az olyan dolgokat is tudhat amit soha nem írtak le vagy nem publikáltak.

2020. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

4 fajta alap embertípus létezik.

- Aki okos/szép és annak is tartja magát.

- Aki okos/szép és nem tudja.

- Aki ronda/buta és tudja is.

- Aki ronda/buta és nem tudja.


Ezek szerint te az első kettőben vagy. Innentől indulhat a verem a mellem mert nő vagy, a szerény nő vagyok. Te a verem a mellem nő vagy, de had kérdezzem meg miért? Más nőnek is 100+ match van, aki 1 fokkal szebb mint az ördög. A match-aid te alakítod ki, mivel ha nem vagy bűn ronda, akkor normális hapsik is jobbra húznak, de ezekből te szelektálsz melyikkel lesz "match". Te neked az "érdekesek" tetszenek akkor. Mi a probléma itt?

2020. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, en egyszer voltam fent hebe-hoba egy honapot majf lett egy csajom masfel evig, aztan egy hetet es megint lett egy komoly szoval nekem “bejott”, de meg igy is sok elutasitast kaptam, pedig osszvissz 2 honapot nem voltam fent. Az aranyok nagyon el vannak csuszva es sok lany a matchek szama miatt felnyomja az elvarasokat, mikozbe lehet tokre megtalalna a kozos hangot egy csomo olyan csavoval, akinek nem valaszol, csak igye a huspiac, amit mar irtak itt. Szoval nekem nem volt kimondottan csalodas, de az teny, hogy eleg elkurvult egy formaja az ismerkedesnek
2020. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én tindereztem egy időben, amikor unatkoztam. Rá lehet függni. Nem akartam kapcsolatot, sőt még szexet sem, csak kíváncsi voltam milyen ott a kínálat.

Végül lett egy tinder randim, nagyon gáz volt. Életem leggázabb randija volt, a pasi halál részegre itta magát, és alig bírt beszélni és ülni is. Konkrétan az asztalhoz böfögött. Ki is osztottam és ott hagytam.

Aztán lett egy másik tinder randim, azzal össze is jöttem később. Azt hittem, hogy megtaláltam a szőke herceget fehér lovon(egyébként nem szőke volt), izmos, jóképű, idősebb nálam, nem nagyképű. Ezt hittem míg el nem mentem a házába, ami olyan putri volt, hogy szerintem még a hajléktalanszálló is tisztább lett volna. A kapcsolatunk végére rá is jöttem arra, hogy a külső nem minden. És nem azért nem volt neki csaja, mert ronda, hanem mert eleve hatalmas gondok voltak a személyiségével és elvolt a szemétdomb tetején is patkányokkal az ölében.

Igen, azóta nem tinderezek és nem az az első, hogy ki hogy néz ki.

Egyébként mondhatni én is "szép" vagyok, nekem is volt közel 200 matchem, és abból alig beszéltem pár sráccal, arról meg nem is mesélek, hogy mennyi olyan volt akire azt hittem, hogy magyar és kiderült, hogy nem is tud magyarul, mert szlovák/román/szerb/ukrán, stb. volt.

2020. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!