Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknak miért únalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak miért únalmas egy jófiú?

Figyelt kérdés

Mert mindíg ez van. Jön a jófiú aki ki tenné értük a lelkét. Oda adná a szivét. Aki sose csalna meg senkit és tisztelettel bánna a csajjal és sose szólna eggyetlen rossz szót se rá. De ha a jófiú meg próbálja el csábítani a nőt, akkor a csaj csak ásítozik. Keresztül néz a jófiún. Vagy éppen kineveti őt. Lesajnáló mosoly kiséretébe fordul el tőle mert a csaj másra vágyik.És akkor jön az a "más". A nagydumás bunkó macsó aki csak int a nőnek hogy: Hé, bébi, gyere hátra a mosdóba! És a nő megy, mert felszines az érték itélete, mert ostobán csak a kűlső érdekli megy az hogy a barátnői előtt másnap este villoghasson hogy "Ah, egy igazi alfahim macsóval gyürtük össze a lepedőt!" És már tolja is le a bugyit mert a semmit se érő szánalmas életébe ez a dugás lessz a nagy kaland.

A jó fiút meg ott hagyják összetőrve porig alázva. Mert a kedvesség és tisztelet únalmas.



2020. febr. 9. 10:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Egy jófiú általában tud helyesen írni.


Első pár mondatodban valótlan dolgokat írsz, mert minden kapcsolatban van veszekedés és az, hogy valakinek nincs lehetősége megcsalni a másikat nem egyenlő azzal, hogy nem csalná meg.



Mondjuk azt nem értem, ha szerinted ilyen egyszerű, mint amit fejtegetsz a továbbiakban akkor miért nem csinálod te is ugyan azt? Akkor jutna neked is csaj és nem itt nyekeregnél hülyeségekről.

2020. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Mert tényleg unalmasak szerintük. Ha mindig hazaérek időben, sokat foglalkozom a gyerekkel, hiába nézegeti a telefonomat, nincsen benne chat más nővel, nincs miről panaszkodnia a barátnőknek. A rosszfiúnál ilyenektől nem kell félni.
2020. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Logikus magyarázat erre nincs, egyszerűen ösztönösen a rosszfiúkra buknak.
2020. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
75%

Én sem szeretem nőként a tipikus "jófiúkat". Utálom, amikor a pasi teper ezerrel és semmi más nem látszik belőle, csak, hogy mindent megadna, hogy velem lehessen. Lesi a kívánságaimat, ápolja a lelkemet, minden tetszik belőlem neki, szerinte tökéletes is vagyok. Nem tudok férfiként tekinteni egy olyan pasira, aki a szolgálaton kívül mást nem tud nyújtani. Nincs is önálló véleménye, ha valamiben másképp gondolkodik, mint én kerüli a konfliktust és nekem ad igazat. A tenyerén hordozna, de egyáltalán nem úgy érzem, hogy azért, mert én annyira különleges lány vagyok. Azért viselkedik velem így, mert én szóba álltam vele és hagyom magam szeretni.

Nem érdekelnek különösen a nagydumás, bunkó pasik, de legalább nekik van személyiségük, ők nem kerülik a konfliktus, megmondják, ha valami nem tetszik, nem pedig megalkuvó tesze-tosza fiúk. Szerencsére a két véglet között is lehet találni pasit és onnan keresek, de ha csak jófiúk és bunkó macsók lennének, akkor egyértelműen inkább a második csoportot választanám.


26/l

2020. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Te komolyan azt hiszed, hogy ez a két véglet létezik? Ennyire szűklátókörű vagy, vagy csak egyszerűbb ilyen felszínesen látni az embereket?


Mesélek kicsit a barátomról, aki egyszerre jófiú (utálom ezt a megnevezést) és rosszfiú (ezt pedig az emberek jelentős része félreértelmezi). Nincs semmilyen káros szenvedélye.


Volt pár közös kalandunk, a legtöbb utazás vagy együtt megélt extrém sport. Van néhány dolog az életembe, amit nem tudunk elviselni, az unalom is ilyen. Én mindig is partnerre vágytam a nagy kalandokhoz, nem arra, hogy valaki mással unjuk az állóvizet. Már önmagában azért hálás vagyok, hogy rátaláltam egy ilyen emberre, de az már a másik, hogy ő maga se unalmas, kiszámítható. Illemtanilag 1867-ben leragadt (mondjuk amennyi Jane Austen-t olvasott, nem meglepő), de kedve szerint néha átugrik a 70-es évek rosszfiú sablonjába.


Aztán az egy általános dolog, hogy az udvarias megközelítésnél több kell ahhoz, hogy összejöjjön veled valaki. Közös érdeklődések? Közös célok? Közös hobbik?


Mennyire ismered azokat, akiket te bunkónak és szánalmas életűnek nevezel? Nem tagadom, vannak ilyen emberek (csak tudnám, hogy ez téged miért zavar), de ha te csak őket veszed észre, akkor nyilván ezekben a körökben mozogsz. Ha pedig így van, nincs min meglepődni.


Lehet bunkónak tartanád az én páromat is, mert csak egyszer találkoztál vele, pont amikor egy kicsit pajzánabb viccet mondott. Valószínűleg eleve gyorsabban ítélsz, mint kéne.


A kedvesség és tisztelet nem unalmas, hanem vonzó, önmagában viszont egyik se ér sokat. Ez a kettő alapvető dolog, amit egy értelmes ember mindenki, nem csak egy leendő pár felé, tanúsít. Ha neked két ilyen tulajdonság a legnagyobb érdemed, akkor nem meglepő a sikertelenség. Ugyanis ezeket a többség adja, csak mellé sokkal többet.

23/L

2020. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%
#4: Itt a "jófiú" nem azt jelenti amit te leírtál. Az,hogy nem ordibál veled,nem csal meg 3 nővel és próbáp mindent megadni neked,nem jelenti aut hogy nincsen személyisége. De rendben,ha teged zavar hogy próbálnak igazán szeretni,akkor menj a kigyúrt bunkókhoz,aztán gyere vissza ide panaszkodni hogy ötödszörre csal meg a a pasid miközben minden este ver szex közben...már majdnem(MAJDNEM) minden lánynak csak ez kell...
2020. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
#4 Akit te írtál az nem jófiú, hanem papucs. Egy jófiúnak is van személyisége és attól, hogy boldog azzal a nővel, akivel együtt van még nem lesz tesze-tosza. Udvarias, tiszteli a nőket, szereti a békét és a nyugalmat. Hűséges, odaadó férfi és nem keveredik felesleges konfliktusokba, csak ha nagyon muszáj. Az én szememben ezek a jófiú tulajdonságok, de én inkább férfinak nevezném.
2020. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
40%, a kérdező és társai...tényleg azt hiszitek, hogy ti jó fiúk vagytok? Gyűlölködtök egész nap, szidjátok a nőket, egy beteges kép szerint ítélkeztek. _De ti magatokat piedesztálra emelitek. Nem, ti is genny alakok vagytok. Csak ti máshogy terrorizáljátok a nőket.
2020. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
#8 Már nem azért, de ki terrorizálta itt a nőket? Komolyan kérdezem.
2020. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
13%

Pl mert a jófiú, amolyan sekélyes, anyámasszony katonája típusú embert a nők értelmezésében.

A fantáziájukra kell hatnod és meglátod a változást ^^

2020. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!