Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknak miért únalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak miért únalmas egy jófiú?

Figyelt kérdés

Mert mindíg ez van. Jön a jófiú aki ki tenné értük a lelkét. Oda adná a szivét. Aki sose csalna meg senkit és tisztelettel bánna a csajjal és sose szólna eggyetlen rossz szót se rá. De ha a jófiú meg próbálja el csábítani a nőt, akkor a csaj csak ásítozik. Keresztül néz a jófiún. Vagy éppen kineveti őt. Lesajnáló mosoly kiséretébe fordul el tőle mert a csaj másra vágyik.És akkor jön az a "más". A nagydumás bunkó macsó aki csak int a nőnek hogy: Hé, bébi, gyere hátra a mosdóba! És a nő megy, mert felszines az érték itélete, mert ostobán csak a kűlső érdekli megy az hogy a barátnői előtt másnap este villoghasson hogy "Ah, egy igazi alfahim macsóval gyürtük össze a lepedőt!" És már tolja is le a bugyit mert a semmit se érő szánalmas életébe ez a dugás lessz a nagy kaland.

A jó fiút meg ott hagyják összetőrve porig alázva. Mert a kedvesség és tisztelet únalmas.



2020. febr. 9. 10:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezzel a helyesírással írnál nekem egy társkeresőn, ne haragudj, de nem foglalkoznék veled. Biztos nagyon kedves, rendes stb. vagy, de ezen a ponton már elbuknál. Bocs.


Azonkívül, egy NŐ

-nem megy hátra a mosdóba,

-nem ostobán csak a külső érdekli.

- nem semmit sem érő, szánalmas az élete


Nem értem, miért csodálkozol, hogy ilyen véleménnyel nem kellesz senkinek......

2020. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
15%
Huszonévesen én is e két végletet láttam. Voltam én, a félénk fiú, aki bármit megadott volna az adott lánynak és volt egy másik típusú srác, aki nagydumás volt. Naponta ugyanazokat a poénokat eregette el, csak a sorrend volt más, sose volt unalmas. Én unalmas voltam nekik. Amikor arról mesélt, hogy előző nap éppen kik kényeztették őt, valamint "lenyelték -e amit tőle kaptak" avagy nem, az is hatalmasnagy tetszésnyilvánítást váltott ki még a vallásos lányok körében is. Mindig, szünet nélküli átvitt értelmű szexuális tartalmú-jellegű poénkodások, stb. Abszolut nyerő volt.
2020. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Ezek szerint egyik válaszoló aki a 26L volt ilyen típusúval ismerkedne.
2020. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Annak ellenére, hogy mekkora "jófiú" vagy, elég szépen ócsárolod itt a nőket. Akiket te annyira szeretnél.


Te az a tipikus "de hát én kedvesnek mutatkozom, jár nekem a pna" típusú, nyafogó kis pcs vagy.

2020. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Mert ezek a rossz fiùk hatàrozottak van önbizalmuk ès ezt szeretik a nõk
2020. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
Mert a jó fiúk általában szarul is neznek ki.
2020. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

Kár, hogy közöd nincs a jófiúhoz.


És nem, nem néznek ki szarul. A jól kinézőek között is legalább ugyanolyan arányban van rendes.

2020. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy az nem igaz, hogy a jófiú típusú férfiak nem kellenének a nőknek. Igenis őket fogják választani, miután (!) fiatal korukban kellőképp kiélték magukat a rosszfiúkkal, de ez sem azért van, mert valami nemes átalakulás miatt felismernék a valódi értékeket, hanem azért, mert kénytelenek belátni, hogy a szexuálisan ellenállhatatlan férfiakkal egyszerűen lehetetlen bármire is jutni, ha a nők hosszútávú céljait nézzük. Csak ők a jófiúkat stabil pasiknak hívják: a nők szemében unalmas, egyáltalában nem vonzó, viszont hosszútávon megbízható és főleg kellőképp irányítható férfiak (tehát pont az ellenkezője, akikkel korábban szexeltek). Persze ezek a férfiak nyomokban sem fogják megtapasztalni azt a szenvedélyes szerelmet és bevállalós, mocskos szexet, amit a korábbi férfiak megkapták.


És hogy miért a rosszfiú típusú férfiak a nyerők, ha egyszer papíron pont az ellenkezője, mint amit a nők állításuk szerint keresnek a férfiakban? Azért, mert a nők érezni szeretnének, mert nekik ez az élet. Még akkor is, ha ez az érzelem negatív, még mindig jobb, mint a semmi, amit a jófiú típusú férfiak iránt éreznek.

2020. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Eleve aki jófiúként DEFINIÁLJA SAJÁT MAGÁT, az nálam labdába sem rúghat. Az ilyenek nálam automatikusan mennek a sunyi, gerinctelen kis patkány kategóriába. Híresség, aki pontosan ilyen: Ed Sheeran.
2020. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
hát szokták mondani, hogy zsák a foltját. amit te leírtál az a rbanc kategória. Tehát a rbancok vonzzák a rossz fiúkat, ez igaz. A normális nők a normális pasikat vonzzák. Mindenki a saját szintjét. Ilyen egyszerű.
2020. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!