Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajoknak miért únalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak miért únalmas egy jófiú?

Figyelt kérdés

Mert mindíg ez van. Jön a jófiú aki ki tenné értük a lelkét. Oda adná a szivét. Aki sose csalna meg senkit és tisztelettel bánna a csajjal és sose szólna eggyetlen rossz szót se rá. De ha a jófiú meg próbálja el csábítani a nőt, akkor a csaj csak ásítozik. Keresztül néz a jófiún. Vagy éppen kineveti őt. Lesajnáló mosoly kiséretébe fordul el tőle mert a csaj másra vágyik.És akkor jön az a "más". A nagydumás bunkó macsó aki csak int a nőnek hogy: Hé, bébi, gyere hátra a mosdóba! És a nő megy, mert felszines az érték itélete, mert ostobán csak a kűlső érdekli megy az hogy a barátnői előtt másnap este villoghasson hogy "Ah, egy igazi alfahim macsóval gyürtük össze a lepedőt!" És már tolja is le a bugyit mert a semmit se érő szánalmas életébe ez a dugás lessz a nagy kaland.

A jó fiút meg ott hagyják összetőrve porig alázva. Mert a kedvesség és tisztelet únalmas.



2020. febr. 9. 10:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Fordítva ültök a lovon, skacok. A rosszfiú nem azért kell a nőknek, mert rosszfiú, hanem kell a nőknek, és ezért megengedheti magának, hogy rosszfiú legyen.
2020. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
Nem is ilyen a világ. A szépség és a szörnyeteg. Na az a valóság.
2020. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy olyan az írásképed, mint egy 10 évesé, de meséld már el egy jó fiú mikor írna ilyet: “ mert a semmit se érő szánalmas életébe ez a dugás lessz a nagy kaland.” Hol vagy te jófiú? Egy sértődött, rosszindulatú kis görcs vagy. Se tisztelet, se semmi nincs benned, hiába akarod adni a szépet. Kinek kellene egy ilyen írastudatlan, nulla intelligeniájú csökevény.
2020. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%
Miquel nem igaz. Sok nő szemében én nem vagyok kemény mert még egy nálam 2 fejjel kisebb emberbe se kötők bele puszta szórakozásból. Meg azért nem volt rendőrségi ügyem mert félek.... ők igenis szeretik ezt a nem érdekel semmi majd én jól megmutatom habitust.
2020. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%

Egy átlagos sráccal nincsen gond. Ha kedves, de nem behódoló, hízelgő, néha bókol, de nem nyálas nagyapámtól lopott csajozós dumákkal haknizik, akkor nekem semmi bajom a "jó fiúkkal". Akik magukat "jó fiúnak" nevezik, sokszor szánalmasan buták, azt hiszik, hanyatt vágom magam, ha azt mondják gyakorin, hogy szép a nevem, vagy, ha megdícsérik a szemem, és csodálkoznak, ha visszautasítom őket.

Ha mutatnak kedvelhető személyiségjegyeket, humort, és számomra tetszetősen néznek ki, engem nem érdekel, ha nem kocsmázik/cigizik/ bunkózik, sőt, inkább előny, hogy egy mások által is kedvelt, aranyosak tartott emberrel vagyok.

Meg kell találni az átmenetet a nyáladzós fiatalember és a kőbunkó tajparaszt közt, mert a nők többsége egyiket sem szereti túlzottan.

2020. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
:-) Ja hát ha elég jóképű, van is mit tejbe aprítani, kiterjedt baráti köre és érdekes hobbija van akkor üsse kavics nem ront vele ha inkább jófiú mint rossz
2020. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Azért tartják unalmasnak mert nem látnak benne fantáziát és nem akarják megismerni. De lehet hogy belül még izgalmasabb mint a többiek.
2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!