Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zárkózott, csendes fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, csendes fiúnak tényleg nem való barátnő?

Figyelt kérdés

Ezt amiatt gondolom mert élőben így szinte lehetetlen ismerkedni, meg úgy is leráz a lány, volt már ilyen. Csak az a baj hogy én szeretnék barátnőt, de én nem tehetek erről hogy ilyen vagyok.

Hozzám hasonló természetű lányt meg nem nagyon találok, neten is próbálkozom pedig.

Tudok beszédes is lenni, és vicces is, de nem ez a fő természetem. És nem vagyok szerencsétlen kinézetű, meg határozatlan sem, mert sok lány egyből ezt gondolja az ilyen fiúkról, ha neten szóba jön ez a téma.


2020. febr. 10. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy a nők azokat a tulajdonságokat keresik és részesítik előnyben egy férfiban amelyek NAGYRÉSZT lehetetlenné tesznek egy normális, tartós kapcsolatot. És egyébként a férfiak is, csakhogy a nőknek van lehetősége válogatni, a férfiak jelentős részének nincs és ezért beérik "kevesebbel" is.
2020. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!