Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy egy mentálisan beteg nőnek lehet párkapcsolata (és persze a jóképü férfiaknak is), de az átlagos pasira csak azt dobálják, hogy előbb tegye magát rendbe?

Figyelt kérdés

Tavaly 1 honapot voltam pszichiátrián szorongás miatt csoportterápia keretében.


Volt egy 26 éves lány, aki már előtte sok sok hónapot feküdt más kórházakban anorexiával és szorongással, többféle gyógyszert is szedettek vele.


Mivel még szedte a gyógyszereket igy nem nevezhető gyógyultnak. Mégis elég volt neki, hogy feltelepitse a tindert a telefonjára, és kb két napon belül lett is egy udvarlója, akivel a terápia kimenői alatt találkozgatott, titkolva, hogy BETEG.


És hát persze egy jóképü fiatal srácról van szó, MI MÁSRÓL.


Érdekes modon ehhez a lányhoz senki sem vágta hozzá uton utfélen, hogy nyomja el magát, mert BETEG?


Én sokkal kevéssé vagyok beteg mert nekem sosem kellett gyógyszereket szednem, mégis én vagyok a selejt, de hát érthető, mert én csak egy átlagos himnemü vagyok, értékem csekély a huspiacon.


Egyébként ez a lány volt az aki az egész csoport előtt bemondta, hogy nagyon okosnak tart és nagyon szeret velem beszélgetni és reméli még fog is.


Sajnos nem voltam elég arc, hogy szintén a csoport előtt megmagyarázzam, hogy nyomja el magát, mert amugy meg úgyis a jóképü fiuknak fogja széttenni, én nem kivánom ingyen szórakoztatni.


2020. febr. 10. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Arról már megint miért a nők tehetnek, hogy a pasik ennyire lejjebb adták az igényeiket?
2020. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

A társkeresés végtelenül egyoldalú és durván a nők felé lejt a pálya. Még a legproblémásabb nőkért is sorban állnak a férfiak, nem is tehetnek mást, többségük gyakorlatilag bármilyen nőt kénytelen elfogadni, ha nem akar egyedül maradni. Ezzel szemben a nők bőségesen válogathatnak a férfiak közül, így a hátrányos helyzetben lévő férfiak törvényszerűen hoppon maradnak. Ilyen az élet.


Ugyanaz, ami némileg hátrányosan érinti a nőket a társkeresésben (mondjuk mint pl. a kövérség vagy mentális zavar), az gyakorlatilag halálos ítélet férfiak esetén.

2020. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Történik ilyen is, olyan is. "egy mentális nőnek lehet" -> következtetést levontad: "minden mentális beteg nőnek lehet" (mert láttál egyet akinek azonnal sikerült).

Mentális betegség és mentális betegség közt is van eltérés.

2020. febr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Figyu, megváltoztak az emberek. Önző, beképzelt, egoista állatok lettek. A feminizmus előretörése miatt kettős mérce van a nők vs férfiak között. Amíg a nő 40 évesen nyugdíjba mehet, addig a férfi nem. Amíg a nő válás esetén megkapja a gyereket fél vagyonnal (amihez sokszor semmi köze nem volt), addig a férfi egy nagy beintést kap. Erre lett a férfiak védekező mehanizmusa, akkor lszrom a nőket, max kihasználom. Ez nem tetszik nekik, vagy sokszor nem érdeklik, hisz van "még" sok potenciális jelölt. Egyvalamivel viszont nem számolnak, az idővel. Az bizony mindenkinek ugyanúgy telik, s ütheti az hűdeszépvagyokkirálylány a fejét a falba (vagy más által összeharácsolt falba), nem fog változni. A liberalizmus, feminizmus ide vezet. Kevesebb születésszám, több válás, emberek tárgynak tekintése, stb... Mint minden izmusnak, a feminizmusnak is van lecsengési ideje. Az h mi lesz ezután, senki nem tudja, de vszínű önmegvalósítizmus vagy vmi orbitális fszág, amin a kampósórruak gazdagodni fognak, úgy mint most a feminizmuson. Ez van, ehhez kell alkalmazkodni. Férfiként először gondolkodj, aztán cselekedj. Nem szabad bedölni bárhogy sír könyörög, bármit csinál a másik, köpni, fordulni, elmenni. Ennyi. Ne azzal foglakozz, miért van kettős mérce, van kész, hanem azzal, hogy te ebben nem veszel részt. Magaddal foglalkozz, építsd a házad, csináld a karriered (szrd le h veri a mellét a titkárnő, hogy mekkora karriert ért el), nem az nem az, a saját értékrended alapján élj, s ezeket az "önimádó" embereket meg kerüld el. A mai világban a fehér férfi hátrányból indul. Ez alapján élj, amit meg elértél azt meg védd meg.
2020. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó vagyok, a nők 90%-a mentálisan beteg. A betegség neve: nárcisztikus személyiségzavar.
2020. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Mentálisan beteg férfiaknak is van (lehet) párkapcsolata. Nem értem a kérdést.
2020. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

"a nő 40 évesen nyugdíjba mehet"

Igen? Hol? Érdekelne a lehetőség, de én nem tudok ilyenről.

2020. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15%

Vékony nőnek, átlagosnak, ducinak, csoronak simán lehet herceg barátja.


A férfiaknál ha van túlsúly vagy nincs elég pénz, onnantól kutyát nem érdekli.


Fogadd el! Vagy nézz ki úgy mint a felső 30% és legyen sok pénzed!

2020. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Azta, 4-5 kiló plusz, az már selejt...
2020. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Vaseline válasza:
27%

17-nek:

"a nő 40 évesen nyugdíjba mehet

Igen? Hol? Érdekelne a lehetőség, de én nem tudok ilyenről."


Szerintem munkaviszonyban eltöltött időre gondolt, de ezt te is tudod.

2020. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!