Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy egy mentálisan beteg nőnek lehet párkapcsolata (és persze a jóképü férfiaknak is), de az átlagos pasira csak azt dobálják, hogy előbb tegye magát rendbe?

Figyelt kérdés

Tavaly 1 honapot voltam pszichiátrián szorongás miatt csoportterápia keretében.


Volt egy 26 éves lány, aki már előtte sok sok hónapot feküdt más kórházakban anorexiával és szorongással, többféle gyógyszert is szedettek vele.


Mivel még szedte a gyógyszereket igy nem nevezhető gyógyultnak. Mégis elég volt neki, hogy feltelepitse a tindert a telefonjára, és kb két napon belül lett is egy udvarlója, akivel a terápia kimenői alatt találkozgatott, titkolva, hogy BETEG.


És hát persze egy jóképü fiatal srácról van szó, MI MÁSRÓL.


Érdekes modon ehhez a lányhoz senki sem vágta hozzá uton utfélen, hogy nyomja el magát, mert BETEG?


Én sokkal kevéssé vagyok beteg mert nekem sosem kellett gyógyszereket szednem, mégis én vagyok a selejt, de hát érthető, mert én csak egy átlagos himnemü vagyok, értékem csekély a huspiacon.


Egyébként ez a lány volt az aki az egész csoport előtt bemondta, hogy nagyon okosnak tart és nagyon szeret velem beszélgetni és reméli még fog is.


Sajnos nem voltam elég arc, hogy szintén a csoport előtt megmagyarázzam, hogy nyomja el magát, mert amugy meg úgyis a jóképü fiuknak fogja széttenni, én nem kivánom ingyen szórakoztatni.


2020. febr. 10. 19:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
90%

A csaj titkolta, hogy beteg, tehát a "jóképű srác" nem is igazán tudta, hogy mibe megy bele, de úgy látszik, a lány viselkedése nem volt ellenére, ezért folytatta vele az ismerkedést.

Ez a lány, akit most annyira próbálsz lehúzni, még veled is kedves volt, elmondta, hogy szeret veled beszélgetni, meg jó fejnek tart, sőt, ezt mások előtt is hangoztatta, hogy mindenki más is tudja, szimpatizál veled. Erre az a reakciód, hogy sajnálod, hogy nem aláztad meg nyilvánosan a komplexusiad miatt...

Lehet, hogy neked nem kell gyógyszert szedned, de sokkal betegebb vagy mentálisan, mint az a lány.

2020. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!