Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 200 ezernél kevesebbet kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

200 ezernél kevesebbet kereső férfiaknak nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet itt olvasni hogy ha valaki 200.000 vagy alatti fizetést mond akkor mindjárt jönnek a válaszok hogy ez nagyon kevés, ha nőt akkorsz akkor válts munkát, keres többet társai. Ez akkor azt jelenti hogy, aki 200000 vagy alatta keres annak nincs is barátnője ettől függene a dolog?
2020. febr. 16. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű!


Dagadt de milliomos = lehet barátnője

Menő csávó, vékony vagy izmos = lehet barátnője

Valamiben extra jó = zenész, vagy extrém nagy farok = lehet barátnője


Most ebből le tudjatok vonni hogy kiknek nem lehet! Budapesten kb 200-230 ezer a minimálbér, szóval jó ha a pasi azért e felett keres hogy ne legyen átlag proli s nők szemében. Olyan 500 ezer nettó az ideális.

2020. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pasim 110-et keres és együtt él velem több éve. Most fog munkahelyet váltani, ott 150-et fog keresni. Felénk ilyen lehetőségek vannak, de így is szeretjük egymást.
2020. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amikor semmennyit nem kerestem, mert egyetmista voltam (na jó volt kb 15-25 közötti ösztöndíjam) volt barátnőm.

Amikor felvettek az első munkahelyemre kemény 60 ezerért volt barátnőm. Amikor a második munkahelyemre kerültem még akkor is volt, pedig ott is kb. 130 ezerrel kezdtem. Amikor már normálisan keresek nincsen.

Na akkor most mivan? :D

2020. febr. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nagyon sok lúzernek van barátnője..olyanok is szednek össze nőket akik 30 felett szülőkkel laknak meg lakótársakkal stb..valamiért a nők pont, hogy inkább a szemetet szeretik (mondjuk aki dolgozik minden nap teljes munkaidőben nem hívnám szemétnek akármennyit is keres). Ettől függetlenül nem árt tenni valamit, hogy több legyen. Vannak akik belecsöppentek egy baráti körbe ahol mindig megjelennek nők, így teljesen ismeretlenül randizgatni nehezebb..
2020. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!