Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti nők! Igaz, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők! Igaz, hogy ti már nem nagyon kelletek senkinek?

Figyelt kérdés

Mert minden férfi a fiatal, termékeny sőt szeretné. Akár tagadja, akár nem. A tizenéves végei és a huszonéves nők nagyon kelendőek ezért.

És ez minden férfiba bele van kódolva. Ez ösztön. Még az 50-e férfi is 20-as nőt szeretne igazából, mert egyszerűen genetikailag ők náluk a legnagyobb a továbbörökítési esély, és ez elemi ösztön. Ti nők sem tehettek róla, hogy a sikeres, tehetős, hatalommal rendelkező férfiakra buktok. Ezért a férfiak sem tehetnek az ösztöneikről.

Ti mennyire érzitek ezt? Igaz hogy már 30 fölötti nőnél max a nagyon megalkuvó férfiak próbálkoznak komoly kapcsolatra? És mint tudjuk, a megalkuvás nem egy alfa férfi tulajdonsága.


2020. febr. 17. 21:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
73%

32 éves vagyok, altalában 25nek neznek de 2 hete elkérték a dohányboltban a személyimet is....

Btw en 31 évesen találtam meg életem párját, olyan férfit akire mindig is vágytam. Egy 27 éves csajt hagyott itt miattam akit csak "használgatott".. ennyit erről :)

2020. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
83%

40 eves vagyok. En ezt nem tapasztaltam eddig.

Barhova megyek, mindig van aki leszolit az utcan, es nem, nem hajlektalanok! :D

Es meg csak nem is nezek ki 10-esnek, altalaban farmert es bakancsot vagy edzocipot hordok.


Az en velemenyem az, hogy lehet, hogy a 20 eves csaj fiatalabb es feszesebb a bore, de ez a teoria online terjedt el, es azok a ferfiak haraptak ra, akik nem kellenek senkinek. Es ez a legjobb visszavagas szerintuk.

"ja most nem kellek neked, de 30 evesen te mar oreg vagy, es a kutya se fog rad nezni"

Ez a teoria azert se allja meg a helyet, mert manapsag mar sokan nem akarnak gyereket, vagy nem ez az elsodleges szempont.

Es egy normalis ferfi,mondjuk 30-as, 40-es,az nagyon jol tudja, hogy az a 18-20 eves csaj 10 ev mulva ugy ott fogja hagyni, egy fiatalabb pasiert, mint a sicc.

Mindegy, gondolom te egy alfa vagy, szoval nem kell aggodnod :)

2020. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy nem kellünk senkinek én 18évesen bevásároltam macskákból azóta is velük élek...

Amúgy te magadtól vagy ilyen hülye vagy segítenek? :D

31/N

2020. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellek tényleg, egyedül élek a macskámmal, patkányommal akik szintén nem kellenek senkinek mert nőstények. 😅😀
2020. febr. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ők is betöltötték már a 30-at? 😂
2020. febr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

Tegnap este csak egy halvány, ködös érzésem volt, hogy valami kimaradt a kérdésed alatti kifejtős részből.


Most reggel, friss aggyal és egy adag koffeinnel a rendszerben rájöttem, hogy mitől volt hiányérzetem: elfelejtetted belinkelni azt az SMV (szex-piaci érték) grafikont a pompás kék-rózsaszín hullámokkal), ami mindent visz, mint a piros ász, ha valaki még hajlana arra, hogy a szobájából kimozdulva nem azt tapasztalja maga körül a valóságban, amit leírtál, és hinni szeretnél. xD

2020. febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, én 29 vagyok, és férfi. Feleségem 39 éves nő. Ragyogó, karcsú, "kislányos" alkat, szép arc, szép haj. Senki nem mondja meg a korkülönbséget.

"Termékeny", hát ne röhögtess, most várjuk a babánkat. (Gimis tanárok vagyunk mind a ketten amúgy).

Kérdező, orvos látott egyébként már?

2020. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"az 50-e férfi is 20-as nőt szeretne"

Én nem.

2020. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mi lenne, ha bekussolnál vérge?

2020. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj kérdező, ne is mondd, teljesen el vagyok keseredve. :( Nyáron volt a 30. szuletesnapom, közölte is a férjem, hogy innestől ne is reménykedjek abban, hogy ő hozzámér, sőt! Örüljek ha megtűr és nem cserél le egy 18 évesre. Rosszul esett, de mit tehetnék, elmúltam 30,vége az életemnek úgyhogy tűröm, hogy ő a fiatal, feszes, termékeny frisspipihusit vadássza, én meg maradok cselédnek. :(



#iróniavége

2020. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!