Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Mindig az történik velem hogy ha megtetszik valaki, akkor az illető mással jön össze? Létezik hogy ennyire szivat az élet?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, igaz ugyan hogy még fiatal de rettenetesen szerencsétlen.

Már kislánykoromban is ez volt hogy ha megtetszett egy fiú pl akkor (konkrét eset) az adott személy a legjobb barátnőmnek kezdett "udvarolni", nyilván 10-11 éves gyerekek szintjén.

Középiskolában még asz elején szerelmes lettem egy srácba, persze a srác megint a legjobb barátnőmnek keztde el csapni a szelet, bár nem történt köztük semmi.

Aztán később lett volna valaki akivel komolyabbra fordulhattak volna a dolgok (nyilván ide is igaz hogy középsulis szinten) de aztán úgy tűnt a srácot nem érdeklem a továbbiakban hanem egy másik lány, vagy inkább mondjuk úgy ő jobban érdekelte.

Aztán már az egyetemen történt hogy volt egy rendezvény ami több napig tartott (nem, nem gólyatábor) és ott jóba lettem egy lánnyal. Persze a kiszemeltem is ott volt, aki ezt a csajt kezdte el fűzni ráadásul én ezzel a lánnyal voltam egy szobában így amikor mentem pl aludni a srác ott feküdt a másik csaj ágyában aki ugye akkor ott pont szobatársam volt. Akkor már kínomban csak nevettem magamon hogy ennyire nem lehetek szerencsétlen..

Aztán az utóbbi pár hónapban volt valaki aki tetszett, nem vagyok szerelmes de valamilyen szinten már érzelmek is fűznek hozzá. Az utóbbi egy hétben pedig egyfolytában rá gondoltam. Pont mostanában kezdtem el gondolkodni azon hogy kéne lépnem valamit, mert jól kijöttünk, miért ne alapon....erre ma hallottam egy ismerőstől hogy van barátnője. Szóba jött egy beszélgetés során.

És igazából már nem tudom mit tegyek...

Konkrétan azt érzem hogy az élet szándékosan babrál ki velem ilyen téren. Elkezdek gondolkodni valamin, hpogy de jó lenne ha egyről a kettőre tudnánk jutni, (nyilván nem élem magam bele nagyon ezekbe a dolgokba) erre mindig jön egy óriási pofon.

Nem vagyok csúnya se, most nemrég kezdtem el ráállni nagyon az edzésre, diétára hogy igazán jó alakom legyen (legalább hátha kicsit javítok az esélyeken) de nyilván ez nem 2 nap alatt történik. Járok társaságba, közvetlen vagyok, a humorom is elég jó (bár ezt így elég furcsa magamról kijelenti, inkább azt mondanám hogy a visszajelzések alapján), mégis mindig megszívom?

És a probléma az hogy már fejben is így állok hozzá ,mert ezt már nagyon sokszor tapasztaltam..

Mások is vannak hasonló cipőben? Hogyan tudnék ebből kilábalni?



2020. febr. 18. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a barátnőid beszédesebbek, nyitottabbak, könnyebben kezdeményeznek vagy fogadják a srácok kezdeményezését. Tessék rámenősebbnek lenni kisasszony. :)
2020. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt leírhatnád, hogy szerinted miért van ez. Jobb a rálátásod mint nékünk így ismeretlenül.


Amit utolsó írt is lehet pl. Vagy akikre rámentek helyetted vonzóbbak? Stb.

2020. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nekem is volt már ilyen, hogy lehet ebből kilábalni, igazából egy idő után keresd meg az illemhelyiséget és toj egyet érzelmileg, így írom udvarias formába. Én mindig mikor ilyen volt tudomásul vettem, hogy tetszik a szemeimnek és mentem tovább szó nélkül android fejjel. Mindenki ember, szóval akin nem látszik annak is volt hogy tetszett már valaki, d mindenki egyéni magánügye, és privát szférája,a mihez senkinek semmi köze, maximum egynek de csak akkor ha viszonzott, máskülönben egy ici pici privát titokka, amit tisztelni kell. Ennyi.


Szóval én személy szerint a tetszés dologgal nem szoktam foglalkozni, azt gondolom, hogy majd mikor a saját társam rám talál, tetszeni fog akkor majd ez a kérdés fog megfogalmazódni bennem, szállóigeként utólagosan jót nevetve:" Na vajon ő kinek lesz a párja?" Kinek fog rajtam kívül megtetszeni. :D Nyilván lesznek többen akiknek tetszeni fog, de ő majd engem fog szeretni és nem mást, és más nő nem fogja érdekelni. Ha másnak megtetszik és engem észre se vesz nem is akar megismerni, és tudják vinni, akkor nem is az enyém nem? A szerelemben ha valaki igazán szeret akkor a szabadság ami két embert örökre egymás mellé simít, ami azt jelenti, hogy ha két ember igazán szeret akkor csak a szeretett személyt veszi észre és a körülöttük lévők lehet csinos, gyönyörű, szebb és mellette kedves és intelligens hiába próbálkozik jelezni neki, akkor sem őt fogja észre venni, hanem akit szeret.


Szóval én így gondolok ezen kérdésre.


És manapság már nem is foglalkozok ilyen kérdésekkel.


A tetszéssel is úgy vagyok, hogy önmagában jó dolog, gyerekkorunkban gyakran játszottunk ilyen tetszik játékot szüleink legnagyobb örömére, mert ceruzával a kedvenc állat mellé irtuk, hogy stipi stopi, lestopolva hogy ez az enyém, szóval a tetszés a szépérzék kifinomultsága, és ennek az ízlése, érzékeltetve direkt ilyen példával is :D, hogy a tetszés egy természetes érzés nincs vele semmi gond, de addig én személy szerint nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, míg ténylegesen nem lép oda hozzám, mert akkor nem csak nekem tetszik- ez képletesen írva.


De olvasni itt már több mindent, hogy van aki direkt kerüli a másikat ha tetszik neki etc.


Na szóval szerintem ezek csak próbatételek az igazi előtt, mert így tudni fogod a különbséget mikor már ott lesz, és igenis neked is van társ, szóval ne keseredj el.

2020. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
*de mindenki egyéni magánügye javítva a de-böl lemaradt ez a cuki e betű. :D
2020. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ez a lány pl (már amúgy nem beszélünk egyéb okok miatt) nem volt beszédesebb mint én. Nagyjából ugyanolyan voltunk.

Egyébként meg amúgy elég beszédes, nyitott, közvetlen vagyok. Viszonylag könnyen alakítok ki jó viszonyt az emberekkel, könnyen beszélgetek.

Pl a legutolsó esetnél is igyekeztem akárhányszor összefutottunk egyre többet beszélni és ez be is jött abból a szempontból hogy a végén (először csak társaságban pár szót) már ketten is sokat és jót beszélgettünk, ahogy láttam a vicceim is tetszettek neki:D . Csak nyilván közben volt más, valahol máshol aki most a barátnője (nemtudom mióta, szerintem nem régóta).

Az okát nem tudom. Ezen rengeteget agyalok és igazából nem tudok rajönni. Igazából ez a vonzóbbak dolog azt gondolom relatív. Adok magamra, ahogy írtam is az utóbbi időben megjobban rámentem a sport/alakformálás témakörre (egyrészt emiatt is, meg úgy amúgy is szeretem csinálni), viszonylag sokan megnéznek. De ez nem számít ha az aki nekem tetszik pont nem úgy néz rám.

2020. febr. 18. 22:00
 16/24 A kérdező kommentje:

#13 Ebben igazad van hogy nem lehet leragadni. Ezzel egyetértek.

Csak amikor már érzelmek is a dologban akkor azért nem annyira egyszerű. Mint írtam volt már viszonzatlan szerelemben részem, az persze rosszabb volt sokkal. Most nem vagyok szerelmes de érzelmek is vannak bennem az illető iránt és ez sajnos nem múlik el csak úgy rögtön. Lehet másoknál hasonló esetben igen, nálam általában az van hogy utána még sokáig őrlődök hogy vajon a barátnő milyen, én miért nem vagyok elég jó, mit rontottam el stb stb. Ez persze nem vezet sehova és nem is egészséges csak az ember önbizalmát, önmagába vetett hitét kicsit visszaveti.

És mindeközen még szánalmasnak is érzem magam.

2020. febr. 18. 22:06
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor viszonzatlan ha tudja a másik és visszautasít de amit írtál nem tudták tehát nem mondható hogy viszonzatlan csak érzések amikről csak te tudsz. Természetes! Szerintem az ilyen elrejtett érzések a világon a leggyönyörűbb érzések mert olyan titokzatosan tiszták a viszonzott szerelem után mert a viszonzott szerelem szerintem ezért gyönyörű mert bár megmutatják a világnak de mégis el van rejtve hiszen csak két ember tudja igazán és ezek az érzések nem csak nagyon tiszták hanem varázsolni is lehet vele. 🙂


Én nem tanácsolok semmit mert a nőknél ugyis a férfi lépése az elsődleges a nő felé nyilván a férfi aki lép az ösztönösen minden segítség és tudas nélkül tudja hogy tetsző a masiknak, mert van kémia ami vonz láthatatlanul. Itt nemcsak a szexualis hanem az érzelmi kémiáról beszélek. Van hogy amiről te írtál ezek a mono érzések hosszabb ideig tartanak amit csak te élsz meg, de minden érzésből profitálhatsz. Van akinek évekig de ez alatt az éveke alatt millió ötletet valósíthat meg hiszen volt aki motiválta pl. a munkájában. Tudom vannak olyan nők akik kezdeményeznek de nem mindenki olyan pl. Én se, mert szeretem meghagyni a masik szabadsagat plane ha nem egyertelmu a dolog. Aki ilyeneket tapasztalt mint amit te is hidd el én is, mire odajutunk érzelmileg mi csak nyerünk ezen és elmondhatjuk hogy érzelmileg milliárdos nem végtelen gazdagságuak vagyunk azokkal ellentétbe, akiknek mindig minden könnyen összejött. Nincs ezzel semmi gond természetesen többen meg küzdenek ezekkel az érzésekkel, hogy elkezdenek lamentálni hogy vajon miben jobb a masik hogy őt vette észre. Nekem is volt nagyon régen ilyen hogy meditáltam hogy vajon miben jobb a másik de nem volt jó. Minek? Elhagytam már ezt az érzést mert semmi értelme. Csak parkapcsolatba ugrani azert hogy legyen valaki nem fogok plane hogy ha nem erzem amit kene.


Tudod a szépség ott kezdődik mikor elhatározod hogy önmagad vagy és nem többed magad. Semmi értelme azon rágódni hogy ő szebb vagy jobb ebben vagy abban mert akkor nem a saját életedet fogod élni hanem az övét kivülállóként rágódva és hasonlitgatva magadat hozzá.


Ehelyett inkább végy példát a tanuló gyerekekről akik bizonyos időközönként megfigyelik a körülötte lévő embereket kiszűri ami neki tanulságos, tanul és azt mondja legyek ő addig mig megtanulok egy kreatív ötletet, legyek ő míg megtanulok egy jó kaja elkészítését de csak képletesen olyan értelembe hogy egy gyerek tisztán érez és elképzeli mit érez a másik. Úgy tanulni is könnyebb. Nem biztos hogy olyan jó annak a másiknak akié lett a tetszett személy lehet hogy neked ezerszerte jobb mert van egy szó az életedben amit még nem kezdtél el értékelni és tisztelni és ez a szó a szabadság amivel bármi jó dolgot megvalósíthatsz az életedben és ez a szabadság ami a szerelmet is ugyanolyan észrevétlen az életedbe elhozhatja es ez a szabadság tarthatja meg örökre is ezt a szerelmet. Csak el kéne hinned!


Ha meg valakit úgy visznek hogy nem akarja és tetszik az előbb utóbb megtalálja az utat vissza a tetsző személyhez. De a legigazibb ha bármi van akkor is egyértelmű hogy nem a másikat szereti és ezt meg is mutatja a nagy világnak. Ennyi.

2020. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egyedül biztos nem vagy. Én konkrétan így éltem le az egész eddigi életemet. Esetemben például az is közrejátszhat,hogy túl mafla vagyok. Párszor kiderült utána, hogy lett volna fogadókészség, ha egyértelműbb vagyok, hogy érdekel az illető. Semmit nem fejlődtem még mindig, nem hiszem, hogy fogok még. Te meg fiatal vagy, van rá esélyed😀

38N

2020. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, TETTÉL BÁRMIT azért hogy ezek összejönnek vagy csak vártál hogy majd random észrevesznek egyszer? Mert oké hogy az egyikkel elbeszelgettel de az még mindig nem számít flörtölésnek sem.
2020. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Tettem. Volt akinél én léptem mert úgy láttam hogy a dolog nem halad semerre.

Volt akinél megteremtettem többször is a lehetőséget hogy komolyabban el tudjunk beszélgetni és egyértelmű célzást tettem arra (úgy viselkedtem vele) hogy nekem bejön.

2020. febr. 19. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!