Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg fontosabb a kigyúrt test, minthogy okosabb valaki és jóképűbb de nem olyan férfias a teste? (érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy fiatal férfi vagyok. Nem vagyok lúzer szűz csávó voltam már nőkkel. Az arcomat külön is dícsérte már egy nagyon jó nő, meg úgy a megjelenésemet dicsérték már nők, az arcom férfias és jól is néz ki de a testem átlagos, nem vagyok izmos és kicsit zsíros is, magas sem vagyok, viszont emellett már fiatal koromban elit gimibe jártam tehát okosnak vagyok mondható. Viszont így sem voltam olyan sok nővel együtt bár nem csak 1-2 vel voltam de nem vagyok nagy csajozógép bár voltam pár nővel. És szeretem is a nőket. Viszont a konditeremben van egy csávó aki nem okosabb, sőt butább nálam, az arca se szebb az enyémnél, csak ő ki van gyúrva és csak emiatt szed össze több nőt nálam. Sokkal többet. A másik fickó vagy 15-20 centivel magasabb nálam (én 174 vagyok) és 110 kiló izomból. Ő se értelmesebb nálam, arcra se szebb csak magasabb és kigyúrtabb sőt a csajok is csak szexre kellenek neki, egy kapcsolata szinte véget is ér amint elkezdi de mégis mert magas és kigyúrt ugranak rá a nők, pedig nem okosabb nálam és arcra se szebb a csajok meg csak dugni kellenek neki. Tényleg fontosabb egy nőnek, hogy kigyúrt legyen valaki, lehet buta és átlagos arcú még akkor is ő kell a nőknek ha csak megdugni kellenek neki? Aki értelmesebb de nincs kigyúrva az ennyire hátrányban van még ha arcra szebb is? Mert én ezt tapasztalom. Egyébként 22 vagyok. És komoly kapcsolatot akarok de eddig csak szex jött össze a nőkkel.

2020. márc. 2. 15:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
#10 sz#rok rá, hogy más nők mit csinálnak.
2020. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Azt írod, okos vagy, elit gimibe jártál. 22 éves vagy, BA diplomád megvan már? Tudom, nem az az ész fokmérője, de a kommented alapján csak egy felszínes kis gyík vagy. Mint azok a lányok akik után csorgatod a nyáladat.
2020. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
(nem volt érdemes)
2020. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves első! Először is nem vagyok kövér hanem egy versenyző testépítőhöz képest vagyok zsíros. Ugye én gyúrok és ahhoz mérem magam tehát nem egy átlagos testhez vagyok zsíros hanem egy testépítői formához képest. Ugye a teremben sok testépítői forma van. És én mint gyúrós hozzájuk mérem magam. Aki pedig azt írta, hogy csak dugni akarok ez neki szól. És nem csak megdugni akarom a nőket hanem kapcsolatot csak akikbe eddig szerelmes lettem ők le.szar.tak ezért csak szexeltem nőkkel mert a szerelmem magasról tesz rám. Lehet, hogy te megtaláltad az igazit én nem. Ezért elősször csak becsajozni akarok aztán komolyra terelni a dolgot. Na de a csajok akik tetszenek még a komolytalan kapcsolatot is inkább az olyanokkal kezdik akikről írtam. Nekem nem adnak esélyt pedig írtam, hogy arcra nem vagyok rondább csak a testem nem kigyúrt és értelmesebb vagyok de azt ők le.szar.ják. Nekik a kigyúrtság kell és az a baj, hogy nekem azok a nők tetszenek.
2020. márc. 2. 17:31
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

"a belső értékekre senki nem kíváncsi"


Na, akkor sorold föl, mik a legfontosabbak azok közül a hatalmas belső értékek közül, amelyekre hivatkozol, 50%-os. Kíváncsian várom.

2020. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

" és értelmesebb vagyok"


IQ-ra (matematikai logika+problémamegoldás) lehet, de érzelmi intelligenciád az eddig általad írottak tanúsága szerint a nullához konvergál.

2020. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 mikeXxX ***** válasza:
95%

Ha netán kigyúrnád magadat akkor tutira te lehetsz az izomagy ezzel a felfogással!

Üdv egy másik ember a teremben!

2020. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
#15 lepontoztalak
2020. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem okos, arcra nem csunya, alkatra atlagos,de akarhol megjelenik tele lesz vele a terem, szinte mindenhez hozza tud szolni, zsenialis a humora, muvelt es figyelmes es... magabiztos. Soha a budos eletben nem foglalkozna azzal h mas ferfi mennyivel szebb v deltasabb nala, mert rendben van magaval, elfogadja a hianyossagait es csak rohog azon is h a feje bubjan kopaszodik. Es ezert mas is elfogadja igy, sot.


Akik kondiba v sportolni jarnak azoknak valtozik a teste, azok jol erzik magukat a borukben, buszkek a fejlodesre,ez pedig leri roluk. Ha szeretunk valakit,a flatty hasat is szeretjuk,de nekem es meg nagyon sok nonek nem kell vki aki bar okos, egy onbizalomhianyos esetlen kisfiu belul.

2020. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval: neked is csak a csittifitti instapunci kell, aki csupa külső, nulla belbecs, és tőle várod el, hogy a lángelméd nyűgözze le, és ne az izmaid.

Azok a csajok, akik nem ennyire dekoratívak, hiába kedvesek, okosak, neked legfeljebb pótléknak jók, a farkad beleverni, amíg instacicákra gondolsz.

Ja, és ez az a lenyűgöző belső és értelem, amitől be kell ájulni, úgy mindenkinek.


Hát szerintem is inkább gyúrd ki magad, az legalább látszik.

2020. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!