Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg fontosabb a kigyúrt test, minthogy okosabb valaki és jóképűbb de nem olyan férfias a teste? (érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy fiatal férfi vagyok. Nem vagyok lúzer szűz csávó voltam már nőkkel. Az arcomat külön is dícsérte már egy nagyon jó nő, meg úgy a megjelenésemet dicsérték már nők, az arcom férfias és jól is néz ki de a testem átlagos, nem vagyok izmos és kicsit zsíros is, magas sem vagyok, viszont emellett már fiatal koromban elit gimibe jártam tehát okosnak vagyok mondható. Viszont így sem voltam olyan sok nővel együtt bár nem csak 1-2 vel voltam de nem vagyok nagy csajozógép bár voltam pár nővel. És szeretem is a nőket. Viszont a konditeremben van egy csávó aki nem okosabb, sőt butább nálam, az arca se szebb az enyémnél, csak ő ki van gyúrva és csak emiatt szed össze több nőt nálam. Sokkal többet. A másik fickó vagy 15-20 centivel magasabb nálam (én 174 vagyok) és 110 kiló izomból. Ő se értelmesebb nálam, arcra se szebb csak magasabb és kigyúrtabb sőt a csajok is csak szexre kellenek neki, egy kapcsolata szinte véget is ér amint elkezdi de mégis mert magas és kigyúrt ugranak rá a nők, pedig nem okosabb nálam és arcra se szebb a csajok meg csak dugni kellenek neki. Tényleg fontosabb egy nőnek, hogy kigyúrt legyen valaki, lehet buta és átlagos arcú még akkor is ő kell a nőknek ha csak megdugni kellenek neki? Aki értelmesebb de nincs kigyúrva az ennyire hátrányban van még ha arcra szebb is? Mert én ezt tapasztalom. Egyébként 22 vagyok. És komoly kapcsolatot akarok de eddig csak szex jött össze a nőkkel.

2020. márc. 2. 15:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#18-as, mivel egy hozzád intézett KÉRDÉST pontoztál le, ezzel ugye azt akartad jelezni, hogy semmi érdemi választ nem tudsz rá adni?
2020. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A kondis haverod szerintem olyan csajokat talál be, akik szintén csak dugni akarnak. Arra meg pont inkább választjuk a magas kigyúrt pasikat.
2020. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kicsit tl;dr a szöveg.

Mindenesetre igen, az emberek (tehát férfiak is) többségének többet tesz a külső. Szerencsére van az a réteg, akinek nem. Őket kell keresned.

2020. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak ,hogy a kérdésedre is kapj választ:


A nők 80% nál ez a prioritási sorrend:


1.pénz

2.kigyurt test alkat

3.jóképűség


Magyarul, nem meglepő, hogy ezt tapasztalod. Próbáld meg a felső kettő közül legalább 1et megszerezni és akkor nagyobb sikered lesz, mint az általad leirt férfinak.

2020. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!