Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ritka az intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka az intelligens, érző, és nem csak huncutkodni akaró férfi?

Figyelt kérdés

Annyira unom már,hogy minden férfi ugyanazt akarja. Bocsi,ha van benne hiba,ittam.

20l



2020. márc. 20. 22:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%
Pontositsuk a kérdést. Miért is csak a huncutkodni akaró férfiakat találod meg az érzelmes intelligensek helyett?
2020. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Mert nincs más.
2020. márc. 20. 23:00
 13/43 anonim ***** válasza:
85%
De van más, csak átláttok rajtuk.
2020. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Madarat lehetne velem fogatni,ha valóban lenne olyan férfi,aki más. De nincs.
2020. márc. 20. 23:05
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig találok ilyet, csak azt sajnálom, hogy egyiknek sem tetszem. Csak figyelhetem, ahogy vágyakoznak a kiszemelt után, akivel utána legtöbbször össze is jönnek.
2020. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 opened paradise ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még. Lesz még rosszabb is, nyugi:D
2020. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más..persze hogy nincs más. Hiszen MINDEN férfi ugyanolyan mint tudjuk..


..vagy pedig azért ugyanolyan mindegyik mert te ilyeneket választasz. Tudod, ha volt 3 pasid akkor azokban egy közös dolog volt biztosan - Te. Panaszkodhatsz arra hogy minden étteremben csak hamburgert árulnak, de ha csak mcdonaldsba jársz akkor nem csoda. Az hogy kivel találkozol, 50%-ban a te felelősséged, de te erről nem vagy hajlandó tudomást venni.

2020. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Jó... tegyük fel,hogy van más(hozzáteszem,hogy szerintem nincs)

Még ha van is más,teljesen lényegtelen. Én mindig parasztot fogok ki. Hogy saját hibámból,vagy sem...teljesen mindegy. Unom,és kész.

2020. márc. 20. 23:16
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a privát üzeneteket is.

Engedd meg magadnak hogy sz*r legyen

2020. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Rosszakba futottál bele, lehet, hogy kölcsönösen vonzzátok egymással ezt a típust. Valami rendszerre próbálj esetleg rájönni, hogy miket vehettél észre rajtuk , ami közös lehet bennük. Meg még lehet valami lecke is, amit tanítani akar a sors, és addig ismétlődik, amíg meg nem tanulod azt az adott dolgot, amire neked a sors rá akar világítani.
2020. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!