Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan ritka az intellige...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ritka az intelligens, érző, és nem csak huncutkodni akaró férfi?

Figyelt kérdés

Annyira unom már,hogy minden férfi ugyanazt akarja. Bocsi,ha van benne hiba,ittam.

20l



2020. márc. 20. 22:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
88%
“Amióta a szexet olyan könnyű megkapni, azóta olyan nehéz a szerelmet megtalálni.”
2020. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 opened paradise ***** válasza:
85%
Ha ez igaz, akkor már részeg, te meg egy idióta.
2020. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
77%
Szegény. Biztos nagyon leissza magát.
2020. márc. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
69%

Kb ugyanannyian vannak, mint az intelligens, érző nők.


33# Lehet benne összefüggés...

2020. márc. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

A múltkor kimentem barátnőkkel. Semmi extra nem volt rajtam. Nem volt kint a dekoltázsom, nem ráztam magam, dobtam magamra egy természetes sminket.

Mikor a pultnál voltam odajött egy 40 es részeg pasi és fennhangon elkezdte osztani, hogy milyen szexi vagyok és jól megdugna. Odacsődült még két igen intelligens, szintén ittas haverja és ott vigyorogtak. Annyira ismerem őket, hogy jól, szituált család apák és férjek. Vagyis annak tűnnek a hétköznapokban. A férfi barátaim is be szoktak rúgni, de sosem viselkednek ilyen vulgáris módon.

2020. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
39%
Legyél türelemmel, idővel megtalálod az igazit!
2020. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyenek, nem is kis számmal. Csak ők a "lúzerek", a bénák, akik nem flörtölnek, nincsenek kigyúrva (általában), akik nem menőznek a "bömbössel", akik nem mennek oda minden csajhoz és nem nyomják a süket dumát, akik nem... menők. Akik nem vágnak fel a pénzükkel, még ha van is nekik, akik nem járnak el a diszkóba meg ilyen olyan suttyó helyekre hogy "felszedjenek" valami csajt. Ők vannak a barátzónában, rajtuk keresztülnéznek, ők a csendes, furcsa (jó esetben csak ennyit mondanak róluk) emberek. A kockák, a gyökerek, akikkel nem lehet beszélgetni...

Akik esélyt sem kapnak.

Akiknek a nők elmondása szerint nicns önbizalmuk.

Akik udvariasak és nem bunkók, emiatt lesznek csicskák, talpnyalók.

Ők azok akik nem dugnának már az első alkalommal, de emiatt pedig "nincs (szexuális) kisugárzásuk".

Ők azok akiknek (szintén jó esetben), annyit mondanak, hogy "olyan helyes/jóképű vagy nem értem miért nincs barátnőd" vagy "biztosan sok csaj lenne veled szívesen"...

2020. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, csajos!

Ilyenkor ne igyál. Még rosszabb.


Még másnap is rossz lesz.

2020. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
66%
Nézz körbe és találsz! Csak gondolom a pénztárcán és a kocsin túl te sem látsz el!
2020. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
28%
aki szerint minden férfi ugyanazt akarja, az szerintem zakkant. Ismerek egy pár ilyen nőt, mindegyik bolond kicsit. Az biztos, hogy egyiknek sincs normális kapcsolata. Egyébként meg 30 év múlva ez a probléma megoldódik, csak te maradsz zakkant.
2020. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!