Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek tényleg túl nagy parkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg túl nagy parkeresési igények 28 éves nőként?

Figyelt kérdés

A férfi akit keresek... Legyen velem egykorú, de inkább 30 feletti. Legyen normális magassàga, 180 felett. Átlagos vagy vékony testalkata, tehàt nem kell izom, de ne is legyen olyan hasa mint egy 7 hónapos terhes nőnek, meg mellei a hàjtól. Legyen szép férfias keze. Fogjon meg valami a szemeiben, tekintetében. Tudjunk felszabadultan beszélgetni, együtt lenni,ne legyen folyton kínos csend, ne kritizálja minden lépésemet. Legyen jó vele a szex, legalább olyan téren hogy normális méretei vannak és felall neki amikor kell, a többin, úgy gondolom összeszokassal, gyakorlàssal lehet javítani. Ezen kívül mindegy hol és kivel lakik most, de legyen hajlandósàga 1év múlva kb osszekoltozni, addigis nálam lehetünk hétvégente,ha még nem egyedül él. Legyen jogosítványa, és vezetési gyakorlata, ha bárhova el szeretnénk menni, nyaralni, családot látogatni, ne én legyek az állandó sofőr. Azt hiszem ennyi

... Amúgy nincs gyerekem, elvalt sem vagyok, simán csak egy szakítás után keresem az igazit. De nem jön össze több mint 1 éve. Túl nagy elvarasok ezek?


2020. márc. 24. 17:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem csak annyi elvarasod legyen h vonzodsz hozzá meg jól erzed vele magad.


Te mit szólnál egy ilyen listahoz?

2020. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

"Te mit szólnál egy ilyen listahoz?"


Nem engem kérdeztél, de én minél részletesebb a lista, annál jobban örülök neki. Így előbb kiderül, hogy összeillünk-e vagy nem.


Vonzódsz hozzá, és jól érzed vele magad... ezeket lehet listázni, csak összefoglalása a pontoknak.

2020. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
43%
Bírom, hogy 170 alatti nők csak 180 feletti férfiakat keresnek.
2020. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
48%

"Fogjon meg valami a szemeiben, tekintetében. " Ez általában azt jelenti, hogy nézzen ki úgy, mint egy borotva- vagy arcszeszreklámban szereplő modellcsávó.


Na, viccet félretéve, attól függ, te mit tudsz nyújtani cserébe? Mert ha elvárod az "átlagos" testalkatot, akkor cserében te sem lehetsz elhízott vagy löttyedt fenekű pl. Szép férfias kéz? Cserébe fel tudsz ajánlani szép, nőies melleket? :D Felszabadult beszélgetés? Persze, ha te is meghallgatod őt, válaszolni, reflektálni tudsz a mondandójára, nem csak annyiból áll a felszabadult kommunikáció, hogy hallgasson meg és mondja neked a végszavakat.

2020. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rájöttem, mi a baj.


Ezt a listát nem TELJESÍTENI kell, ennek LENNI kell.


Mondok példát. Ha egy pasinak lenne listája, hogy neki kicsi feszes mell kell, az nem én vagyok. Most sírhatok, meg hisztizhetek, de akkor sem fogok neki bejönni. Ha neki miniszoknyás csajszika kell, az nem én vagyok.


Most mondhatom, hogy éS aKkOr HoRdJaK mInDiG mInIsZoKnYáT???


Nem, én nem az vagyok, akit keres.


Ezt miért nem értitek meg? Nem azt kérte, hogy mind ugorjátok meg, hanem hogy létezhet-e ilyen férfi. És az a férfi eldönti, hogy "mit akar cserébe".

2020. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
52%
Na de ha nem elvárások, hanem gyári beállítások alapján szelektálunk, akkor az egyenes út a fasizmushoz.
2020. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Te engem keresel.
2020. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a listát nem TELJESÍTENI kell, ennek LENNI kell."

Szerintem ott a baj, hogy a férfi, aki VAN ilyen kvalitású, nem a kérdezőt akarja, mert találhat jobbat, ennyi. Máskülönben nem itt panaszkodna a posztoló, hogy "tényleg túl nagy igény?" "Nincs ilyen pasi?"

2020. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"Na de ha nem elvárások, hanem gyári beállítások alapján szelektálunk, akkor az egyenes út a fasizmushoz."


Elvárások = gyári beállítások


Ha valakinek tetszik a peckes mell, ami gyári beállítás, de a lógó nem, ami szintén gyári, akkor ő fasiszta? Nem.


Mellesleg belsőre is olyat keresünk, aki alapból olyan. Mert mi jobb? Egy nő, aki szereti a szexet és bevállalós, vagy egy nő, aki bár megteszi, amit szeretnél, unottan, robotszerűen, élvezet nélkül teszi ezt?

2020. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Az, hogy az elvárásaid túl nagyok vagy sem, nagyban függ attól, hogy te mit tudsz nyújtani értük cserébe? Ha több mint egy éve nem találsz megfelelő jelöltet, akkor ezek vagy nem a valódi elvárásaid (igazából nem is ezeket tartod fontosnak), vagy az kevés, amit ezekért cserébe adni tudsz.
2020. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!