Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek tényleg túl nagy parkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg túl nagy parkeresési igények 28 éves nőként?

Figyelt kérdés

A férfi akit keresek... Legyen velem egykorú, de inkább 30 feletti. Legyen normális magassàga, 180 felett. Átlagos vagy vékony testalkata, tehàt nem kell izom, de ne is legyen olyan hasa mint egy 7 hónapos terhes nőnek, meg mellei a hàjtól. Legyen szép férfias keze. Fogjon meg valami a szemeiben, tekintetében. Tudjunk felszabadultan beszélgetni, együtt lenni,ne legyen folyton kínos csend, ne kritizálja minden lépésemet. Legyen jó vele a szex, legalább olyan téren hogy normális méretei vannak és felall neki amikor kell, a többin, úgy gondolom összeszokassal, gyakorlàssal lehet javítani. Ezen kívül mindegy hol és kivel lakik most, de legyen hajlandósàga 1év múlva kb osszekoltozni, addigis nálam lehetünk hétvégente,ha még nem egyedül él. Legyen jogosítványa, és vezetési gyakorlata, ha bárhova el szeretnénk menni, nyaralni, családot látogatni, ne én legyek az állandó sofőr. Azt hiszem ennyi

... Amúgy nincs gyerekem, elvalt sem vagyok, simán csak egy szakítás után keresem az igazit. De nem jön össze több mint 1 éve. Túl nagy elvarasok ezek?


2020. márc. 24. 17:07
1 2 3 4 5
 31/43 mikeXxX ***** válasza:
Szinte minden dolog csak a kinézeten van és a te terveiden megy a taps sok sikert 😆! 40f
2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Azok közül, akik kommentben vagy privátban írtak a kérdezőnek, volt akinek válaszolt rá? Nekem nem, nem értem hogy akkor mi értelme van itt síránkozni...
2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy írjatok rá? Megkérdezte, van-e ilyen férfi. Tényleg nem értitek, hogy ez SOHA nem felhívás keringőre? Nem mondta, hogy írjatok, nem azt kérdezte, van-e itt olyan ember.
2020. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Most az összes alacsony férfi itt ugrál, mert le merted írni, hogy 180 centi feletti magasság. Érdekes, akkor nem háborognak, ha ők írják, hogy nekik csak 50 kilós 20 éves nő jó, akkor is ha közben ők 120 kilósak és 50 évesek :D Itt élik ki magukat, ahelyett, hogy leadnának az igényekből. Aki akkora főnyeremény, annak már van nője 30 éves korára, úgyhogy ők nem azok. Akkor meg mire fel ez a nagy pofa?


Ne nagyon reklámozd, hogy egyedül élsz, mert így csak olyat fogsz ki, aki nálad akar dekkolni, mert az neki ingyen van, és eszébe se lesz közösben gondolkodni. De csak egy tipp.

2020. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
46%

34# Eléggé eltúlzod a férfi igényeket, a legtöbb férfinek csak az kell hogy ne legyen kövér, nem kell csontsoványnak lennie (nem is szeretjük) és az sem katasztrófa ha van rajta épp néhány kiló plusz, ráadásul nem az ötven évesek vagy a dettó kövérek támasztanak ilyen igényeket

Ellenben a női igények mindig túlzóak, mindig vannak benne olyan dolgok is amik nevetségesnek tűnnek fel a férfiak szemében, és nem csak a magasság szokott lenni az, itt sem evvel volt igazán baj. A komoly magasság-igény csak akkor gáz ha közben a nő is elég alacsony, hisz ne akarjon már magas srácot egy alacsony lány, mert értelmetlen az igénye.

2020. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
62%os,te férfiként mégis honnan tudod, hogy a többi férfi milyen igényeket támaszt a nők felé? Semmi személyeskedés feléd, más férfitól is olvastam itt hasonló nagy igazságokat, csak már kíváncsi vagyok, hogy ezeket mégis honnan szeditek.
2020. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"A komoly magasság-igény csak akkor gáz ha közben a nő is elég alacsony, hisz ne akarjon már magas srácot egy alacsony lány, mert értelmetlen az igénye."


De miért lenne értelmetlen? Az értelmetlen igény, hogy nagyon megdobogtatja a szívem? Mert akkor értelmetlen rövid hajú férfinak hosszú hajú lányt keresnie, mert mi benne a logika?

2020. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Azért értelmetlen mert nevetséges, pont úgy mondjuk mint

150 kilós férfiként elvárni hogy csontsovány legyen a lány, a kettő pont ugyanaz a kategória

A női igények pedig itt ezen a fórumon is gyakran megjelennek: pl. volt egy lány aki ezen a fórumon siránkozott hogy nem érdekli egyetlen férfit sem mert csúnya de nagyon, aztán írja hogy az ő elvárásai nem nagyok, ááá dehogy, csak fél oldal és egy rakás hülyeség amivel máris kizárta a férfiak jó részét

Szóval annyit mondok hogy amelyik nővel beszélgettem erről, vagy láttam leírva itt az igényeket, azok egytől-egyig túlzóak és nevetségesek voltak valamilyen szempontból, általában csak részben, de akkor is

2020. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Szerinted nevetséges. Szerintem nem az. Ne a keserűség beszéljen belőled. Engem sem érdekel, hogy 150 kilós férfiak milyen nőt akarnak, semmiben nem befolyásol. Téged sem, ha nekem magas férfi a zsánerem.
2020. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Még mielőtt félreértenétek: Nekem 180 centisen sosem volt olyan problémám hogy a magasságom nem elég, tehát ezt a nevetséges női igények véleményt egyáltalán nem magamból kiindulva írtam, egyszerűen csak furcsának és túlzónak tartom alacsony lány esetében.

Viszont még így sincs vele gond ha csak ennyi kéne, de sajnos az igények nem állnak meg ennyinél...

2020. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!