Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz azokkal a nőkkel akiknél olyan magasan van a léc, hogy 35-40 felé is még egyedül vannak?

Figyelt kérdés

4 ilyen nőt ismerek a baráti körben, se gyerek, se semmi. Mindegyik csinos, nagyon okos (talán ez a fő probléma) saját vagyonnal. Mindig jön valami pasi és aztán valami hülye kifogás hogy miért nem jó. Ilyen indokokat hallok: neki ne fingjon egy pasi se, mert undorító; túl sokat van a fiával; lehet hogy lesz jobb helyette; túl fáradt volt és nem állt fel neki.

Egy ilyen eset után már rögtön szakítanak. Ilyen hülyeségek miatt ennyi idősen, mert ők jobbat érdemelnek amiért ilyen jól karbantartják magukat. Másik legjobb amikor 36 évesen 24 éves fiú és panaszkodik a csaj a sok bulizás meg a haverozás miatt :D

Mit várnak ezek a nők? Mi lesz velük? A jómodó korukbeli vagy +10 év már soha nem lesz full egészséges 0-24 bika kemény meló mellett, a náluk 5-10 évvel fiatalabb fiú meg élni akar úgyis. Mire számítanak, mi lesz a jövőjük?


2020. ápr. 1. 13:57
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem hozza azt a minimum szinvonalat hogy pl ne legyen penetráns, akkor minek vigyem haza a háztartásomba?

Ezek nem kifogások, hanem szedjék össze magukat a pasik, ha jó nőt akarnak maguknak. Jah, hogy beletúrni milyen jó az én frissen mosott hajamba? Na ezért nincs több randi, amit te úgy adsz be, hogy válogatok.

Hogy mi lett velem? Összeálltam egy jó pasival, jó sok év válogatás után. És milyen jól tettem hogy nem álltam le az első jöttment szutyoknál.

Érdemes várni.

2020. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%

Mi lesz azokkal a pasikkal, akik azért nem jönnek össze egy nővel, mert az akkor éppen takarítóként dolgozik (átmenetileg), helyette összejönnek inkább egy flúgos bányarémmel.

Mi lesz azokkal, akik 45 évesen is ott tartanak, hogy hazudnak a magasságukról és randi után bevallják, hogy adnak esélyt a régi barátnönek is, de azért ugye lehet még valami??

Mi lesz azokkal, akik miután láttak randin, élőben, natúr sminkkel (vakolat nélkül, feszülős ruhában) azért randi után még biztos, ami biztos, kérnek vagy tíz képet. Otthoni ruhában, smink nélkül is (??!).

Ja és mi lesz a lassan hatvanat taposó pasikával, aki a munkahelyemre jár be udvarolni és mellékesen megjyegyzi, hogy ő tíz éve elvált, de papíron még nem...


Soroljam még??


Nyilván nem én vagyok az egyetlen nő, aki ilyenekbe botlik és ezek még hál istennek nem is olyan durva esetek.


Azért gondolkozz el...Ha ilyen a választék, akkor még a macska is jobb.

2020. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem maradéktalanul boldogok és szeretethiányosak, de legalább szabadon, nem egy béna kapcsolatban, ami inkább nyűg. Az ő dolguk kizárólag. És csak az ő területük eldönteni, hogy az indok ("kifogás"), amiért nem kell nekik egy férfi, az mennyire valid. Ha nem akarja, akkor nem akarja.
2020. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem fognak összejönni olyannal, aki nem vonzó számukra. Akkor már inkább vállalják az egyedüllétet.
2020. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
28%

"jobb egyedül, mint rossz kapcsolatban"

"de legalább szabadon, nem egy béna kapcsolatban, ami inkább nyűg"


Lefordítom magyarra: Inkább hal meg egyedül, ha nem jön érte a Ryan Gosling.

2020. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Statisztikailag: tovább élnek.
2020. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy gondolom, hogy megtaláltam életem párját de ha nem jön össze simán ellennék egyedül. Eddig is a rohadt gazdag, jól öltözött, független nagynéni szerepre pályáztam aki megint valami izgalmas országból jött haza. Gyereket, esküvőt sosem terveztünk, szabad életet szeretnénk. Kismillió olyan célom van amit egyedül is meg tudok valósítani és meg is szeretnék párkapcsolattól függetlenül. Meg kismillió olyan dolog ami életem szerelmén kívül értelmet ad az életemnek. Biztos, hogy nem jönnék össze olyannal 40 évesen sem aki nem nyűgöz le és nem vagyunk odáig egymásért. Mi értelme lenne? Egyedül is boldog tudok lenni, teljes lenne az életem kapcsolat nélkül is. 30 éves vagyok, sosem éreztem, hogy szorít az idő bármivel kapcsolatban is. Bárhogy alakul valamit úgy is kihozok belőle, ha kell akkor egyedül. 50 évesen se leszek elkésve semmivel. Ha bekattanok és mégis gyerek kell akkor örökbefogadok.
2020. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
10%
#15 ott a pont! Nah, sztem kiveséztük ezt a kérdést is.
2020. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
80%

Ne gondoljuk mar h a nagyon okos, nagyon csinos 30-40es nok nem talalnak maguknak eleg elvezetet es celt az eletukben ha nem adjak lejjebb az igenyeiket. Akkor nem lesz ferje, sem gyereke, cserebe a penzt amit nem a csaladjara kolt, elutazza, elhobbyzza, sajat magara kolti.

Egyetlen gond, ha valaki babara vagyik es kifut az idobol. Ha ez a tenyezo nem all fenn, alkalmi partnerekkel egy jol karbantartott igenyes no, meg jo par evtizedig elvan boldogan. Nem mindenkinek eletcel hogy mas gatyajat mossa.

2020. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
28%

akkor én is kiesnék, mert sokat fingok és büfögök. Nem szándékosan! Valami gebasz van az anyagcserémmel. :D

4-5 éve nem volt ilyen problémám!

2020. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!