Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz azokkal a nőkkel akiknél olyan magasan van a léc, hogy 35-40 felé is még egyedül vannak?

Figyelt kérdés

4 ilyen nőt ismerek a baráti körben, se gyerek, se semmi. Mindegyik csinos, nagyon okos (talán ez a fő probléma) saját vagyonnal. Mindig jön valami pasi és aztán valami hülye kifogás hogy miért nem jó. Ilyen indokokat hallok: neki ne fingjon egy pasi se, mert undorító; túl sokat van a fiával; lehet hogy lesz jobb helyette; túl fáradt volt és nem állt fel neki.

Egy ilyen eset után már rögtön szakítanak. Ilyen hülyeségek miatt ennyi idősen, mert ők jobbat érdemelnek amiért ilyen jól karbantartják magukat. Másik legjobb amikor 36 évesen 24 éves fiú és panaszkodik a csaj a sok bulizás meg a haverozás miatt :D

Mit várnak ezek a nők? Mi lesz velük? A jómodó korukbeli vagy +10 év már soha nem lesz full egészséges 0-24 bika kemény meló mellett, a náluk 5-10 évvel fiatalabb fiú meg élni akar úgyis. Mire számítanak, mi lesz a jövőjük?


2020. ápr. 1. 13:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
79%
Az aztán nagy igény, hogy egy férfi ne fingjon az orrom alá :D itt vagy nagyon hülye emberek írogatnak, vagy vicc az egész. Amúgy aki veri magát ennél a kérdésnél is, az egy se 35-40 éves nő, hanem valami rosszindulatú phaszkalap, aki feltételezhetően bűn ronda és még a tetejébe a természete is szr, aztán sose kell a jó nőknek.
2020. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és kérdező, ismersz 4 ilyen nőt kb, aki világi jól elvan szerintem. Azért figyeltél fel rájuk, mert jól néznek ki és saját vagyonuk van. Rengeteg egyedülálló nő van, aki nem keres jól, de az le van ejtve, mert nincs saját lakás, kocsi meg pénz a folyamatos fodrász, műkörmös, kozmetikus baromságokra.
2020. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, két ilyen ismerősöm van. Az egyik munkamániás és 30 körüli, a másik csak 22. Múltkor az utóbbi csaj azt mondta, hogy "engem senki nem vesz észre.", holott vannak, akik próbálkoztak nála. Nem értem, miért nem lehet azt mondani, hogy olyanok nem veszik észre, akiket ő szeretne. Nincs ebben semmi szégyen sem, én is ezt fel merem vállalni férfiként, hogy így van. ÉN tudom magamról, hogy nem vagyok egy hétköznapi eset, ennek megfelelően nem is akarom a legjobb párt magamnak. Na nem mintha ez egyébként létezne, tökéletes ember nincs, csak én. :D
2020. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
82%

"Lefordítom magyarra: Inkább hal meg egyedül, ha nem jön érte a Ryan Gosling."


Te az én mondandómat nem fordítgatod, majd én megmondom, mit hogy értettem. :)

A kérdés szerint csinos, okos nőkről van szó, akik ráadásul anyagilag is rendben vannak, függetlenek. Teljesen alap, hogy olyannal állnak csak össze, akikért megéri feladni a szabadságukat, azt, hogy azt csinálnak, amit csak akarnak.

Nem "eljönni" kell értük, mint valami tehetetlen bohócért, hanem megfogni őket.

Az, hogy ki fogja meg őket, és kit miért ejtenek, csak az ő dolguk.

Sz.ar ügy, amikor nincs rákényszerülve már egy nő, hogy mindenképp legyen mellette férfi, mivel boldogulnak a nők is már egyedül. Bezzeg az teljesen rendben van, ha egy férfinak olyan a hozzáállása, hogy nagyon megválogatja, miféle nővel kezd komoly kapcsolatot/házasságot, és némelyik 30-40 évesen sem köti le magát, meghúzza a határokat, és a nő az csak egy szórakozóeszköz, amíg puhatolózva, furfangosan az ujja köré nem csavarja. Persze az elköteleződést szóba sem lehet hozni, mert akkor "elüldözi". Megszámolni sem tudnám, hány ilyen láttam/olvastam. Van olyan személyiségű nő, aki szintén csak akkor hajlandó kapcsolatra, ha van olyan ember, akivel kicsit sem érzi tehernek, és az kell neki, hogy a nélküle is nagyon jó élete vele még jobb legyen, ne pedig lemondásokkal és idegességgel járjon. Erről szól ez, bpven nem csak a férfi külsejéről és/vagy státuszáról.

2020. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
80%

Állandóan elmondjátok, hogy a nők 30 felett rohadnak.


Azt is tudjuk, hogy egy meleg pináért a legrondább nőnek is szerelmet hazudtok.


Na most ki akar egy számára ronda pasival kapcsolatban lenni, aki lenézi?

2020. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
78%

Ha nekik így jó, akkor így jó. Nem értettem soha az olyan embereket, akik mások helyett akarnak döntéseket hozni.

Mi lesz velük? Hát ki tudja... lehet valaki tényleg talál megfelelőt, a másiknak elege lesz és összejön valakivel aki csak “ha nincs ló, jó a szamár is” kategória. A harmadiknak sosem lesz párja. Bármi lehet. A lényeg, hogy jelenleg nem akarnak összejönni senkivel, és pár ember ítélkező véleménye miatt ez úgysem fog változni.


Csak nem értem ez miért érdekel másokat ennyire...

(Egyébként még véletlenül sem felelek meg a fent leírt nőtípusnak, nem azért védem őket).

2020. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább, hogy "Kit érdekel?" Ezek a nők miért érdekelnek téged? Ő bajuk, ő életük, ő defektjük. Majd rájönnek, vagy nem , de neked ez teljesen mindegy, semmin nem változtat és te sem változtathatsz rajtuk. Az ő sorsuk, nem a tiéd. Miért érdekel?
2020. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Sajnálom őket. Örülnék ha boldogok lennének valakivel. Látom rajtuk hogy erre vágynának, főleg összejöveteleken ahol szingliként jelennek meg, nagyon látványos a fájdalmuk ilyenkor.

Több pasi is igényes volt a jelöltek közül! A “merevedési problémásnak” kikiáltottról tudom, hogy tartott az együttléttől mert nem volt még olyan jó nővel. Valószínüleg izgult, fáradt volt, én megértem. Igaz nem egy macsó alfa ha valaki ilyenen izgul de amúgy rendes fickó volt szerintem.

A “fingós” meg szerintem valami beteg lehetett mert soha nem láttam enni egy falatot sem sehol! Mindig azt mondta éppen előbb evett. Szerintem ez valami kór lehet, simán el lehetne fogadni ha meg van beszélve. Más gondot nem láttam vele.

Aki a fiával volt az egy jó apa, gyenge ez kifogásnak.


Inkább azt érzem hogy félnek boldogok lenni és inkább kitalálnak valamit. Vagy megszokták így az életet.

2020. ápr. 2. 00:03
 29/42 anonim ***** válasza:
12%
Megérdemlik a sorsukat, kedves kérdező. Egyre több ilyen nő lesz a mostani fogyasztói szemlélet miatt. A férfiak meg elprostizgatnak és élik az életüket, kötöttségek nélkül. A nőknek ez sokkal nagyobb tragédia, bár maguknak sem vallják be. A mai modern nő sosem fogja bevallani, hogy szüksége van férfira, mivel férfiellenes irányba halad az egész világ a feminizmusnak hála. Hát ha ez kellett nekik, akkor megkapták, de én nem hiszem, hogy ízlik, amit főztek, de ez már nem fordítható vissza.
2020. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
12%

manapság már a házasság sem szent. Úgy gondolják könnyebb kompromisszum nélkül feladni az egészet és újat keresni.

A férfit is meglehet érteni, mert a házisárkány viselkedés egy idő után már fárasztó. Akkor inkább menjen mindenki a dolgára, csak ne vidd a kecódat a vásárra. Házasság előtt szerzet vagyon a tiéd! Nem győzöm hangsúlyozni! Ezért szerezz előbb kecót. :D

2020. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!