Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy akar-e tőlem valamit, vagy friendzone. Nem akarok direkt lenni, nem az elutasítástól tartok, csak nem illik a helyzethez. Inkább bátorítanám, hogy ha nem barátkozás akkor tegyen lépéseket. Én nem tettem olyat ami miatt úgy gondolhatná, hogy nálam ő friendzoneban van.

Nem taktikázni akarok, csak nem feltétlenül venném a kezembe az irányítást.

Ötlet?

N


2020. ápr. 1. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elárulnád, hogy eddig mi történt köztetek, mióta vagytok kapcsolatban stb.?
2020. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BigUncleZ ***** válasza:
69%
Az a baj olyat nem tettél amitől azt hiszi van esélye.
2020. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha annyit harcoltak a nők az egyenjogúságért, akkor miért ne lehetne élni is a jogokkal, és mondjuk őszintén elmondani az érzéseidet? Elvileg felnőtt emberek vagytok, nem utalgatni kell, meg kitalálósdit játszani, hanem odaállni, és elmondani az érzéseket.
2020. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Rockarc ***** válasza:
25%

#3

Te biztos nem tudod, hogy mirol szol az egyenjogusag, mert akkor nem dobaloznal ezzel a szoval. Tanulni sosem keso!


44F

2020. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Miért, csak a jó dolgok terén jussanak jogok a nőknek, ahol tenniük is kellene/lehetne valamit, ott már nem? Nekik is joguk van kezdeményezni.
2020. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rockarc ***** válasza:
46%

#5

Nem is lett tole megtagadva a jog. O nem akar ezzel elni, de te forszirozod, hogy kivivtak maguknak, akkor hasznaljak. Nem erre vivtak ki. Semmi koze nem volt a parkapcsolathoz az egyenjogusagnak, sokkal inkabb az elnyomas elleni fellepesnek. Akarod meg ragozni?


44F

2020. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az egyenjogúság dologról annyit, hogy kezdeményeztem már, nem esik nehezemre, de ez olyan helyzet amiben - olyan okokból amit most nem részleteznék - úgy gondolom, hogy jobb ha nem teszem.

Inkább azon van a hangsúly, hogy bátorítanám.

2020. ápr. 1. 20:04
 8/13 A kérdező kommentje:
#2 Ebben nem vagyok biztos. Szerinted mi az amivel egyértelműen azt mutatnám hogy van értelme próbálkoznia?
2020. ápr. 1. 20:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves? Ha kezdemenyeztel mar, akkor ennyi, valoszinuleg nem akar semmit.
2020. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:
53%

Noi reszrol meg mindig a segitseg kerese a legjarhatobb ut szerintem. Ferfikent egy remek lehetoseg segiteni egy bajba jutott nonek. A spontan szituacio jobb, amikor o ajanlja fel a segitseget. Ennel direktebb, amikor megkered, hogy segitsen valami bagatel dologban. Ez nyilvan mar egy erosebb jelzes is fele.


Mig az elso inkabb az osztonokre hat es van lehetosege "nem segiteni", a masodik mar sokkal tudatosabb, ha van esze akkor veszi a lapot. En az elso verziot favorizalnam, mert ott onmagat adja, ha akar valamit, akkor ott a talcan nyujtott lehetoseg, a most vagy soha erzes.


44F

2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!