Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy akar-e tőlem valamit, vagy friendzone. Nem akarok direkt lenni, nem az elutasítástól tartok, csak nem illik a helyzethez. Inkább bátorítanám, hogy ha nem barátkozás akkor tegyen lépéseket. Én nem tettem olyat ami miatt úgy gondolhatná, hogy nálam ő friendzoneban van.

Nem taktikázni akarok, csak nem feltétlenül venném a kezembe az irányítást.

Ötlet?

N


2020. ápr. 1. 18:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 ez tetszik! Ilyesmi ötletre gondoltam! Köszönöm!
2020. ápr. 1. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőként valóban nem érdemes túlzásba vinni a kezdeményezést, viszont sok lehetőség van arra hogy segíts a férfinek kezdeményezni, avagy kifejezni szándékát veled kapcsolatban.

Legegyszerűbben talán messengeren lehetne ahol valamilyen aktuális témában beszélgetni kezdesz vele, és már a válaszolási kedvéből sokmindent leszűrhetsz. Azután pedig fokozatosan egyre intimebb kérdéseket teszel fel, miközben valamilyen formában jelezni célszerű hogy bejön neked.

Ha elég sokáig csinálod ezt akkor csak 2 opció marad: Vagy érdekled és kezdeményez, vagy nem érdekled és akkor sehogy nem teszi meg

Ha bejössz neki és elég pozitív megerősítést adsz akkor férfiként lépni fog, ha nem jössz be eléggé akkor nem fog lépni, így működik ez.

2020. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom, hogy Kérdező a nőknek abba a csoportjába tartozik, aki elvárja a férfitől, hogy határozott lépéseket tegyen, ha akar valamit. Ifjú koromban (1960-as évek) ez még többnyire így is volt.

Ma már más idők jöttek és a lányok is bátran kezdeményeznek egy fiúnál, ha az tetszik nekik.

Kérdezőnek azt tanácsolom, hogy "ne várja a királyfit, hófehér paripán", hanem tegyen lépéseket a fiú felé. Rádióban hallottam régebben, hogy a mai férfiak elkényelmesedtek az udvarlásban is, a szexben is (szeretnek alul feküdni és élvezni, hogy a nő "dolgozik" rajtuk, ők pedig "csak" fekszenek). Persze, ebben van egy kis torzítás, de az a lényeg, hogy mi, férfiak, elkényelmesedtünk a szerelemben és a szexben is.

2020. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!