Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az 55 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az 55 év felettiek (sőt 65 év felettiek! ) az egyik társkereső oldalon, hogy azért mert 38 évesen elváltként van 2 gyerekem, hogy az oldalon csak dísznek tettem ki, hogy maximum 47 éves férfi érdekel?

Figyelt kérdés
Ennyire selejtnek számítok, hogy apám korabelieknek (68 éves) kellene esélyt adnom? Baj, hogy egyenesen hányinger kerülget, mikor meglátom, hogy 60 év felettiek rám írnak?

2020. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
11%
38 évesen nekem egy 47 éves pali is nagyon öreg lenne.Ha csak nyugdíjasok írnak rád,elég csúnyácska lehetsz.
2020. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
29%
A 47 évvel is igen lazára vetted.
2020. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, hogy itt most milyen felhörrenés van már a 9 év korkülönbségre is, bezzeg mikor olyan kérdés van, hogy kora huszas csaj és harminc feletti fazon, akkor megy a nagy egyetértő morajlás, hogy az mennyire jó meg király.


Ez egy kis "fuck logic", mert az a korkülönbség még nagyobb is néha, mint itt a 9 év a 38 és a 47 évet alapul véve. Az mitől "másabb", az mitől "jobb"?


Nem ezt akarom védeni, hanem csak simán érdekel, hogy majdnem ugyanaz a korkülönbség miért van megéljenezve ott, és lefikázva itt.

2020. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
70%

Nem te vagy selejtes, hanem az öregek hisznek sokat magukról.

72 évesen sztem már fel se áll nekik :D

2020. ápr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
76%
Mert buták. Illik figyelembe venni a társkereső kikötéseit.
2020. ápr. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
31%
Hát van az álomvilág meg a valóság. Gondolom elképzelted, hogy hú de jó lesz, majd ram ír a sok pasi, max 47 éves,az még elmegy éppen. Majd kválasztom a pasikát amelyik tetszik aztán kavarunk. A valóság viszont az, ami épp történik.
2020. ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
22%
Jaj Istenem.Nem kell ilyen komolyan venni,mindenki próbálkozik.Inkább örülnél neki.Igaz nem írtad hogy egyéjszakásat vagy úgymond komoly kapcsolatot keresel.2 gyerekkel nem könnyű független férfit találni,esetleg gyerekeset.De miért nem 50 év a korhatár? F/44
2020. ápr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
68%

Mert az emberek el sem olvassák az adatlapok ilyen megszorításait.



Szerinted engem független, gyermektelen férfiként nem találnak be a 2-3 gyerekes nők? Hiába van leírva, hogy gyermektelen párt keresek.


És ha nemet mondok, akkor még ők vannak felháborodva, mert mi az, hogy én egy esélyt sem adok.


Tudod, mi a különbség közötted és közöttem? Hogy én ha ezt leírom, akkor az egész GYK-s közösség is a porba pontoz, és közlik, hogy mi az, hogy nem kell a gyerekes nő, ha te írod le, hogy nem kell az idősebb pasi, akkor mindenki egyet ért, hogy igazad van.

2020. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
86%

Párt találni 38 évesen két gyerekkel olyan mintha tűt keresnél a szénakazalban. Tudom, mert pont így voltam ahogy te. Három évig voltam fent mire megtaláltam azt akire vártam. Tudod mennyi idiótába futottam bele?

Ne add fel, lépj túl ezeken, nem éri meg felhúzni magad. Az ilyeneknek nem kell magyarázkodni, még válaszolni se.

Inkább fiatalabb felé nyiss. Én elzárkoztam előlük is, tartottam, hogy csak a saját korosztályom. Erre megismerkedtem egy 8 évvel fiatalabb férfivel. Született közös gyerekünk, vettünk házat, család lettünk és a 8 év mintha nem is lenne.

Szóval ne add fel. Jön majd akinek kell.

2020. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
76%

Ezt ne vedd magadra. A legtöbb pasi nem tudja, hogy hányas a kabát. 40 éves, pocakos, kopasz panelprolik vannak meggyőződve, hogy róluk álmodoznak a tini lányok, a pattanásos, kényszer maszturbáló incelek pláza cicákra vágynak, a 140 kilós vékony, sportosat akar, a 70 éves taták meg azt hiszik, hogy egy perccel se néz ki többnek 50-nél, és van esélye egy lánya korabeli nőnél.

Ja, és természetesen a te igényeid túlzóak, ha nem ülsz bele mindenki faxába, aki rád írt. 👍

Társkeresőn ismerkedni olyan, mint aranyhalra pecázni egy pöcegödörben.

2020. ápr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!