Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az 55 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az 55 év felettiek (sőt 65 év felettiek! ) az egyik társkereső oldalon, hogy azért mert 38 évesen elváltként van 2 gyerekem, hogy az oldalon csak dísznek tettem ki, hogy maximum 47 éves férfi érdekel?

Figyelt kérdés
Ennyire selejtnek számítok, hogy apám korabelieknek (68 éves) kellene esélyt adnom? Baj, hogy egyenesen hányinger kerülget, mikor meglátom, hogy 60 év felettiek rám írnak?

2020. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
85%

Nyílván próbálkoznak minden mindegy alapon, az áldásos névtelenség és arctalanság mögé bújva. Az se baj, hogy a hányinger kerülget. De nézd, ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Tök mindegy, hogy miért ír rád egy apád-korabeli fazon. Töröld ki és kész! Ne öld az energiáidat az ezek miatti bosszankodásba.


33N

2020. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
70%

Próbálkoznak, mert ha megnézed manapság még trendi is a nagyobb korkülönbség.

Persze azt nézik,hogy ez a határ kb még a jómódú, jól kinéző pasiknál is szerintem nagyon max 50 éves kor.

Az általad jelölt korhatár teljesen normális. Ha valaki idősebb jóval, de normál hangnemben ír Rád, és nem rögtön az ágyjelenettel jön, szerintem 1 mondattal utalj rá,hogy nézze meg a korhatárt, Te nem ilyen korú pasit keresel.


Attól,hogy van két gyereked még nem kell lentebb adni az elvárásaidat, sőt...pasik is vannak akik gyerekkel keresnek párt. Még ha nem is velük él a gyerek de láthatásra, szünetre magához veszi, gyerektartást fizet, kapcsolata van a volt feleségével,esetleg Ő hagyta ott a lakást Nekik.

Tehát nyugodtan legyenek meg a -reális- elvárásaid és ragaszkodj is alapjaiban ehhez.

2020. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 VincentLaw ***** válasza:
90%
Én is kiírtam, hogy azért hasonló külső paraméterekkel rendelkező lányokat keresek, mint amiket én is fel tudok mutatni. Focizom (jó, most pont nem a karantén miatt), odafigyelek magamra, sportosnak mondanám magamat, ergó én is vékonyat (nem kell feltétlenül sportosnak lennie) keresnék, erre nagy százalékban az olyanok találnak be, akikbe 2x, 3x beleférnék. A kutyát nem érdekli, hogy mit írtam ki.
2020. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
90%

Irjátok oda +-ban,hogy kizárólag az elvárásotoknak megfelelő párt kerestek, egyéb esetben nem válaszoltok a megkeresésre.

Erre is lesz aki ír, de hátha több lesz olyan aki megérti.

2020. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
89%

Vannak oldalak, pl love.hu, ahol beállíthatod, hogy csak a keresési beállításoknak megfelelő személyek írhatnak rád.

Amúgy meg mindenkire ráírnak.

Kaptam anno én is, hogy 62 éves bácsi szívesen fogadna a nyaralójában, ingyen, csak sz@pjam le esténként. Meg főzzek :D

Ilyenre nem válaszoltam, töröltem.

2020. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
28%
Pl. Enrique Iglesias típus tetszene? Már ő is elmúlt 45 éves.
2020. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
81%

Én 24 éves vagyok, az volt kiírva, hogy max 28 éves korig keresek párt. Olyan volt az oldal, hogy csak az tudott nekem írni, aki belefér a korhatárba. Erre egy 38 éves férfi csak miattam átírta a születési dátumát :D


Bepróbálkoznak ezek, hátha annyira megtetszik neked, hogy eldobod az agyadat, de fogadok, nem a jóképű részlegből írnak rád :D


És biztos nem vagy csúnya :)

2020. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Van aki mindenre rápróbálkozik. Ennek több oka is van. Egyrészt a keresgélők egy részének fogalma sincs mit szeretne. Mások direkt vagy akaratlanul nem állítanak be semmilyen értéket vagy csak úgy tolnak rajta valamit. Harmadik pedig, hogy azt hiszik, hogy majd a kedvükért változtatsz a preferencián. Az online keresgélésben nagyon fontos, hogy pontosan jelezd mit szeretnél és mit nem. A helyedben kiírnám, hogy 47 felett egyáltalán nem akarsz senkivel beszélni, persze olyanok is vannak szép számban, akik baromira nem olvasnak el semmilyen bemutatkozást. Szóval el kell tűrni, hogy élők és holtak rád nyomuljanak.

Emiatt én elég durva szűrőt használok, márha érdekli őket. Amióta ez van, csak nagyon kevesen érdeklődnek utánam, de azok tényleg érdekesek. Nyugodt élet és majdnem tuti kapás:)

2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
9%
2 gyerekkel már minden utolsó alkoholista közmunkás Jóskapistának örülnöd kéne, totál jogosan.
2020. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
82%

29, ezt fejtsd ki kérlek, miért gondolod így, mert tényleg kiváncsi vagyok.

Én is két gyerek anyja vagyok, inkább pont hogy szigorítottam a "szűrőt" miattuk, mert nem tartottam helyesnek, hogy hosszútávon egy akárkit engedjek az ő életükbe is.

Csak azért hogy legyen? Ágymelegítőnek?

Semmilyen pozitív hozadéka nincs egy általad említett "alkoholista Józskapistának"

Vállalkozó vagyok, magam osztom be az időmet, nem a 30ezres gyt-vel tart el az exem.

Várnom kellett a páromra, de nem értem be kevesebbel.

Addig volt vibi :D

2020. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!