Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az 55 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az 55 év felettiek (sőt 65 év felettiek! ) az egyik társkereső oldalon, hogy azért mert 38 évesen elváltként van 2 gyerekem, hogy az oldalon csak dísznek tettem ki, hogy maximum 47 éves férfi érdekel?

Figyelt kérdés
Ennyire selejtnek számítok, hogy apám korabelieknek (68 éves) kellene esélyt adnom? Baj, hogy egyenesen hányinger kerülget, mikor meglátom, hogy 60 év felettiek rám írnak?

2020. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
79%
Miért csökken a nő értéke ha gyereke van? És kérdezem: a pasié ezzel szemben esetleg nô? A 35-40 éves pasinak is lehet gyereke,aki ha nem is Vele él de láthatásra,szünetre elviszi,gyerektartást,tanulmányokat stb fizet. Esetleg a lakást otthagyja a volt feleségnek és a gyereknek. De a nő örüljön ha szóba áll Vele,ugye?
2020. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
42%
55 felett vagyok. Nem vagyok rádizgulva.
2020. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta sikerült megfelelő partnert találnod a társkereső oldalon?
2020. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Április 12-én meguntam és letöröltem magam. Majd kb. 3 hete regisztráltam fel a fizetős elittársra, mert egy szintén diplomás kolléganőm azt az oldalt javasolta, mivel ő ott talált társat az idén tavasszal (igaz, ő sokkal szebb, mint én még női szemmel is és "csak" 1 gyereke van).


Mindenesetre mivel nem photoshoppolt képet raktam fel és fényképarcom tényleg nincs, mert parancsra nem megy a mosolygás, így szinte csak olyanok írtak nekem választ ott a 3 hét alatt, ha "mosolyt küldve" kezdeményeztem is, akinek "nem vagyok az esete". Kezdeményezni meg olyanok kezdeményeztek, akik nem függetlenek, de ők meg nem érdekelnek, mert társat keresek és nem "dugópartnert". Nem vagyok kétségbeesve, mert már több, mint 1,5 éve nincs senkim, de most megint megadom legalább az esélyt. Egy nős kollégám azt mondta, hogy a felrakott fényképeimen úgy nézek ki, mint egy matektanárnő, hogy miért nem teszek fel olyan képet, amin látszik az amúgy pozitív kisugárzásom és energikusságom, mert akkor adnának esélyt találkozóra a férfiak. Mondtam neki, ha valaki előnytelen fénykép alapján nem szeretne ismerkedni, akkor nincs értelme annak, hogy előnyössel igen, mert nem mindenki néz ki mindig előnyösen. No meg én nem azt szeretném elérni, hogy valaki csak beérje velem, hanem valóban engem akarjon. Így elmondhatom, hogy tavaly, akárhány első randim is volt (kb.7), mindenki azt mondta, hogy a külsőmet illetően pozitívan csalódtak, mert sokkal jobban nézek ki élőben, mint a képeken. Ami náluk sajnos nem volt igaz, mert a többség nem friss és photoshopmentes képpel regisztrált.


A másik oldal pedig a facebook társkereső alkalmazása, ahova 1 hete regisztráltam fel, de ott akikkel kölcsönösen "jobbra húztuk" egymást se írnak, de akivel meg jól elbeszélgettem pár napig, egyszercsak benyögte, hogy egyébként nős és csak szeretőt keres, így azzal a lendülettel letiltottam.

2020. nov. 10. 06:02
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező összegzem: több sikered volt így is, mint a legtöbb gyermektelen, nálad fiatalabb, átlag kaliberű (külső, anyagiak) férfinak.
2020. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
Priviben elküldöd a profilod? 38 vagyok gyerektelen, én is fentvagyok ott. :)
2020. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem attól függ, van-e gyereked, elvált vagy-e, hány éves vagy, ugyanígy megkapják ezeket az üzeneteket a 20éves egyedülálló lányok is... ezek telibeszarják a másik elvárásait / igényeit, nekik az a fontos, hogy annál bepróbálkozhassanak, akire feláll a farkuk. Ennyire önzők.
2023. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is három évig voltam fent tarskeresőn annyi különbséggel, hogy 35 voltam két gyerekkel, viszont nem zárkóztam el a kalandoktól. A párom is úgy jött, hogy nem gondoltam rá komolyan, azt hittem szórakoztunk kicsit.

Az, ha komoly kapcsolatot keresel nem mindig vonzó. Vedd lazábbra. Én úgy álltam hozzá, hogy oké randizok, esetleg szexelek és ha nem ő a nagy ő? Na bumm... Legalább jól éreztem magam.

Azt még le kell írnom, hogy mindig azt gondoltam magamról, hogy csak érzelemmel tudok szexelni. És nem. Az első ilyen kalandom egy baromi jó élmény maradt. Mondjuk pont jó partnert találtam. Annyira el tudtam magam engedni. Nem akartam megfelelni, egyáltalán nem érdekelt holnap majd keres e.

Szóval én azt ajánlom csak lazán. Ez nem azt jelenti, hogy bújj ágyba mindenkivel aki rád ír, de engedd meg magadnak, hogy jól érezd magad. Én a három év alatt 4 pasival szexeltem(a 4. maradt), nem érzem ettől magam rossznak vagy r. bancnak. Ha újra kezdeném is így csinálnám, annyi különbséggel, hogy teret engednék a fiatalabbaknak mert ahhoz én is nagyon ragaszkodtam, hogy korombeli legyen. Erre már 8 éve van egy 8 évvel fiatalabb férjem.

Tágítsd a határaid, élj.

2023. jan. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Királyliliom ez a történet nem érdemel dicsekvést
2023. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Meg nem találtál part vagy miért emelted ki a kérdést?
2023. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!