Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-29 éves, közepes külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-29 éves, közepes külsővel rendelkező lányok a társkeresőkön miért nem írnak vissza a közepes külsővel rendelkező fiúknak, hanem csak a legalább 8/10-eseknek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 07:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%
Ja, szóval nem a felszínes nők a gázok, hanem azok a srácok, akinek nem ad egy nő se esélyt, mert annyira rondának és nyominak tartják, hogy meg se akarják őket ismerni. DE biztos egy férfi tehet arról, hogy milyennek született. Igazad van utolsó, siralmas vagyok :)
2020. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#20 köszönjük Mester az építő kritikát!
2020. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen!:)

Talán tenni is kéne az ügyben,hogy ne nézzenek át rajtatok a lányok. Vagy nem az insta lányokról álmodozni,hanem lejjebb vinni az igényeket.

A privi üzenőnek meg itt is elmondanám,hogy elég volt a gyerekes sértegetéséből,le lehet állni.

2020. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nekem elég ficamos ízlésem van, sosem érdekeltek a nagyon szép lányok. De mit kezdjen az ember, ha beléjük is fut, de ők is az álom hercegüket várják?


Volt, hogy rá írtam valakire, aki nagyon nem volt helyes, nem volt szép se, bár tény, nem is vonzott volna, csak a kíváncsiság hajtott, hogy hajlandó lenne e ismerkedni, és nem önbizalom hiányosan írtam rá és nem is úgy, hogy nem érdekelne és benyögte, hogy "bocs, nem vagy az esetem". Akkor még is mit várjak? A kevésbé szép lányok is fent tartják azt, hogy minél jobb pasit akarnak.

Csak nem tudom, miért arról kell szólni egy kapcsolatnak, hogy mások mit gondolnak róla, hogy kivel van.

Nem egyszer hallom, hogy kiszekírozták a csajt a barátai, szülei, mert szerintük nem olyan pasival van, aki hozzá illene. Meg barátnők is benyögték, hogy tud ilyen nyomingerrel együtt lenni, azt végül győztek a barátok, család és inkább ott hagyta a csaj a gyereket.

2020. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Most belinkelek nektek egy kis esti olvasmányt a ma délután lefolytatott egyik IQ bajnok gyakori kérdéses válaszolóval. Remélem tudtok belőle tanulni.

Utolsó válaszoló,sajnos a mai világ nagyon személytelenné vált. Futószalagon történik minden. Hidd el viszont,hogy vannak még nem felületes emberek. Türelem játék az egész párkeresés.

Nos tehát ezt kaptam:

"H lehetsz ennyire normalis? 😜☝️"


"Szia.

Hogy?"


"Naa .. az ink jobban erdekelne miert vagy remenyveszett 22 evesen ? :(("(a nevem nem túl pozitív)


"Orvosi egyetem tavaly picit kikezdett az idegeimmel. Nagyon nem tudtam akkor,hogy ezt szeretném e csinálni. Azóta viszont teljesen tudom,hogy ezt szeretném csinálni.:)

Nos most te jössz!"


"Hmm.. szvall doktorneni leszel .. :))) ess ennyi esszel te azota nyomod ezt a ... z oldalt? :d"


"Melyikre érted? Gyakori kérdésekre vagy tinderre?:D"


"W8.. tinderezel is? 😃😃 am is-is..."


"Hát azért írtam hozzá a kérdéshez is.😂

Ott komolyat keresek. Bár most ugye unaloműzés az is,meg ez is."


"Hmmm.. szval remenyveszetten keresed mhol az igazit ? 😜 nemtudomm h ez v a tinder-e a legmegfelelobb hely szamodra ... ;))))"


"Nem vagyok reményveszett a párkeresés terén.😀

Jó buli a tinder most."


"Hany kanos loosert szivatsz epp? 👌 😃😃"


"Miért szívatnék bárkit is? Többel beszélgetek,ezek közül van,aki szintén komolyat keres(elvileg) és van,aki csak kiváncsi,hogy kiknek tetszik. Nem egonövelésre használom. Nem ígérek senkinek semmit se. Tudom jól,hogy ők is több lánnyal beszélgetnek. A járvány miatt egy ideig nincs úgy sem randi. És te hány lánnyal szórakozol?"


"Szvall aztmondod rendes lany vagy? 😉


Hmm.. sztem nemm teljesen normalis amit irsz.. 😜

en ha szeretnek latni vkit, az altalaban nekem fontos, igy azzal talizni fogok no matter what 🙏"


"Nem érdekel a véleményed. Felőlem azt csinálsz,amit akarsz.😂😂 Én nem játszom az egészségemmel. Tisztában vagyok a dolog súlyával."


"😃😃 eleg nagy hangod van ahhoz kepest h fogalmad sincs kivel dumalsz 😉"


"Ne haragudj,de te közölted velem,hogy nem vagyok teljesen normális.😉

Erre reagáltam,hogy nyugodtan találkozz azzal,akivel szeretnél. Igazából csak három hete folyik a csapból is,hogy ha lehet,ne menjünk sehova se.😂

De nem nagyon hatsz meg. Tipikus pasi dolog mások sértegetése. Ez a dedó,én ebből kinőttem. További kellenes estét kívánok!:)"


"Aranyoss h azthiszed ilyen ha en sertegetek vkit 😉


..de legalabb ne hazudtolnal meg te laaany :))). sztemm olvasd at az uzit ujbol ha ekkora kapufa vt az ertelmezese ‼️


3 hete folyik a csapbol resz... ess te elhiszel mindent mkinek? 😃😃 come on .. biztosan jobb lesz a szervezetednek h otthon ulsz 3-5 honapot es elgyengyulsz mint 1 faag mert nem mozogsz semmit es hibernalod magad.. aztan majd ugyanugy elkapod vkitol ezt a szart.. de minek is magyarazok neked, te ugyis orvos vagy mar 👌


Look.. ha en is ezt tettem vna, mmint h elhiszek mindent mkinek, meg ma is otthon laknek a szuleimmel es nem ertem vna el mindazt, akive mar 20-eves koromma valhattam 😉


Elhiszem h nehez lehet szamodra megemeszteni h van 1 ffi aki nem fekfszik le bologatos kiskutyaba a labaid ele, amint benyogod h orvostanhallgto vagy, de sajnos leteznek meg toled is magasabb statuszu emberek ☝️


Az en csaladom pl eleve tanult, anyum a legkepzetlenebb sima tanari diplomaval, en pedig 17 evesen mar egyetemre jartam, 18 evesen kulfoldon kezdtem uj eletet es epitettem fel magam a teljes anyagi 0bol es azota is itt elek :))))


Esss tudod mit? Kepzeld .. megis sikerult visszajonnom magyarba a jarvany kozepen h atsegithessem szuleimet ezen az idoszakon, mert fontosak szamomra nekem.. hiaba a csapbol is folyo lezart hataros rem storyk .. blah blah blah blaa :))))).


do u live under a rock .. tipikus gyulolni valo magyar mentalitasod van :))). nahh mindent jot neked 🙏


Udv, adam tomi :))))"


Nos itt válaszolnék ennek a jómadárnak.

Nem érdekel,hogy te magasról lekakilod a járványt.Nem érdekel,hogy tünetmentesen hazaviszed majd a betegséget az idősebb szüleidnek,nagyszüleidnek.Tegyed csak,így is sok az idióta magyar ugyebár szerinted.(undorító ez a magadfajta hozzáállás számomra.)

Reagálnék a magasabb státuszra is.Nem vágok fel senkinek sem azzal,hogy hol tanulok.Sőt ismerkedés során nem is szeretek erről beszélni.Ehhez hozzá jön az is,hogy anyagilag nem élünk rosszul.Szüleim,nagyszüleim előtt is ott van a dr.Ezt se szoktam nyíltan hangoztatni.Még is mikor megtudták többen visszaléptek.(Ki is akkor a felszínes?)

Rendelkezem kerttel,szépen elvagyok otthon+elmegyek futni,úgy hogy figyelek a megfelelő társaságra.Tehát nem punnyadok otthon.(edzeni is lehet ám a négy fal között)

2020. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak egy kérdésem van. Ki dönti el, hogy ki hanyas? Rád van írva? Lehet, hogy bezzegjulcsi szerint 7-es vagy topismaris szerint 5-ös. Akkor nézzük bezzegjulcsit, aki rikkancsricsi szerint bombanő 10-es, viszont garasostomi csak 5-öst ad rá...
2020. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
Ebben teljesen igazad van utolsó.
2020. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert azzal kezded az üzeneteidet, hogy "szia, szimpatikus vagy, van kedved beszélgetni?"
2020. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#25: ahh, ez nagyon kemény. Köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk. Bár nehéz volt olvasni, de mindig szeretem, amikor betekintést nyerhetek az alternatív valóságokban élők világába. :D


W8, look, do you live under a rock, te gyulolni valo magyar, tudod te kivagyok? nahh 👌

2020. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#28 Miért, mivel kéne kezdeni, hogyha semmi különös dolog nem olvasható az adatlapon és a bemutatkozásban.?


Nem akarok belekötni ebbe az idézett személybe, de nekem feltűnt, hogy állítása szerint 17 évesen már egyetemre járt. Ez vajon hogyan lehetséges? Meg valahogy egyébként sem tűnik egy egyetemi szintűnek ez a stílus, amit képvisel.

2020. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!