Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-29 éves, közepes külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-29 éves, közepes külsővel rendelkező lányok a társkeresőkön miért nem írnak vissza a közepes külsővel rendelkező fiúknak, hanem csak a legalább 8/10-eseknek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 07:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

Csak és kizárólag a gyakoriból kiindulva: itt Palvin Barbi is erős 4/10. Viszont Balázska is azt hiszi, hogy ő átlagos.


Úgyhogy az lehet a probléma, hogy a társkeresőn se sikerül belőni a szinteket, és csupa olyan nőre írtok rá, akinél semmi esélyetek.


Mennyivel egyszerűbb ismerkedni a való életben, ahol azt látom, hogy átlagos fiúk és átlagos lányok sétálnak kézenfogva.

2020. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%

Honnan vetted azt, hogy csak a 8/10-eknek írnak vissza? Könnyen meglehet, hogy megunták a szaros társkeresōket, így senkinek nem írnak vissza, mert a többséggel nem lehet értelmesen kommunikálni, kinézettōl függetlenül.


Attòl, hogy a te szemedben “közepes külsejū lányok”, akikrōl azt hiszed, hogy kétsègbeesetten várják, hogy valaki írjon nekik.. attól még a valóságban lehet, hogy az ember azt várná, hogy kerüljön valaki, aki kicsit értelmesebb s lehet vele beszélgetni is, s nem ilyen agyhalott ember, aki számokban méricskél s azt hiszi, hogy abból áll a társkeresés, hogy rábökök valakire a kinézete alapján...

2020. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudjátok, kinek válaszolnak? Az is lehet, hogy senkinek nem reagálnak, az is lehet, hogy aktívan üzeneteznek egyetlen egy "közepes" pasival, csak még nem tértek át másik fórumra, rengeteg oka lehet, amiért az adott nő nem reagál, nem értem azt az alapfelvetést, hogy csak nektek nem, de a nemtudoménmilyen másik csoportnak meg azonnal.


Amúgy a külső relatív, ami neked tetszik és számodra etalon, az másnak nem biztos, hogy az. És fordítva. Nem lehet egy ilyen mindenkire vonatkoztatható átlagot mondani, valakinek én is 10/10 nő vagyok, másnak meg max 3/10, és ez oda-vissza működik az én oldalamról is.

2020. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

#11 Ezt a marhaságot meg honnan vetted, hogy a Palvin Barbi itt átlagosnak számít? Inkább úgy kéne fogalmazni, hogy nem minden férfinek tetszik, mint ahogyan teszem azt, a Brad Pitt sem jön be minden nőnek. Tudod, az ízlések különböznek.


Egyébként pedig, szerintem hogyha valaki pont ismerkedik mással, akkor akár azt is le lehet írni egy válaszlevélben, hogy emiatt nem akar az illetővel ismerkedni.

2020. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%

Azért az bírom, hogy csak azért, mert az adott kérdező nem kapott még válaszokat, rögtön feltételezi, hogy nem elég jó...

1. Nem lehet, hogy te teszed túl magasra a lécet?

2. Nagyon is valószínű, hogy nem a nyolc-tizesnek ír, hanem egyszerűen csak annak, aki jobban megfogta. Jobb az üzenet, jobbak a megadott adatai.


Nem minden a külső, miért nem értitek ezt meg?

2020. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

> Csak és kizárólag a gyakoriból kiindulva: itt Palvin Barbi is erős 4/10. Viszont Balázska is azt hiszi, hogy ő átlagos.

Ez vicces. Senki nem mondja, hogy Palvin Barbara átlagos. Egyszerűen arról van szó, hogy a férfiak ízlése rendkívül sokrétű tud lenni; valakinek ő az ideálja, másoknak meg nem. A nőknél viszont ez máshogy van: nekik sokkal uniformizáltabb az ízlésük. Szóval de, Balázs matematikailag átlagos - van sok nála jóképűbb és csúnyább férfi is. A nőknek viszont egységesen nem tetszik. Ismét az egyenízlés.

2020. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert neked nem írnak vissza, még simán levelezhetnek egy másik átlagos sráccal. Ha olyan társkereső, ahol van adatlap, akkor még egyértelműbb, hogy találtak olyat, akivel össze illőnek tartják magukat valami miatt (közös hobbi, végzettség, célok stb)

Nekem mindig átlagos férfiak voltak a párjaim, de ez nem azt jelenti, hogy bármelyik átlagos férfi bejön! Ezt nem tudom, miért nem tudjátok megérteni.

2020. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk azért, mert minden ember vágyna párra, még akkor is ha a viselkedése elég szar, vagy gázos.

A nők nem értik meg, és le is szarják, hogy mennyire szar érzés egyedül rohadni. Marha jó érzés volt hallgatni már ezredjére is, hogy majd megtalálod a párod, de nekem nem vagy az esetem. Nem tartom magam csúnyának, mert szerintem igen is vannak tőlem csúnyábbak, még se kaptam az életben sosem esélyt egy nőtől sem.

Ezt a baromságot meg felejtsük már el, hogy ismerkedjen személyesen valaki. Ha nem nézek ki jól, ugyan az érvényes élőben, mint társkeresőn, meglátja a nő, hogy nem vagyok valami nagy szám pasi, úgy is offol az összes.

Már lelkileg össze vagyok roppanva és bár ne élnék, mert elegem van a nők szánni való felszínességéből. Bár éltem voltam 1000 évvel ezelőtt, ahol még nem néztek ki hú de szépen az emberek, meg nem volt annyi lehetőség arra, hogy adjanak magukra, sőt szegénységben tengődtek, inkább éheztem volna, de akkor is jobban értékelték az embert, mint manapság.

Igen, lehet nem mindenki ugyan azt szereti küllemre, de mindenki arra vágyik, hogy azért jól nézzen ki a másik. De a nőknek kell főleg ez manapság. És sírni tudnék, mert akár hányszor beszélek srácokkal és kiderül, hogy van barátnőjük, nem is az, hogy elkap a féltékenység, irigység, hogy van valakije, de valahol akkor is megszakad a szívem, hogy nekik össze jön és nekem miért nem lehet?

Persze, volt aki küldött magáról képet, már mint a srác és hát igen, önmagát leszarozta, hogy nem néz ki jól; de tőlem jobban nézet ki ezerszer. És mindig ez van.

Gyűlölök élni, mert nem én tehetek a külsőmről. Továbbá nem csak én tehetek arról, hogy milyen ember lettem. Hogy itt siránkozok egy anonim oldalon.

2020. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Tényleg, az meg az egyik kedvencem, amikor azt írják egyesek, köztük férfiak is, hogy ha nem sikerül ezredszerre, akkor meg kell próbálni ezeregyedszerre is. Az ilyeneknek biztosan vasból van a lelkük, hogy ennyire jól állják a kudarcokat.
2020. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
21%
Siralmasan gázok vagytok srácok.
2020. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!