Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkeeper kérdése:

Hogyan közeledjek egy szingli anyukához?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki nagyon tetszik. Valamilyen szinten barátság alakult ki közöttünk, bár ez még inkább csak "jó ismerettség". Van egy 7 éves kislánya, akivel szintén jól kijövök. Nem messze lakunk egymástól és volt, hogy segítettem bevásárolni neki stb.

A gondok: Ő 34 éves én pedig 26. 2 éve vált el és nem hiszem, hogy komolyan venne engem. Pedig én abszolút komolyan allnék hozzá és a gyermeke sem zavar, sőt! Tanárként jól kijövök a gyermekekkel

Mit tanácsoltok? Holnap elmegyek és segítek neki a boltba járásban így lenne esélyem találkozni vele. Félek, mert nem akarom elszúrni. Tanácsok? Nyílvan tudok csajozni, de ettől most megilyedtem. Félek a vissgautasításától, mert onnantól el is vágnám magam nála.



2020. ápr. 8. 15:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenesetre, holnap egyenesen elmondom neki, hogy megszeretném ismerni jobban. 10 év múlva, hogy mi lesz nem tudom, de ha szeretem és jól megvagyunk akkor nem fogom elhagyni. Ha nem megy akkor felőlen lehet fiatalabb is. Meglátjuk. Jó hogy érkeztek normális válaszok is!
2020. ápr. 8. 16:42
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Van bmilyen netes elerhetosege? Fb contact, viber, whatsapp?

Kerdezd megh van-kedve meginni veled egy pohat bort online vmelyik este, o is otthon, te is, video sem kell ha nem szeretne, mindenki kitolti otthon es cseteltek.

Ha tetszel neki, ez visszautasithatatlan ajanlat es nem jar semmilyen kotelezettseggel, ki sem kell oltozni, gyereket sem kell senkire hagyni. Nekem bejonne. N

2020. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!