Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok olyan emberrel ismerkedni, aki nálam 10 évvel idősebb korában is csak annyit tud felmutatni, mint én most?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi garancia arra, hogy 10 év múlva előrébb fogok tartani, mint most, de nem értem, egyesek miért érvelnek azzal, hogy "dehát neked is csak ennyid van". Egy huszonéves ha albérletben lakik és 200 nettót keres, szerintem az oké kategória. De 30-40 évesen ez a szint a szememben egy nagy nulla. Miért baj az, hogy ha idősebb embert is választanék, akkor is csak olyat, akinek megvan a maga nívója és nem ragad meg ezen a szinten idősebb korára?
2020. ápr. 13. 14:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

"Erre itt kiderül, hogy férfiak se tudják virítani a lóvét, érdekes."


Van, aki tudja és teljesen jogosan várja el, hogy ne kelljen senkit felkarolgatnia és ne legyen senki, aki visszahúzza azáltal, hogy megrekedt egy szinten.

2020. ápr. 13. 16:38
 22/32 anonim ***** válasza:
23%

Na az is megszólalt, aki szerint kizárólag külső tényezőkön múlik, hogy ki mit ér el az életben. Ajánlom figyelmébe mindekinek itt a legelső kategóriában lévő írásokat:

[link]

(Személyes életvezetéssel közvetlenül kapcsolatos írások) (Módok, hogyan tehetsz azért, hogy vidd valamire az életben.)

2020. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy karoljon fel?
2020. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%

> Utolsó, te aztán megragadtad a lényeget a válaszomban. A virítani a lóvét kifejezést viccből írtam... De persze az már nem bssza a csőröd, amit előtte írtam.

Miért kéne, hogy "bassza a csőröm"? Ha valakinek furcsa/irreális elvárásai vannak, azzal maximum magával szúr ki - de ehhez joga van, tekintet nélkül a nemére.

2020. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%

A szokásos kettős mérce.

Ha egy nő keres keveset diplomával, akkor tiszteletreméltó a szakma iránti elhivatottsága, alul van fizetve szegény stb.

Ha egy férfi keres keveset, az "lúzer"...

2020. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%
utolsó, sajnos a férfi a családfenntartó Magyarországon még mindig (Usában, pl 55-60%-ban a nők azok, mert többet keresnek), mert itthon a nők még ezt mindig elvárják. Így nekik kényelmes, tisztelet a kivételnek.
2020. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

#17-es, és ha valaki szereti a munkáját?

Tudom hogy ez felfoghatatlan dolog.


Az anyám életébe nem keresett sokat, szerette a munkáját, és abban az adott munka kőrben nem is léphetett volna előrébb.


A kérdező pedig szimplán csak buta, rengeteg dolog közbe játszhat az ember fizetésénél, rengeteg szakma pedig nem olyan hogy varázs ütésre hirtelen többet keres az ember.

2020. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha szerelmet keresnél, nem pedig egy pénztárcát! Hülye ringyó...
2020. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem baj...


Én mindig azon csodálkozom, hogy miért pontoznak/szólnak le mégis a nők, ha azt mondom, hogy nekem van már lakásom, kocsim, megtakarításom, vajon neki 30+ év alatt miért nem sikerült semmit összeraknia?


Főleg akkor vicces, mikor a karrierívét elnézve 100 éves korára sem lesz egyik sem meg neki (ha csak nem örököl valamit), mégis kijelenti, hogy neki olyan férif kell, akinek lakása van.

2020. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
28%
Én olyan helyen dolgozok, ahol a nők nagy része 150-160 nettót keres 30 évesen, kormánytisztviselők diplomával. Egyik sem tehetné meg, hogy lakása (ha nem örököltek), jó auója legyen. De mind 5+ milliós járgánnyal jár melóba, van nagy házuk, nyaralójuk mindnek. Ja igen, nekik jár ez, ugyenis mind talált tehetős vállalkozó, vagy vezető mérnök párt, aki szinte eltartja őket. És igen, jár nekik, szentül hiszik. És mivel ezek megvannak nekik egy tehetős férj által, így az élet őket igazolja, hogy ez nekik osztályrészül jár. De az, hogy összejöjjenek egy pl 30 éves 200 nettót kereső művelt szintén kormánytisztviselő férfival, az degradáló és hallani sem akarnak róla.
2020. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!