Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok olyan emberrel ismerkedni, aki nálam 10 évvel idősebb korában is csak annyit tud felmutatni, mint én most?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi garancia arra, hogy 10 év múlva előrébb fogok tartani, mint most, de nem értem, egyesek miért érvelnek azzal, hogy "dehát neked is csak ennyid van". Egy huszonéves ha albérletben lakik és 200 nettót keres, szerintem az oké kategória. De 30-40 évesen ez a szint a szememben egy nagy nulla. Miért baj az, hogy ha idősebb embert is választanék, akkor is csak olyat, akinek megvan a maga nívója és nem ragad meg ezen a szinten idősebb korára?
2020. ápr. 13. 14:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
57%

#30 Áá, ilyet én is ismerek, sima lótifuti a csaj egy bíróságon, a fizetése ilyen bérminimum plusz tíz-húsz rongy, de azért évente mennek Mauritiusra vagy Thaiföldre. A férj pénzéből persze, aki nem egy férfiszépség, de épp ezért tudja, hogy virítania kell, ha meg akarja tartani a csajt.


Meg vannak azok, akik előbb összehozzák a jó partit a gazdag csávóval, utána gyorsan babaprojekt, vagy öt év alatt összeszednek egy BA-t vagy egy rendezvényszervezői képesítést. És hát ez természetes, és még szép, hogy "a pasi járjon előrébb"...

2020. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
73%
Anyagi szinten nézni ezt valóban nem a legértelmesebb dolog. De azt maximálisan megértem ha valaki nem jön össze olyannal aki tényleg megragad 10 évig egy szinten. Fizetéstől függetlenül 10 év alatt bőven lehet presztizst építeni, fejlődni egy csomó dologban, elismerést szerezni akkor is ha mondjuk a fizetésed nem változik. Tehát ha valaki huszonéves pályakezdőként úgymond le van nézve, nincs annyira megbecsülve, nem bíznak annyira a munkájában az oké. De amikor valaki már dolgozik 10 éve és mégsem változott semmit az ahogy hozzáállnak, amennyire megbecsülik az elég ciki. Hogyha valakinek van igénye a fejlődésre, odateszi magát a munkahelyén annak azért lesz látszatja. Ha nem is konkrét anyagi dolgokban de sokkal előrébb fog tartani mint 10 évvel azelőtt.
2020. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!