Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok olyan emberrel ismerkedni, aki nálam 10 évvel idősebb korában is csak annyit tud felmutatni, mint én most?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi garancia arra, hogy 10 év múlva előrébb fogok tartani, mint most, de nem értem, egyesek miért érvelnek azzal, hogy "dehát neked is csak ennyid van". Egy huszonéves ha albérletben lakik és 200 nettót keres, szerintem az oké kategória. De 30-40 évesen ez a szint a szememben egy nagy nulla. Miért baj az, hogy ha idősebb embert is választanék, akkor is csak olyat, akinek megvan a maga nívója és nem ragad meg ezen a szinten idősebb korára?
2020. ápr. 13. 14:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Van a versenyszféra ami magasról indul de utána csak infláció vagy előléptetés okán növekszik , meg van a közszféra ami igen alacsonyról indul de évek során fokozatosan növekszik(ez pont most lesz némely területen módosítva). De a tipikus vállalkozás mint a festő az attól függ melyik hónapban mennyi megrendelést kapott és látott el( aligha keres minden hónapban ugyanannyit)
2020. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#10: majd rádöbbenek.
2020. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ugyan nem baj...
2020. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
250 et keresek nettoban egyetmen tanito docenskent. Ez van. Nem hiszem, h barmely mas ferfitol kevesebb lennèk.
2020. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Tök nagy baj. Együtt változtatni dolgokon könnyebb. Ha neki is megvan a háttér támogatása (értsd: családi légkör), akkor könnyebben tud ő is pozitív mértékben változtatni magán.
2020. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Egy másik kérdésnél kifejtette egy úriember, hogy nőtől elvárás a 350-600 nettó, mert azt igenis el lehet érni. Én vitába szálltam vele, hogy nem, diplomásként se elvárható ekkora nettó fizetés. Mire közölte, hogy 30 éves nő már mondjuk 5 éve dolgozik és azalatt elérhette volna. 29 vagyok, 5 éve dolgozom és 200 körüli a nettóm. Az összes válaszom 0ra pontozták. Erre itt kiderül, hogy férfiak se tudják virítani a lóvét, érdekes.
2020. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

7. Felsoroltad azokat a lehetőségeket, amik az esetek 10%-ában igazak.


90%-ban miért tart sehol egy 30-40-es vagy idősebb ember? Mert nincs benne kitartás és akaraterő, nem tudja elképzelni hogy többre vigye, nem tesz semmit azért hogy előbbre jusson az életben, nem tanul, nem képzi magát, nem gondolkodik el saját magáról, kishitű, buta kisember gondolkodása van.

2020. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%

na a frissdiplomást kiengedték az egyetemről és máris ossza az észt.


Nem probléma, ne gyere össze ilyennel. Sőt, a legjobb az volna, ha senkivel se jönnél össze és ez a primitív gondolkodásmódodat nem örökítenéd tovább!

2020. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
16%

> Erre itt kiderül, hogy férfiak se tudják virítani a lóvét, érdekes.

Simán tudom "virítani a lóvét", köszi. De ha nem tudnám, számomra akkor sem lenne baj, hogy a kérdező nem akarna velem ismerkedni ezért. Az ő dolga, a kérdés pedig hülyeség.

2020. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te aztán megragadtad a lényeget a válaszomban. A virítani a lóvét kifejezést viccből írtam... De persze az már nem bssza a csőröd, amit előtte írtam.
2020. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!