Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem igazán jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem igazán jóképű férfi vonzó tud lenni a nők szembében, ha igényesen van felöltözve és illatos?

Figyelt kérdés

Melyik a fontosabb.Ha választani kellene,akkor melyik a fontosabb tényező: Az illat,vagy a öltözet?


Állitólag már akkor jó a férfi,ha kicsivel szebb az ördögnél.Nos szerintem ez hazugság,de beszélgessünk erről.


29 éves vagyok.Autó,lakás,700ezres fizuval.Persze ezek mellet tanulok és aktivan sportolok is.Nincs rossz fizikumom.Ami hiba van bennem,hogy nem vagyok magas 170 és mindig nullásra van vágva a hajam.Egy lánynak/nőnek sem kellek.Neten még csak vissza sem irnak:) Agyrém..Nem tudom már,hogy hogyan javitsak magamon..



2020. ápr. 13. 17:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

6-os.Ezt teljesen igy van.Erre már én is rájottem.



9.

Nem vagyok senki fia:)Nem vagyok szalagmunkás az tény.De ezért a fizuért nekem is meg kell ám dolgozni.


10.ha megyek valahova,akkor autóval megyek.Szóval az is nálam van.

2020. ápr. 13. 18:21
 12/27 anonim ***** válasza:

#5


Nem rokonok, idegen lányok mondták. Jellemzően átlagosak vagy kicsivel az alattiak, meg 1-2 szebb is. Csak mindig begördít az élet valami akadályt elém, most pl a korona, vagy pont az ismerkedésünk közben jön a képbe egy másik pali... El vagyok átkozva szerintem.

2020. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából olyan nagyon nagyon nem öltözködöm ki.


Farmer,testhezálló egysznű póló.pénztárca,karóra,autókulcs"


Ezt írod. Öltözködéshez. Szóval ha én azt mondom, nem szoktam kiöltözni, akkor írjam le, hogy farmer, felső, pénztárca, telefon, lakáskulcs, púder, papírzsepi, személyi, müzliszelet... érted, amit mondok.

2020. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha bejön az illata és a stílusa, igen. De attól függ, férfias jelenség-e vagy sem.
2020. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
13 bocs,de nem értem mi ezzel a gond.Viszont fejtsd ki kérlek.
2020. ápr. 13. 18:36
 16/27 anonim ***** válasza:

"Farmer,testhezálló egysznű póló.pénztárca,karóra,autókulcs"


Aki szerint az autókulcs az öltözet része, az ne csodálkozzon!

2020. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Nekem a szamurájkard az öltözetem része.


L. Alejandro

2020. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
A 11es kommentba irtam,hogy az autokulcs az nálam van,ha akarom ha nem.Tegyem be a bokorba az autokulcsot ,vagy mit csinaljak vele a varoaba,ha épp csavargok valamerre.Ne hogy már ezen akadjatok ki :)
2020. ápr. 13. 19:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon rá lehetsz görcsölve a témára és ezért nem közelednek feléd a nők.

Ezt a marhaságot, hogy csak a jóképű férfiak találnak párt, maguk a férfiak találták ki arra való magyarázat gyanánt, hogy nekik miért nem jön össze egy épkézláb randi.

Fejben kell összeszednetek magatokat először- ha pozitív a kisugárzásotok, jönni fognak a jó élmények is.

2020. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözködésedhez írtad az autókulcsot. Nem kell a zsebed tartalmát is leírnod, ha elmondod, milyen ruhákat szoktál hordani.
2020. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!