Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem igazán jóképű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem igazán jóképű férfi vonzó tud lenni a nők szembében, ha igényesen van felöltözve és illatos?

Figyelt kérdés

Melyik a fontosabb.Ha választani kellene,akkor melyik a fontosabb tényező: Az illat,vagy a öltözet?


Állitólag már akkor jó a férfi,ha kicsivel szebb az ördögnél.Nos szerintem ez hazugság,de beszélgessünk erről.


29 éves vagyok.Autó,lakás,700ezres fizuval.Persze ezek mellet tanulok és aktivan sportolok is.Nincs rossz fizikumom.Ami hiba van bennem,hogy nem vagyok magas 170 és mindig nullásra van vágva a hajam.Egy lánynak/nőnek sem kellek.Neten még csak vissza sem irnak:) Agyrém..Nem tudom már,hogy hogyan javitsak magamon..



2020. ápr. 13. 17:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát úgy látom, itt a gondolkodással is vannak problémák.
2020. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21!


Ezt teljesen felesleges volt leirnod.Ha már minden áron hozzá aartál szólni valamit,akkor annak legyen haszna is.Erről szól ez az oldal.Picit erőltesd meg magad és fejtsd ki bőveben amire gondolsz.

2020. ápr. 13. 19:48
 23/27 anonim ***** válasza:
A véleményemet a 14-es kommentben kifejtettem. Amúgy azért gondolom, hogy baj van a gondolkodásoddal, mert elég egyszerű dolgokat nem értesz meg és kötekedsz.
2020. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ez igy jön le neked.Én jöttem ide segitséget kérni,miért is kötekednék?...
2020. ápr. 13. 19:55
 25/27 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló vajon egy nőt sem ismer a környezetében, aki pénzt keres? Miért kellene egy nőnek pénzforrás maga mellé, ha neki is van pénze? Tudod, amit maga keresett meg. Nem hiszem, hogy nem láttál még ilyet. Milyen körökben mozogsz? Merz én személy szerint egy nőt sem tudok mondani az ismeretségi körömben, aki rá lenne utalva a párja, férje pénzére.
2020. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az autókulcs, mint az öltözék része engem is nagyon kiégetett :D
2020. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25-ös: Azért, mert gyerekvállaláshoz kell a biztonság. Ezzel önmagában egyébként még nincs is probléma. A probléma a részletekben és az okokban rejlik.
2020. ápr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!