Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudatosítsam magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatosítsam magamban hogy nem lehet kapcsolatom mert kancsal vagyok (ami nem operàlható)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 16:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet orvos mondta
2020. ápr. 16. 17:36
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne nevettess már. Én nem vagyok kancsal, de a szemem akaratlanul mozog és nem fókuszál. Ja, emellett az egyikre nem is látok, a másikra is alig. Mégis boldog házasságban élek.
2020. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

De azt honnan tudod, hogy a kancsalság a probléma? Konkrétan mondta neked valaki, hogy "Pista azért nem jövök össze veled, mert kancsal vagy"? Ha nem, akkor miért vagy meggyőződve?

Továbbra is úgy gondolom, hogy nem a kancsalság az elsődleges ok.

2020. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ti trollok vagytok ès hazudtok , èn csak segítsèget akartam kèrni
2020. ápr. 16. 17:46
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen mondtàk ha nem lennèk kancsal lehetne kapcsolat
2020. ápr. 16. 17:47
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Parom baratja kancsal, felesege 3 gyereke es iszonyat jo humora van, nekem bejonne mint pasi. Ha egy gatlasos, negativ kisugarzasu, introvertalt alak lenne, nyilvan csak az tunne fel h nah es meg kancsal is.
2020. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
16: Tudom, hogy nem ezt akartad mondani, de ugye tudod, hogy ebből akár az is kiolvasható, hogy "Nem kell kancsalnak lenni, hogy ne jöjjön össze veled senki. Az is elég, ha minden téren rendben vagy, de gátlásos és introvertált vagy".
2020. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, aki akarja, ezt is kiolvashatja belole, de ugye mindketten tudjuk h ott volt az a szo, h negativ kisugarzasu, ami sokkal pejorativabb mint h vki gatlasos v introvertalt.

Ahhoz h megismerjunk uj embereket, hogy megszerettessuk magunkat, hogy kivancsiak legyenek rank, legalabb az ismerkedes elejen nyitni kell a kulvilag fele. Ilyen hozzaallassal h en ugysem kellek senkinek, hogy is szerethetne engem barki, meg annak a lehetoseget is elveszi magatol h valaki tenyleg meg akarja ismerni. A nok nagyon elfogadoak tudnak lenni (hisz mi sem vagyunk tokeletesek) de ahhoz kell mas ami megfog (es megtart). Ez a mas kinek mi. De a kisugarzas fontos.

2020. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy kancsal pi.át, nagyobb volt rá a kereslet, mint mostanában a maszkokra. És neki nem volt senki elég jó.
2020. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha egy pasi kancsal ha egyébként rendben van.

Pasiktól meg elég sokat hallottam, hogy nagyon bejön neki ha a nő kancsal.

2020. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!