Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudatosítsam magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatosítsam magamban hogy nem lehet kapcsolatom mert kancsal vagyok (ami nem operàlható)?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 16:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20. Kèrdezd meg a baràtaidat hogy mi a szép abban ha ketté àllnak valaki szemei?
2020. ápr. 16. 19:31
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia, kérdező! ☺

Én is kancsal vagyok egészen pici korom óta, a jobb szemem befeléforduló. Sokáig gátlásos voltam miatta, ha nem hallottam milliószor, hogy "Szemeid kereszt tüzében égek", akkor egyszer se. 😅😅 De megtanultam elfogadni magam, a szemeimet a mai napig utálom, de elfogadtam magam és boldog vagyok. Tavaly lett egy párkapcsolatom is, aki így is szeret, néha meg szokta jegyezni, hogy szereti a szemeimet, hogy szépek, ilyenkor mindig elsírom magam, most is könnyezek, ahogy ezt írom. Most nagyon boldog vagyok, hiába vagyok kancsal.

L

2020. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező te mindenkit leszólsz, aki pozitívan áll a dologhoz. Mit vársz? Hogy itt (is) a fejedhez vágják, hogy nem kellesz senkinek, mert kancsal vagy? Ez megnyugváat jelentene neked, hogy amúgy semmi baj nem lenne a belsőddel, csak az a fránya kancsalság az oka mindennek?


Képzeld, nekem is vannak kancsal ismerőseim, egy lány és egy srác. A lány gyönyörű és tudom, hogy volt már hosszútávú kapcsolata. A srác pedig elég közkedvelt, baromi jó humora van. Ez nem feltétlen kizáró ok. Lehet, hogy valakinél igen, de ne abból indulj ki.

2020. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Gyerekek, hagyjátok. Ez az ember egyet akar: megerősítést a tévhiteiben.

Mindenki aki mást mond: hazudós, troll, komolytalan, szemét. :)

2020. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
sehogy simán lehet csak ne blokkold magad
2021. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!