Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a mai 21-27 éves egyetemista/diplomás, nem előnytelen külsővel rendelkező lányok csak egotuningolásra használják a társkereső alkalmazásokat, aztán pár nap után törlik is magukat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 18:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#17 vagyok. Közben rájöttem hogy ezt a választ nem is ide akartam elküldeni 16-osra válaszolva, lol.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. <-- hanem itt a 6-osra.


#19: Azért az se mindegy hol élsz. Ahol én ott negyed annyian (se) használják a Tindert mint mondjuk Pesten. Valamint egy kis félórás-órás tesztből nem tudod úgy felmérni a helyzetet, mintha évekig csinálnád. Állítom neked is eltűntek volna sokan, vagy pont "betegek" lettek volna randi előtt, csak is nem jutottál el odáig.


De ha ennyire tudod akkor miért nem osztod meg ezt a tudást?


Egyébként nem azzal van a baj, hogy nem tudnánk egy éjszakán át beszélgetni valakivel. Hanem az, hogy a nők 99%-a egyáltalán nem is vevő rá. Mert amint írtam már itt, találtam én is kb. 3-4 nőt össz-vissz eddig akivel lehetett, de a többi kuka.

2020. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!