Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a mai 21-27 éves egyetemista/diplomás, nem előnytelen külsővel rendelkező lányok csak egotuningolásra használják a társkereső alkalmazásokat, aztán pár nap után törlik is magukat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 18:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

22 vagyok, nekem is összesen 3 napig tartott a tinderes "karrierem". Nem hogy az egóm nem tuningolódott fel, de még a kedvem is elment attól, hogy valaha is párt keressek, ezek után inkább döglöm meg egyedül. Eleve nem értem a tindert: ha beállítom, hogy maximum x kilométerre keresek társat, akkor mi a kisfszomért adja be nekem 8-10 ezer kilométerre élő csávók profilját? Miért ír mindenki angolul? Ekkora Mr. Worldwide lett az utolsó falusi Janika is, hogy a külföldi nők a célcsoportja? Mi az istent gondolnak azok, akik beírják magukról, hogy "István, 24", de a képükről egy nyilvánvalóan minimum 40 éves faszi néz vissza rám? Mi a céljuk azoknak, akik beírják, hogy 25 évesek, de a leírásuk úgy kezdődik, hogy "amúgy 16 vok lol"?

Ez még csak az első benyomásom volt, mielőtt bárkivel is beszéltem volna. Onnantól, hogy valaki üzenetet írt csak még lejjebb vezetett az út. Gondoltam megkönnyítem az úriemberek dolgát, direkt olyan profilt állítottam össze, ami alapján bőven lehet beszélgetéseket kezdeményezni, témákat feldobni, érdeklődni. Ennek ellenére talán egy olyan volt, aki egyáltalán elolvasta, amit irtam. A többiek az érdektelen, unott stílusukkal igyekeztek meghódítani. Hiába szokásom kerek mondatokban kommunikálni, úgy érezték, hogy mindenre kielégítő reakció az, hogy "aha", "oké", "értem", ":)". Kb mintha szívességből válaszolgatnának nekem, de amúgy qrvára nincs kedvük ehhez az egészhez. Ha viszont pár óráig nem írtam nekik, mert valami dolgom volt, akkor egyből jött az őrjöngés, hogy mit képzelek. Egyszerűen egyetlen határozott, önálló gondolatuk sem volt, csak az őrült megfelelési kényszer: ha pl a filmekről beszélgettünk és neki x volt a kedvenc filmje, nekem meg y, aztán pár percig nem válaszoltam, akkor már jött a mentegetőzés, hogy "de amúgy y is tök jó film, én is szeretem". Alig látszott a testem a képemen, de még így sem szégyelltek egyesek egyből szexuális témákkal indítani, a nemi életemben vájkálni. Sok üzenetet többször kellett elolvasnom, mert egyszerűen képtelen voltam értelmezni az ordító helyesírási hibák miatt, pedig elvileg egyetemista/diplomás férfi írta... Volt egy gyakoris lélek is, aki a beszélgetés közben elkezdett arról siránkozni, hogy bezzeg a nőknek mennyivel könnyebb az ismerkedés, bezzeg szegény férfiak nem kellenek senkinek. Tényleg bzdmeg? Nem zavar, hogy éppen egy nővel ismerkedsz(ismerkedtél), aki egyébként kíváncsi lenne rád, mikor ezt írod?

Szóval ha ezek közül lehet választani, akkor nagyon szívesen maradok továbbra is egyedül. Eddig is reálisan láttam a külsőm, nem volt szükségem pár fszverő bókjára ahhoz, hogy legyen önbizalmam. A belsőmre pedig baromira nem volt kíváncsi egyikük sem, úgyhogy erről semmi visszajelzést nem kaptam, amitől különösebben elszállhattam volna magamtól.

2020. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
11-es, egyébként ez érthető (is) lenne amit felvázolsz, de ott bukik el a mondani valód, hogy minden 2. mondatodban a bmeg szó szerepel. Nekem ilyen alpári stílusú nő nem kellene. Másrészt te matcheltél össze velük, szóval magad választása, mert ők aztán mindenkit bejelöltek. A megérzéseid ide vezettek, vagy az ízlésed. Jöhetnek, hogy micsoda incel, csóró meg mihaszna vagyok, mert elmondtam a véleményem férfiként.
2020. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem kéne elhallgatni a kényelmesebb részét kedves siránkozó lányok. Oké van pár ürge aki szánalmas de annak sem a stílusával volt igazából gondotok hanem hogy nem amcsi celebek. Csak töredéke lökött, a többség “bűne” hogy nem a címlapról érkezett, ő írhat bármit le van tojva....
2020. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

#11: Érthető.


Az viszont nem, hogy amikor valaki nem úgy csinálja mint írod, és teljes, kerek mondatokban válaszol és kérdez, akkor miért kapja a ghosting-ot. Gyakorlatilag az aki próbálna kommunikálni ott a nőkkel és nem "szia mizuval" indít, hanem megnézi a profilját és ír valami frappáns kérdést az alapján, ugyanazt a bánásmódot kapja mint azok akikről beszélsz. Hát istenem.


Biztos van ott valami fekete lyuk, mert ha ír a nő egy bekezdésnyi választ, erre írok neki egy bekezdésnyi választ/kérdést szintúgy, ugyanúgy elnyeli a föld max. pár nap után. Talán 3-4 értelmes nőt találtam ott egy év alatt, akik érdeklődőek is voltak, lehetett velük beszélgetni, és nem tűntek el nyom nélkül.


Ezek után megértem azt aki már belefáradt és inkább egy sima "sziával" indít, mert igazából tök fölösleges többet írni vagy kreatívnak lenni, ha a reakció úgyis ugyanaz.

2020. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Minden szöveg unalmas ott a nőknek.


De basszus komolyan, bazira nehéz elkezdeni a kommunikációt,...


Hol laksz?.. Ja igen láttam

Hobbi... Film zene szórakozás, hová szeretsz menni....


Én 16 évvel ezelőtt kezdtem el netes ismerkedést, de akkor csak chat oldalak voltak. És valóban vakrandik voltak, és valahogy több értelme volt, sokszor hetekig beszélni míg végre találkoztatok.


Mellesleg internet sem volt otthon elérhető, leginkább csak akik jól kerestek

2020. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Én csak annyit tennék még hozzá, hogy sokan nem komoly társkeresési céllal használják ezeket az alkalmazásokat. Ez szerintem főleg igaz a fiatal korosztályra. Elsősorban én is azért csináltam magamnak tinder fiókot, mert ez egyfajta divat volt, mindenki tinderezett és én is kíváncsi voltam rá, ki akartam próbálni. Úgyhogy ez egyfajta szórakozás volt, a barátaimmal is körülnéztünk, hogy mi a helyzet, találtunk pár ismerőst, küldözgettük egymásnak, nevettünk rajta stb. Ha úgy alakult, akkor váltottunk pár szót valakivel, de személy szerint én soha nem találkoztam tinderen olyannal, aki tényleg komolyan gondolta volna. Most bumble-t használok, sokkal jobban szeretem és tök jókat szoktam beszélgetni, csomó érdekes ember van, sokat lehet tanulni egymással, sok külföldi van akivel a nyelvet is lehet gyakorolni. Szóval szerintem ez is egy ok, hogy sokan amolyan közösségi felületként használják ezeket az appokat és nem társat keresnek. Szerintem arra annyira nem is alkalmas, legalábbis én nem tudom komolyan venni.
2020. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16: Van benne valami. Ugyan nekem párkapcsolat nem volt így, de több barátság már igen. Igaz elég fiús témák voltak, ahol nő csak elvétve fordult meg.


De ez már csak azért is vicces, mert pár hete Tindereztünk haverommal, azt mondja "itt senki se ír vissza, bzmeg World of Warcraftból több nőt megismertem mint ezen a szron." [Mikor még népszerű volt a játék, 5-10 éve.]


És tényleg.


"Egy applikáció csak annyira jó mint az emberek akik használják." - nem emlékszem ki, 2020.

2020. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

#12 nem szerepel minden második mondatomban a bmeg szó, egyszer szerepel az egész kommentemben. Szerencsére senkinek nem kötelező velem ismerkedni, még neked sem, senkinek nem ajánlgattam magam. Oké, én matcheltem össze velük, de nehogy már az én hibám legyen, hogy MINDENKI ilyen volt. Direkt nem az ultramenő "elugrok new yorkba egy kávéra" faxacsávókat húztam jobbra, hanem az hétköznapibbakat, visszafogottabbakat. Akkor most mégsem a szegény szerencsétlen "nemjópasik" a főnyeremények?


#17 hát nekem senki nem írt kerek mondatokban és még az egyszavas kínlódásokra is válaszoltam egy ideig. Arról szerintem nem én tehetek, hogy más nők sem képesek/hajlandók energiát fektetni a normális kommunikációba. Ez ugyanaz, mint a "nőknek minden könnyebb" csávó, akiről az előző kommentemben írtam. Rám nem igaz a dolog, semmi közöm másokhoz és nem hiszem, hogy nekem kellene magyarázkodnom miattuk.

2020. ápr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

JaJ a LáNYoKnAk sEmMmi Sem Jó, nEm lEhEt mIt ÍrnI...


Fogjátok már be, direkt felregisztráltam egyszer egy átlagos srác haverom képeivel, hogy megnézzem, én vagyok-e a hibás a "túl magas elvárásaimmal" vagy a férfiak többsége egy ostoba suttyó, akivel nem lehet beszélgetni.


A nők 30%-a simán visszaírt és simán elbeszélgettünk normálisan. Még a bókjaim is tetszettek nekik, nem csak a nyitóüzenetem és a leírásom. Úgyhogy nekem ne mondja senki, hogy jaj, de nehéz a férfiaknak és lehetetlent várok. Nem várok lehetetlent, csak többet egy low effort, ostoba lusta szarnál, aki meg sem akar ismerni, csak végigtolja a sablonkérdéssort és elhív egy randira, aminek a helyszínét és az időpontját nekem kell megszerveznem. :D Szánalmas.


De ha ez nem elég, lehet kérdezni a párom, hogy hogy kell írni a nőknek. Valahogy neki is sikerült elérnie, hogy éjszakákon át élvezettel dumáljunk a randink előtt. Hűha.

2020. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És aztán hány randit szerveztek le veled mikor az átlagos(???) haver képe mögül irogattál?
2020. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!