Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A változó elvárások miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A változó elvárások miatt van egyedül sok férfi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kb. lehetetlen a nők elvárásainak megfelelni. Elmondom, mit értek ezalatt: 15 évesen: Humoros vagy, de túl csöndes, szocializálódj. Fejleszted hát magadat, több barátod lesz, nyitottabb vagy. De ez már 20 évesen kevés, nem nézel ki jól... Edzel, jobban nézel ki. 25 évesen ez kevés, kell jó végzettség, állás. Lesz jó végzettség, állás. 30 évesen ez kevés, "még anyádékkal élsz? Hol a kecó?". Stb. stb, a sor végtelenségig folytatható. Mire elérsz egy bizonyos "megfelelőséget", már másak az elvárások. Hogyan lehet ezen túllépni? Vagy ez a fő oka annak, hogy a nők jóval idősebb férfit választanak? Tehát 30 felett 20 körüliekkel kéne ismerkedni?

2020. ápr. 22. 07:54
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
44%

Változó elvárás azt is jelenti, hogy = emberenként változó, nem csak életkortól függ.


Az már a te problémád, hogy mindig nálad igényesebb nōknél kezdesz, pedig biztos van rá mód, hogy találj egy hozzádhasonló egyszerū nōcskét, akinek nincs sok igénye..


Nem értem mégis mit vártálxD Hogy megváltozol 10 éven belül egy átlagos szintre és minden nō a lábaid elōtt hever majd? Vagy mi a problémád? Mert nekem úgy hangzik a kérdés, mintha minden nōnél be akarnál vágodni, s az a bajod, hogy nem lehetsz népszerū a csajok körében.. Hol ott társkereséshez az is elég, ha találsz valakit, akivel elfogadjátok egymást önmagatokért, szó sincs arról, hogy mindenkinek megkéne felelni....

2020. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
13%
Nálam a nőkkel szembeni legnagyobb elvárás az, hogy ne legyen agyonsminkelve és átlagosak legyenek, mégis nehéz találni ilyen nőt.😁
2020. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
77%

Igazából a baj az hogy későn ismered fel hol kéne tartanod aztán mire felzárkóznál a többiek már tök máshol tartanak.

Ahogy valaki írta te minden korosztály elvárási szintjének (már ami a sikeres felkapott férfi képet illeti) az alapját próbálod felépíteni ami nem kevés idő aztán mire sikerül lemaradsz.

A szociális készségeket születésedtől elkezded kifejleszteni és legkésőbb óvodás korban elkezdődik a beilleszkedéshez szükséges készségek elsajátítása. Most gondolj bele hogy aki 3 éves kortól megfelelően szocializálódik attól te 12 év lemaradásban vagy ha csak 15 évesen jössz rá hogy valami nem kóser.

Szerintem szuper hogy fejlődsz és felnőtt korban már nem változnak annyit az igények így beérheted a tömeget. Vagy ahogy te is felvetetted elkezdesz fiatalabb lányokkal ismerkedni. Hisz sok szempontból az ő igény szintjüket ütöd meg.

2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
52%
#12 Én rengeteg sminkeletlen, átlagos nőt látok. Én is ilyen vagyok, de fiatalon sem volt nagy sikerem a férfiaknál, mindig a nem átlagos, hanem magas karcsú, sminkelt barátnőim kellettek nekik. Csak én nem panaszkodtam senkinek. Kivártam, míg összejött valaki, egy hozzám hasonlósan átlagos pasi. Évekbe tellett.
2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
24%
Pontosan azért.
2020. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
68%
#14 Az szuper, hogy bírtad ezeket az éveket és helyzetet panaszkodás, belekeseredés nélkül. De szerintem semmi kivetnivaló nincs abban sem, ha valaki nem bírja. Azért ez nehéz... 😔 Nem egész 2 hét hiányzik a 6 évhez. Én nem bírom ilyen jól. És nem tudom egy pillanatig sem elítélni, aki szintén nem.
2020. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem azt mondom, hogy minden nő elvárása irreálisan elszállt, de azért tényleg lettek változások. Ezt csak az nem látja, aki nem akarja és ezt a kérdést pont egy ilyen helyre írtad ki. Itt van egy női group, aki azonnal vérszemet kap, amint nem istenít egy kérdés vagy a válaszolók minden nőt. Ők nem akarnak semmit sem látni, amiben esetleg a nők egy része kicsit is negatív környezetben van, mert csak a férfiakat szeretik szidni.


A környezetemben is van egy csomó olyan srác, akik teljesen rendben vannak és évekkel ezelőtt simán befűztek csajokat lazábbra és komolyra is. Jelenleg néha-néha tudnak valamit összehozni. Régen, az átlagos kaliberű ismerőseim nem voltak nagy csajozók, de azért jutott nekik pár évente valaki. Jelenleg az ő kategóriájukban lévő fiatal ismerőseim többsége szűz. Régen nem láttam olyat, hogy 100 kilós csajok sorban koptatják le a srácokat. Most már ez elég alap.


Hozzátartozik a sztorihoz az is, hogy a férfiaknál meg többen lettek az igénytelen és papucs pasik.

2020. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a régi (úgy minimum 60, 70 évvel ezelőtti) férfiak felé tűzött elvárás még nagyobb volt: egyedül eltartani a családot, mindegy, mennyi gyerek van. A legtöbb férfinek ez ma nem menne.
2020. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
79%

#18: Gondolom a kérdező nem az olyan régi időkre gondol, hanem a saját életszakaszaira.

Amúgy valóban, akkor voltak ilyen jellegű elvárások, de mellé a nő simán összedobott egy nagy vacsorát és az egész ház csillogott. Jelenleg ez egyre kevesebb nőnek megy, de cserébe nincsenek eltartva. Szóval, ilyen téren maximum kiegyenlítődés történt.

2020. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
34%
A nők elvárásai az utóbbi 20 évben az egekbe szöktek, már elvárják, hogy a férfi többet keressen, tele legyen barátokkal-ergo legyen jó szociális kapcsolatrendszere, és nézzen ki elég jól is. Akkor is, ha a nő csak egy egyszerű gyári munkát és tök átlag kinézetre, az elvárások akkor is meglesznek.
2020. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!