Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A változó elvárások miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A változó elvárások miatt van egyedül sok férfi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kb. lehetetlen a nők elvárásainak megfelelni. Elmondom, mit értek ezalatt: 15 évesen: Humoros vagy, de túl csöndes, szocializálódj. Fejleszted hát magadat, több barátod lesz, nyitottabb vagy. De ez már 20 évesen kevés, nem nézel ki jól... Edzel, jobban nézel ki. 25 évesen ez kevés, kell jó végzettség, állás. Lesz jó végzettség, állás. 30 évesen ez kevés, "még anyádékkal élsz? Hol a kecó?". Stb. stb, a sor végtelenségig folytatható. Mire elérsz egy bizonyos "megfelelőséget", már másak az elvárások. Hogyan lehet ezen túllépni? Vagy ez a fő oka annak, hogy a nők jóval idősebb férfit választanak? Tehát 30 felett 20 körüliekkel kéne ismerkedni?

2020. ápr. 22. 07:54
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
68%
#30: Ez a válasz a saját sértettségeden, a közönséges fogalmazásodon és a szövegértési problémáid prezentálásán kívül szólt bármiről is?
2020. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%
#30: Sajnálom, hogy dagadt vagy/voltál, de nekem ahhoz semmi közöm.
2020. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
65%
#26 Jó, hogy felhozod a szüleinket. Anyánknak sem lenne esélye ma, nem csak apánknak, szóval 1:1.
2020. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
54%

Mert már 4/10-es putris Julcsi is a tökéletes Sebastian Stant várja, aki perfect szociálisan, kinézetben, társadalmi státuszban, financiálisan, mindenben. És a nők el is hiszik, hogy nekik alanyi jogon a lehető legjobb jár.


Ha ez a putris Julcsi, ha csak egy ismerős nővel is (aki szerinte nem olyan okos vagy szép, mint ő) meglát egy számára elfogadható kinézetű és anyagiakkal rendelkező pasast, akkor azonnal elhiszi, hogy neki bizony ez alanyi jogon jár, és ettől kevesebbel innentől nem hajlandó beérni, akkor sem, ha 10 évig egyedül lesz. Én ezt látom.

2020. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
65%

Mi megtanultuk, vagy ronda maradsz, és egyedül leszel, esetleg jut egy ronda szar, aki úgy néz ki, mint akit a seggedből húztál ki; vagy változtatsz, és teszel azért, hogy vonzó legyél a másik számára.


Valahogy nem sikerült még azt a szert feltalálni, ami jóképűvé változtat, max a plasztika, arra meg nem mindenkinek vannak milliói egy átlag magyar fizetls mellett...A kigyúrtság meg nem sok minden, egy 10 per 3 as fickóból is max egy 10 per 4 est csinál (látom, sok kigyúrt ronda arcú haverom azóta is egyedül van, pedig van köztük jogász, mérnök is), és a 10 per 4 es nők is tojni fognak rá, ha lesz 10 per 6-7 es férfi, akinek jók lesznek 1-2 numerára.

2020. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
61%

"Mire elérsz egy bizonyos "megfelelőséget", már másak az elvárások."


Így van. Elvárják, hogy 8 hónaposan kezdj el kúszni, de háromévesen ez már kevés lesz.

2020. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
46%
#34: nézd már meg az utcán a párokat, már előtt vadbaromsagokat irkaltok. Az elvarasokrol meg annyit, hogy a kopasz, sorhasu 49+-osok is képesek fiatal nőkre nyomulni, mert az nekik "jár".
2020. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
41%
Ki nem kopasz vagy ősz 45 felett? 10 ből 8 de inkább 9 az tuti. De a sörhas és az igénytelen, nem karban tartott szőrzet és izzadás, az tényleg gusztustalan.
2020. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj, hogy a pártalálás ezer és egy dolgon elbukhat, de ti leragadtok a külsőnél. A saját nővéremmel nem egyeztünk soha, hogy ki a helyes pasi. Nincs ilyen, hogy 4-es pasi: tetszik, vagy nem tetszik. És nem állok le analizálgatni, hogy mi tetszik vagy mi nem, egyszerűen meglátom, és tetszik. És ezerféle alkatú, fejű férfi tetszett.


Fenn vagytok akadva a külsőn, de onnantól még rengeteg dolgon elbukhat. A belsőt sokkal nehezebb elfogadható szintre hozni, sőt, néha nem is kell.


Ha van egy pasi, aki nekem nem tetszik, de! úgy viselkedik, mintha ő tetszene magának, és tényleg megtesz mindent, hogy tetsszen önmagának, akkor elkezd érdekelni, hogy miért ilyen különleges. Ha nem abból szerezte az önbizalmát, hogy lánykák illegnek-billegnek előtte, akkor ő valószínűleg egy értékes ember.


Tudjátok, mi a legjobb példa erre? A rengeteg karakter a tévében meg a filmekben, akikbe beleszerettem életem során. A külsejük nem mindig volt mások szerint wow, de a karakterük miatt elolvadtam tőlük. Sebastian Stan kellene valakinek, ha a Tescoban lenne eladó? Talán, de először is amiatt szerettük meg, mert Bucky, mert a kinézethez tudtunk egy karaktert társítani. Mindenki csak egy kinézet akar lenni, egy üres hüvely, senki nem akar a karakterén dolgozni.

2020. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésre feljebb már válaszoltam így most a 26-os kommentre reagálnék.

Én (bár nem is vagyok 10/4es putris Julcsi) nem gondolom hogy jár. Egy másik szuverén lény nem "járhat" senkinek.

De ugyanakkor többre tartom magam mint hogy egy olyan emberrel legyek aki nem tetszik vagy akit nem kedvelek. Vagy találok olyat akit szeretek akit szexinek tartok és akire büszke lehetek felnézhetek. Vagy egyedül maradok.

Nem azért koptatom le a Józsit meg a Pistit mert nekem jobb "jár" hanem mert eszem ágában sincs rontani a saját helyzetemen. Én jól el vagyok egyedül és tudom mennyivel rosszabb egy rossz kapcsolat mint a békés szingli lét. Kipróbáltam azt is hogy a párom nem indít be és azt is hogy a jelleme nem egyezik az enyémmel. Mindkettő nagyon negatív tapasztalat volt.

Tehát vagy boldogabb leszek egy kapcsolattal (vagy legalábbis meg van ennek a sansza) vagy maradok egyedül. Olyanba nem megyek bele ami ma holnap láthatóan úgyis befuccsol.

Én úgy látom ezt a viselkedést értik (magyarázzák) itt félre sokan.

A másik ami miatt "járhatna" olyan akit szeretnék és amiért nem kötök rossz alkut (tehát amiért "magasak az elvárásaim") az az hogy én is teszek magamért. Tanulok fejlődök mozgok hogy minden téren elégedettebb legyek magammal és így (akár egyetért ezzel Pisti akár nem) értékesebbé válok. Nem célom erről meggyőzni Pistit vagy bárki mást mert én így gondolom nekem ez elég. Ha lesz olyan aki szintén így gondolja és én is értékesnek tartom őt abból lehet boldog kapcsolat.

Nem azért mert "jár" hanem mert egy "hát legalább van" kapcsolatban boldogtalan lennék.

2020. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!