Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A változó elvárások miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A változó elvárások miatt van egyedül sok férfi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kb. lehetetlen a nők elvárásainak megfelelni. Elmondom, mit értek ezalatt: 15 évesen: Humoros vagy, de túl csöndes, szocializálódj. Fejleszted hát magadat, több barátod lesz, nyitottabb vagy. De ez már 20 évesen kevés, nem nézel ki jól... Edzel, jobban nézel ki. 25 évesen ez kevés, kell jó végzettség, állás. Lesz jó végzettség, állás. 30 évesen ez kevés, "még anyádékkal élsz? Hol a kecó?". Stb. stb, a sor végtelenségig folytatható. Mire elérsz egy bizonyos "megfelelőséget", már másak az elvárások. Hogyan lehet ezen túllépni? Vagy ez a fő oka annak, hogy a nők jóval idősebb férfit választanak? Tehát 30 felett 20 körüliekkel kéne ismerkedni?

2020. ápr. 22. 07:54
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
39%

11:14

" A legtöbb férfinek ez ma nem menne."

Nem a férfiak lettek mások. Az adórendszer változott.

Középkor: Tized, kilenced, +néhány apró adó. ÁFA, jövedéki adó ismeretlen volt. Most 30% marad.

2020. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
64%

,,A környezetemben is van egy csomó olyan srác, akik teljesen rendben vannak és évekkel ezelőtt simán befűztek csajokat lazábbra és komolyra is. Jelenleg néha-néha tudnak valamit összehozni. Régen, az átlagos kaliberű ismerőseim nem voltak nagy csajozók, de azért jutott nekik pár évente valaki. Jelenleg az ő kategóriájukban lévő fiatal ismerőseim többsége szűz. Régen nem láttam olyat, hogy 100 kilós csajok sorban koptatják le a srácokat. Most már ez elég alap."


Ez nagyon nagy igazság, én is ezt látom.

2020. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
50%

" hogy 100 kilós csajok sorban koptatják le a srácokat."


Azért, mert valaki száz kilós, még nem jön mindenkivel össze, és főleg nem akar ingyen numera lenni.

2020. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
74%

#22: Hát, igen. Tényleg mindenki ezt látja, aki körülnéz. Azért az durva, ha a volt gimis osztálytárs csajok arról panaszkodnak, hogy manapság nem szívesen lennének férfiak.


#23: Oké. Miután ezt idedobtad és megveregetted a vállad, elgondolkozol esetleg a szöveg tartalmán is? Hol írtam, hogy mindenkivel össze kéne jönniük? Sehol. Hol írtam, hogy csak ingyen numerára próbálkoznak náluk a pasik? Sehol.

2020. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
44%

Igen, most már nekik is ki kell nézni valahogy. De szomcsika.


Amúgy vártam volna ezt a férfihordát a fogmosós kérdésnél, de valahogy mindig az olyan kérdéseket ignoráljátok, ahol le kéne írni, hogy a nőnek igaza van, jelen esetben abban, hogy naponta kéne fogat mosni. Akkor ugye összedőlni az illúzió, hogy minden normális pasi van visszautasítva, nem a büdösszájúak.

2020. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
64%

#22: A nők természetesen tagadják ezt a jelenséget.


Elárulom nekem is van pár osztálytársam akiknek anno volt barátnőjük, de a szakítás óta egyszerűen képtelenek újat találni, pedig nem is csúnya vagy buta emberek.


Haverom aki egy jóképű, extrovertált, nagy dumás, izgalmas személyiségű és életű ember ugyanúgy panaszkodik, hogy a nők nem írnak vissza, lemondják a randikat, stb. Pedig ő elméletben közelebb áll a nők zsáneréhez, mint egy introvertált személyiség, na akkor az introvertáltak mit mondjanak? Még annyira se.


Mert már 4/10-es putris Julcsi is a tökéletes Sebastian Stant várja, aki perfect szociálisan, kinézetben, társadalmi státuszban, financiálisan, mindenben. És a nők el is hiszik, hogy nekik alanyi jogon a lehető legjobb jár.


#23: Persze, csak éppenséggel nem csak azokkal csinálják ezt, akik csak szexet akarnak, hanem kb mindenkivel.


Lehet itt ferdíteni, meg jönni a szokásos "nem a nőkben van a hiba" szövegekkel, de igenis bennük van, mert ennyire eltorzult már nagyon soknak az értékrendszere és személyisége. Valószínűleg a sok média, szociális platformok hatására. Állítom ha szüleink most lennének 20-on évesek, ők is csak néznék, hogy mi a fene folyik itt, és lehet mi meg se születtünk volna.

2020. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%
Sebastian Stan tök ronda. Olyan a feje, mint egy agyonmosott rongy. Az utcán különb férfiak vannak.
2020. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
55%
#27: Látom sikerült megfogni a lényeget. Mint már mondtam, "lehet itt ferdíteni", attól még ami igaz az igaz marad. Nem lehet véletlen, hogy ennyi embernek ez a tapasztalata a nőkkel.
2020. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
26%

#27

Lányként én tök helyesnek tartom Sebastian Stan-t. Ízlések és pofonok.

2020. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
53%

Ennyi embernek? Kik azok? Ez a három vekengős nyomorék?


Meg fogjátok tanulni ti is, amit mi nők is lenyeltünk. Mehetünk dagadtan fórumokba szidni a csinos lányokat, ahogy ti is itt összeverődve szidjátok a jóképű férfiakat. Mondhatjuk, hogy csontokkal csak a kutyák játszanak, és este telesírhatjuk a párnát, ahogy ti is mondjátok, hogy minden jóképű bunkó, de marad estére a dühös recska.


Mi megtanultuk, vagy ronda maradsz, és egyedül leszel, esetleg jut egy ronda szar, aki úgy néz ki, mint akit a seggedből húztál ki; vagy változtatsz, és teszel azért, hogy vonzó legyél a másik számára. Esetleg annyira megtetszik az egész, hogy amit eleinte elkezdtél a férfiak kedvéért csinálni, azt a saját örömödre csinálod tovább, és ezáltal is tovább fejlődsz, hisz amit magadért teszel, csak az az örök.

2020. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!