Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A változó elvárások miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A változó elvárások miatt van egyedül sok férfi?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kb. lehetetlen a nők elvárásainak megfelelni. Elmondom, mit értek ezalatt: 15 évesen: Humoros vagy, de túl csöndes, szocializálódj. Fejleszted hát magadat, több barátod lesz, nyitottabb vagy. De ez már 20 évesen kevés, nem nézel ki jól... Edzel, jobban nézel ki. 25 évesen ez kevés, kell jó végzettség, állás. Lesz jó végzettség, állás. 30 évesen ez kevés, "még anyádékkal élsz? Hol a kecó?". Stb. stb, a sor végtelenségig folytatható. Mire elérsz egy bizonyos "megfelelőséget", már másak az elvárások. Hogyan lehet ezen túllépni? Vagy ez a fő oka annak, hogy a nők jóval idősebb férfit választanak? Tehát 30 felett 20 körüliekkel kéne ismerkedni?

2020. ápr. 22. 07:54
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
25: A gyakori egy külön világ. Itt mindig a fogakon megy a téma, érdekes módon 50 éves kor alatt a környezetemben még nem láttam rossz vagy elhanyagolt fogú embert. Nem ők az átlag. Én 33 évem alatt kb 5x voltam fogorvosnál, legutóbb kb másfél éve. Akkor idézem a dokit "Én ezzel mit csináljak?! 32 egészséges fogat látok". Soha egy tömés nem sok, annyim nem volt. Oké, kusza és görbe, de egészséges és nem büdös. Nem a fogsoron múlik a társkeresés, ilyen fogakkal 0 barátnőm volt.
2020. ápr. 22. 21:23
 42/44 anonim ***** válasza:
39%

15:43

Meginnék veled egy kávét

2020. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nem tudsz annyit letenni az asztalra, hogy az egy normális, tanult, átlag nőnek elég legyen. Mindig vágyódni fog a jobbra, a többre.
2020. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
39%
Hazudni, hazudni, hazudni. A nők egyedül a jó dumás hazug embereket kedvelik, a poltikusokban pedig szintén..
2020. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!