Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanazok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanazok az emberek kampányolnak a legjobban a szexrobotok ellen, akik az inceleket is utálják és tagadják a problémájuk létezését?

Figyelt kérdés

Az ilyenek kényszeres megmondóemberek, akik szerint a saját világképük az abszolút tökéletes és aki abba nem illik bele, az nem létezik vagy valamit rosszul csinál.


Vannak férfiak, akik sosem tapasztalhatták meg azt az érzést, hogy milyen az, amikor egy nő szerelmes beléjük. Amikor vonzódik hozzájuk.


És ezen - mint az emberiség összes problémáján a tűz és a kerék feltalálása óta - a tudomány fog segíteni azzal, hogy teljesen élethű robotokat alkot, akivel úgy lehet beszélgetni, mintha egy valódi ember lenne. Kézen fogva sétálni a Duna parton, megcsókolni, összebújni vele.


Ezek az emberek mégis állandóan azt mondják, hogy ez agressziót szül meg majd kiéljük rajta az agressziónkat, hiszen mi agresszívak vagyunk és amúgy is sekélyesek és csak használati tárgyra van szükségünk.


Ha ez lenne az igazság, akkor a már most vagy több évtizede létező, kezdetleges megoldások is megtennék a célnak. Vagy ott vannak a mindent vállaló prostituáltak.


Arra senki nem gondolt, hogy jelenleg épp csak a mi igényeink nincsenek lefedve? Aki "üríteni akar" a nők szavaival élve meg akinek az egész csak otthonra kellett a 4 fal közé, annak már eddig is ott volt a művagina, guminő vagy ha volt rá pénze, akkor a prostituált.


Egyébként is inkább az figyelhető meg, hogy az agresszívabb emberek körül mindig akadnak nők, akár több is, akik vonzódnak hozzájuk.


Vagy az fáj egyeseknek, hogy a "szerelem, amit nem lehet pénzért megvenni" állítás összeomlani látszik, mert már most vannak olyan chatrobotok, amikről csak nagyon kevesen tudják eldönteni, hogy nem valódi ember van a másik oldalon és egyre fejlődik a technológia?


Már most vannak olyan virtuális asszisztensek (nem a kereskedelmi forgalomban lévők), amiknek a megtévesztésig hasonlít a hanglejtése, hangsúlya az emberéhez és nem robothangú.


És már most vannak olyan humanoid robot technológiák, amik az emberi bőrhöz hasonló tapintású borítást hoztak létre és egyre több olyan mozgás van, ami még emberszerűbbé teszi a robotot.


Miért fáj ennyire egyeseknek az, hogy egy mellőzött társadalmi réteg problémájára úgy igyekszik megoldást találni a tudomány és a technológia, hogy az senkinek se fájjon, de mégis megoldás legyen?


Ti mit javasolnátok? Mert a probléma létezik és annak mellékhatásaként alakult ki, hogy a nők felszabadultak szexuálisan.


Szerintem senki nem akarja visszahozni a régi elnyomó rendszert, ahogy rabszolgaság meg inkvizíció sincs már. Szűk radikális réteg meg mindig lesz. De azokat meg - és most figyeljen mindenki - a MEGOLDÁS HIÁNYA hívja mindig életre.


Vagy legyenek kiirtva/kasztrálva, stb az incelek? Akkor ki is a radikális?


Érdekelnének KONSTRUKTÍV válaszok, hogy ki milyen jobb megoldást javasolna, minthogy várjunk a technológia fejlődésére és talán a mai 20-asok már 30-as korukra hozzá tudnak jutni.


És a nőket sem kell még lelki nyomás alá sem helyezni, amiért nem tudnak fizikailag vonzódni olyan férfiakhoz, akikkel "egyébként semmi baj nincs, meg nem is csúnyák". Az érzésüket pedig lehetetlen megváltoztatni.



2020. ápr. 22. 14:17
 11/98 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, én párkapcsolatban élő huszonéves nő vagyok, de felőlem készítsék csak el a robotokat. Hátha csökkentik az erőszakolások és különböző nyilvános kifakadások számát.

Mondjuk elég szomorúnak tartom, ha valakire ez a jövő vár, mert legyen bármennyire élethű a robot, az nem fog szeretni, csak a programját követni.

Azt még érdemes szerintem hozzátenni, hogy az emberek 99,9%-át abszolút nem érdekli számára idegen férfiak (és nők) magánélete.

2020. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
23%
Ja és nő vagyok és nekem is kéne egy szép férfirobot meg egy női robot. Tudom szomorú meg szánalmas stb stb. Ez van. :D
2020. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
79%
Ki kampányol szexrobotok ellen? Pont leszarom, hogy mit csinálnak az incelek. Ez csak az ő fejükben létezik, hogy jaj, mindenki nekik akar rosszat.
2020. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
83%

Azért amiről te beszélsz, az már nem csak szexrobot, hanem konkrétan egy robot barátnő. A szexrobotot megdugod és utána beteszed a szekrénybe másnap estig, nem a Duna parton andalogsz vele kézen fogva.

Felőlem szexrobotja legyen akárkinek, nekem végül is tök mindegy, hogy valaki otthon kiveri magának, guminőt vagy egyéb segédeszközt használ vagy szexrobotja van. Olyan emberből viszont már nem kérnék, aki a szociális és párkapcsolati igényeit is egy robottal szeretné kielégíteni. Oda én már tök fölösleges lennék, mert hiába áltatnám magam azzal, hogy valaki majd minden hibámmal együtt elfogad. Mégis miért tenné, ha elérhető számára a technológia, hogy megcsinálja/csináltassa az én robot verziómat, aki pontosan ugyanígy néz ki, ugyanilyen a személyisége, csak épp ő jobban főz, vagy engedi a seggbőlszájba szexet, vagy nagyobb a melle, mint nekem?

Szóval ha bevett dolog lenne a robot nő, akkor vagy olyan pasit keresnék, aki szigorú határt húz a robotok és az emberi kapcsolatok között, vagy maradnék egyedül, esetleg beszereznék egy robot pasit szigorúan szex céljából. Ellenezni nem ellenzem, mert szerintem nem oszt, nem szoroz a támogatásom a témában, ameddig nem én tervezem és/vagy gyártom ezeket a robotokat.

2020. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:

11-es: "legyen bármennyire élethű a robot, az nem fog szeretni, csak a programját követni."


Ha nagyon szigorú természettudományos szemmel közelítjük meg az ember is a "programját követi", amikor valakit vonzónak talál, a másikat meg nem. Minden érzelmi reakció mögött elektromos jeleket adnak le a neuronok az agyban.

2020. ápr. 22. 15:46
 16/98 anonim ***** válasza:
60%

"Olyan emberből viszont már nem kérnék, aki a szociális és párkapcsolati igényeit is egy robottal szeretné kielégíteni.

^

|

|

ˇ

Oda én már tök fölösleges lennék, mert hiába áltatnám magam azzal, hogy valaki majd minden hibámmal együtt elfogad."


Na hát pont itt a párhuzam, ez a lényeg. Ez olyan embereknek készülne, akik úgy érzik, hogy emberi mivoltuk ellenére fölöslegesnek érzik magukat az ellenkező nemnél.


Magyarul te nőként attól félsz, hogy fölöslegessé válsz. De millió számra vannak férfiak, akik a mai nők számára MÁR fölöslegessé váltak. Attól félsz, hogy te is olyan leszel mint ők, akik már most is ezt élik meg nap mint nap. Elég önző hozzáállás ez.

2020. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
79%

Olvastam egyszer egy feminista cikket angolul a szexrobotokkal kapcsolatban. Nem attól félnek, hogy nem lesz pasi, attól félnek, hogy az ÉLŐ, VALÓDI nők elleni erőszak, az őket teljesen használati tárgynak nézés még jobban el fog harapózni a szexrobotok általános elterjedésének következtében.

Ez némileg hasonlít arra, hogy amikor a Horthy-kormány kezdetben engedélyezte a prostitúciót, annak járulékos következményeként egy nagyon kemény szervezett alvilág épült ki, ezt követően pedig a prostitúcióhoz nem köthető bűncselekmények (rablások, gyilkosságok) száma is meredeken megugrott.

2020. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
60%

#17


Miért tenne ilyet bárki is? Ettől félni olyan, mintha azt mondaná a FAO, hogy ha túl sok lesz a szintetikus élelmiszer, akkor megnő az éhezők száma, mert... túl ínyenc lesz mindenki...?


WTF?

2020. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
69%
#18: attól, hogy neked ennyire szűkös a képzelőerőd, a veszély nagyon is valós, te nagyeszű. A cikk azzal kezdődött, hogy elmesélték, hogy valamilyen technológiai szimpóziumon kiállították az első szexrobotot (Samantha nevet adták neki), és a közönség, aki kipróbálhatta, gyakorlatilag teljesen tönkretette, gyakorlatilag ízekre szedte, borzalmas állapotba került a kiállítás végére.
2020. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
40%

"Nem attól félnek, hogy nem lesz pasi, attól félnek, hogy az ÉLŐ, VALÓDI nők elleni erőszak, az őket teljesen használati tárgynak nézés még jobban el fog harapózni a szexrobotok általános elterjedésének következtében."


Mekkora baromság ez. Ha úgy vesszük ennek az állításnak az ellenkezője is megtörténhet. Az eszükbe se jutott, hogyha mindenkinek lenne mibe üríteni, akkor pont hogy felértékelődne a hús-vér emberek személyisége? Miért nézne valaki egy nőt használati tárgyként, amikor ott van otthon a szekrényében egy SZÓ SZERINTI használati tárgy. Szerintem pont hogy ez a szex-orientáltság tűnne el, amitől a nők félnek. Mert azt bárki kaphatna, így nem lenne akkora értéke.


Inkább attól félnek ők mint #14-es. Hogy ugyanarra a sorsa jutnak mint rengeteg a férfi a világon: hogy nem kellenek senkinek, elértéktelenednek. Önzőek a nők, ennyi. Ebben is csak az önös érdekeiket tudják nézni. Hiszen jajj, mi lenne a világgal, ha egy nőt nem rajongana körül 50 férfi?

2020. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!