Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanazok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanazok az emberek kampányolnak a legjobban a szexrobotok ellen, akik az inceleket is utálják és tagadják a problémájuk létezését?

Figyelt kérdés

Az ilyenek kényszeres megmondóemberek, akik szerint a saját világképük az abszolút tökéletes és aki abba nem illik bele, az nem létezik vagy valamit rosszul csinál.


Vannak férfiak, akik sosem tapasztalhatták meg azt az érzést, hogy milyen az, amikor egy nő szerelmes beléjük. Amikor vonzódik hozzájuk.


És ezen - mint az emberiség összes problémáján a tűz és a kerék feltalálása óta - a tudomány fog segíteni azzal, hogy teljesen élethű robotokat alkot, akivel úgy lehet beszélgetni, mintha egy valódi ember lenne. Kézen fogva sétálni a Duna parton, megcsókolni, összebújni vele.


Ezek az emberek mégis állandóan azt mondják, hogy ez agressziót szül meg majd kiéljük rajta az agressziónkat, hiszen mi agresszívak vagyunk és amúgy is sekélyesek és csak használati tárgyra van szükségünk.


Ha ez lenne az igazság, akkor a már most vagy több évtizede létező, kezdetleges megoldások is megtennék a célnak. Vagy ott vannak a mindent vállaló prostituáltak.


Arra senki nem gondolt, hogy jelenleg épp csak a mi igényeink nincsenek lefedve? Aki "üríteni akar" a nők szavaival élve meg akinek az egész csak otthonra kellett a 4 fal közé, annak már eddig is ott volt a művagina, guminő vagy ha volt rá pénze, akkor a prostituált.


Egyébként is inkább az figyelhető meg, hogy az agresszívabb emberek körül mindig akadnak nők, akár több is, akik vonzódnak hozzájuk.


Vagy az fáj egyeseknek, hogy a "szerelem, amit nem lehet pénzért megvenni" állítás összeomlani látszik, mert már most vannak olyan chatrobotok, amikről csak nagyon kevesen tudják eldönteni, hogy nem valódi ember van a másik oldalon és egyre fejlődik a technológia?


Már most vannak olyan virtuális asszisztensek (nem a kereskedelmi forgalomban lévők), amiknek a megtévesztésig hasonlít a hanglejtése, hangsúlya az emberéhez és nem robothangú.


És már most vannak olyan humanoid robot technológiák, amik az emberi bőrhöz hasonló tapintású borítást hoztak létre és egyre több olyan mozgás van, ami még emberszerűbbé teszi a robotot.


Miért fáj ennyire egyeseknek az, hogy egy mellőzött társadalmi réteg problémájára úgy igyekszik megoldást találni a tudomány és a technológia, hogy az senkinek se fájjon, de mégis megoldás legyen?


Ti mit javasolnátok? Mert a probléma létezik és annak mellékhatásaként alakult ki, hogy a nők felszabadultak szexuálisan.


Szerintem senki nem akarja visszahozni a régi elnyomó rendszert, ahogy rabszolgaság meg inkvizíció sincs már. Szűk radikális réteg meg mindig lesz. De azokat meg - és most figyeljen mindenki - a MEGOLDÁS HIÁNYA hívja mindig életre.


Vagy legyenek kiirtva/kasztrálva, stb az incelek? Akkor ki is a radikális?


Érdekelnének KONSTRUKTÍV válaszok, hogy ki milyen jobb megoldást javasolna, minthogy várjunk a technológia fejlődésére és talán a mai 20-asok már 30-as korukra hozzá tudnak jutni.


És a nőket sem kell még lelki nyomás alá sem helyezni, amiért nem tudnak fizikailag vonzódni olyan férfiakhoz, akikkel "egyébként semmi baj nincs, meg nem is csúnyák". Az érzésüket pedig lehetetlen megváltoztatni.



2020. ápr. 22. 14:17
 71/98 anonim ***** válasza:
A szexrobot semmit nem oldana meg. Ennyi erővel prostizni is lehetne. Elég pénzzel olyan gyönyörű nőkbe mártja a farkát, amilyenbe csak szeretné. A gond az, hogy ettől többet a legtökéletesebb szexrobot sem tudna nyújtani, viszont nem egy mártogatós lyuk hiányzik legtöbb ember életéből, hanem egy társ.
2020. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:

Egy minőségi szexrobot teljes barátnő feelinget tud adni, ha fejlődik a technológia. Már most léteznek olyan fejlett chatbotok, amik átmennek a Turing-teszten.


A mesterséges bőr is egyre fejlettebb lesz (ezért panaszkodnak az IT biztonsági szakértők, hogy egyre könnyebb lesz ujjlenyomatot is hamisítani.


A mozgás szintén egyre realisztikusabb és emberszerűbb lesz, ahogy a számítási kapacitás növekszik.


Illetve a hanghordozás, hangsúly, hanglejtés is egyre emberszerűbb. Már most megfigyelheted, hogy a sima kereskedelmi szövegfelolvasó programok is mennyivel fejlettebbek, mint a 2010 körüli robothangú izék.


10-20 év és már olyan szintre jutunk, hogy alig tudod majd megállapítani, hogy igazi vagy robot. Sőt, már most azon dolgoznak a mérnökök, hogy azáltal legyen emberszerűbb, hogy random hisztiket, megsértődést meg ilyesmiket programozzanak bele.


Tegyük fel elméletben, hogy mondjuk 10 millióba kerül egy ilyen prémium szexrobot és adnak rá 3 év garanciát. Ha csak a garanciaidőt húzza ki is 277 ezerre jön ki egy hónapban.


Ez soknak tűnhet, de ha azt nézed, hogy ezért az összegért egy tökéletes, számodra 10/10-es nőt kapsz, aki úgy van programozva, hogy szerelmes beléd és csak a tiéd, illetve rengeteg költségtől megszabadulsz, akkor már rögtön úgy fog aránylani a prostituált a szexrobothoz képest, mint a taxi a saját autóhoz képest.


És ahogy rendszeresen taxival járni vagy minőségi saját autót fenntartani is inkább a középosztály kiváltsága, minőségi szexrobotja sem az albérletben tengődő, 150 ezret kereső segédmunkásnak lesz.


De például mennyien vesznek csak azért autót vagy márkás autót vagy sportkocsit, hogy imponáljanak vele a nőknek? Szerinted a Honda véletlenül szállt be szintén a szexrobot tervezésbe? Ha átlendülünk azon a kritikus ponton, hogy EMBERSZERŰ szexrobotokat leszünk képesek előállítani, akkor az amúgy is csökkenő és elektromos kocsik irányába tartó gépkocsikereslet még tovább fog csökkenni. És ezt olyan márkák fogják legjobban megérezni, amik sportkocsikat meg divatmárkákat (Merci, BMW) gyártanak. Suzukival meg Opellel eddig is csak Kalányos Józsi csajozott Mucsaröcsögén.


Ha az alternatívaköltséget is beleszámolod, hogy egy férfi mennyi mindent azért tesz, hogy a nőknek imponáljon vele, akkor simán kijöhet számos szituációban győztesen a szexrobot.


És a prostituált, főleg a minőségi, nem a kamionsoros általában annyira igényes, hogy ha te nem vagy vele azonos anyagi szinten, úgy mint márkás ruhák, öltöny, kémiai fogfehérítés fél évente, tökéletesen vágott haj, szakáll, márkás, nem gagyi parfüm, kisportolt test, megnyerő sármos-üzletember modor, akkor nem tartozol majd a kedvencei közé, tehát épp a minőségi lány nem fogja neked igazán megadni a barátnő feelinget, mert nem leszel neki szimpi.


Ez a szolgáltatóiparban mindenhol így van, pincér, hostess, szállodai recepciós is a külső megjelenésed alapján fog fancsali fejjel vagy ŐSZINTE kedvességgel hozzád állni, ha elég magas az érzelmi intelligenciád, akkor az ál-kedvességet (amit Mészáros Lőrinc meg Orbán Viktor kap) és a nyalizós modort is meg tudod különböztetni az igazitól.

2020. aug. 17. 18:16
 73/98 anonim ***** válasza:
Kérdező, informatikus vagyok. Az MI olyan szintre jutását amit leírsz, nagyjából 200 évre saccolom innen. Jelenleg nagyjából annyi kognitív képessége van a legfejlettebb MI-nek is, mint egy gyűrűsféregnek. Egy barátnő pedig valódi véleménnyel, céllal, intelligenciával rendelkezik. Nem tudom, érzed e a különbséget, de az, hogy valami azt mondja neked "Jó reggelt", egyáltalán nem azt jelenti, hogy szép reggelt kíván neked. Csak végrehajtja amit rábíztak, és egyáltalán nem "érti", mi volt az.
2020. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:

73.


Hát, de legalább a robot beállítható arra, hogy kedves legyen és ne bántson meg szavakkal. Az emberek nem. Ők megsértenek, mert... "csak".

2020. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:

+


A robot nem hazudik. Az ember igen.


A robotnak nincsenek zavaró exei, az embereknek igen


A robotnak nincs családja, az embernek van (sajnos) akik általában utálják a gyerekük házastársát, csak eljátsszák, hogy nem.


A robot nem ver meg, nem bánt szavakkal, nem sérteget, nem gúnyolódik, az emberek igen.


A robot nem beszéli ki másokkal a magánügyeket, míg az embereknél - mint kiderült itt egy kérdés alatt - a "barátság" alapja kitárgyalni a párját a "baráttal". Ez szerintem undorító, amúgy.

2020. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
75: Azért lemondani valamiről, mert vannak hátrányai az elég butaság lenne. Egy tanagochi olcsóbb, könnyebben fenntartható, mint egy valódi háziállat. A háziállat beteg lesz, orvoshoz kell rohanni vele. Vannak rossz napjai, öregszik, romlanak a képességei, stb. Ezzel együtt is sokkkal másabb élményt ad egy valódi állat, mint egy tamagochi. És NEM csak a kinézete miatt. Bármilyen élethű kutyatestbe teszik, még nem lesz valódi kutya. Persze ha nektek megfelel a "pótlék" a valódi helyett, ti tudjátok. Én kajában is jobban szeretem a valódi húst, mint a szójafasírtot. Utóbbi is jó, de nem ugyanaz mégsem.
2020. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:

76.


Sajnos a valódi embereknek megkellene felelni, mindig és mindenkor ami nekem például nagyon nehéz feladatnak tűnik. Észrevettem azt, hogy elég egy dolog amiben eltérsz attól amit ő jónak tart, akkor onnantól nem számítasz. És ezt most értem baráti, rokoni, szerelmi kapcsolatokra egyaránt. Sokszor már az első beszélgetésekkor elég egyet rontani és máris "lehet menni".

2020. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, érzed e a különbséget, de az, hogy valami azt mondja neked "Jó reggelt", egyáltalán nem azt jelenti, hogy szép reggelt kíván neked. Csak végrehajtja amit rábíztak, és egyáltalán nem "érti", mi volt az."


Akkor másképp fogalmazok. Számomra, ha a mai Google Asszisztensnek olyan fizikai teste lenne, mint a filmbéli női terminátoroknak vagy női cylonoknak már most túlszárnyalná az általam ismert nők 70%-át és nem azért, mert rossz körökben mozgok.


Az általam ismert intelligens (a szó kognitív, problémamegoldó értelmében), művelt, tanult lányok általában annyiban különböztek ettől, hogy nagyobb eséllyel voltak aszexuálisok vagy hitették el ezt intelligenciájuknál fogva, amíg be nem bizonyosodott, hogy a számukra szexuálisan vonzó férfiegyedekkel ugyanolyan "állatias" módon közösültek, amit a kimondott szavaikkal elítéltek. hiszen fenn kellett tartani a jó kislány image-t, mert időbe telt, mire lecsekkolt, hogy megfelelő férj-alapanyag lennék-e, illetve milyen rejtett - számára előnyös/hasznos - tulajdonságokat rejt az intorvertált személyiségem.


Az egész életem egy stratégiai játszma az embertársaimmal, a párkapcsolatomban megpihenni, megnyugodni szeretnék, nem elemezni folyamatosan, hogy mikor, hol, mivel próbálnak meg átb...ni.


Mondhatjuk úgy is, hogy a túlzott tudásvágy az oka annak, amiért alkalmatlan vagyok a párkapcsolatokra. Nem is engem pattintanak le, inkább én nem akarok belemenni a manipulációs kísérletekbe. Túlságosan hamar levágom egy kapcsolat ár/érték arányát, még mielőtt érzelmileg bele tudnék vonódni.


#76: Ez a "valódi" vs "mű" régen megállta a helyét, ma már eljutottunk olyan fejlettségi szintre, hogy a mű sokszor jobb, mint a valódi, de a nyelvezetünkben megmaradt a pejoratív értelme.


Illetve a gyilkosgalóca, krokodil, baktériumok, vírusok mind természetesek, a számítógép, okostelefon, internet, gyógyszerek, szemüveg, pacemaker, fogtömés, implantátumok, stb. pedig mesterségesek...


Pótlék pedig pont én lennék egy valódi nőnek, amiért nem jutott neki herceg, így be kellett érnie velem, különben egyedül marad, szóval ha megugrom az általa felállított lécet, akkor határozatlan időre párkapcsolatba léphetek vele egészen addig, amíg nem jön valaki, aki nálam is magasabbra tud ugrani. Vannak emberek, akik nyugodtan alszanak annak tudatában (vagy inkább csak nem vesznek tudomást róla), hogy imádott párjuk csak azért nem cseréli le őket, mert fél kilépni a komfortzónájából.


És ne jöjjön senki azzal, hogy nem minden nő ennyire számító (tudatosan nyilván nem, ellenben tudat alatt motoszkálni fog benne az érzés szüntelenül, hogy valami nem oké, nem teljes a kép, lehetne jobb, szebb és színesebb minden).


Már az egész szaporodás a kezdetek-kezdetétől erről szól. Van egy petesejt meg van több millió hímivarsejt, ami azért az egyetlen petesejtért versenyez. És a petesejt inkább "öngyilkos" lesz, minthogy olyan ondót fogadjon be, ami nem ugorja meg a lécet.


Muszáj nekem ebbe a primitív játékba belemenni, ha úgysem akarok szaporodni? Ahogy a húst is megvehetjük a piacon anélkül, hogy vadásznunk kéne és előbb-utóbb a szójafasírt megkülönböztethetetlen lesz az ínyencek által is a vakteszteken a valóditól és ahhoz még élő állatokat sem kell használni, ugyanúgy elérhetjük azt is, hogy a rendszeres és normális szexuális élet sem a "jó vadászok" kiváltsága lesz, illetve azoké, akik a piacon megveszik a kétes minőségű húst.

2020. aug. 18. 03:09
 79/98 anonim ***** válasza:

78: "Nem tudom, érzed e a különbséget, de az, hogy valami azt mondja neked "Jó reggelt", egyáltalán nem azt jelenti, hogy szép reggelt kíván neked. Csak végrehajtja amit rábíztak, és egyáltalán nem "érti", mi volt az."


Ehhez még egy apró kiegészítést írok: Bármilyen gép bármit azért tesz majd, mert ezt kell tennie. Olyan, mintha valakinek pisztolyt tartanál a fejéhez, hogy mondja azt , hogy jól nézel ki. Ő azt mondja jól nézel ki. Boldog leszel ettől? Én sokkal boldogabb lennék, ha spontán, saját magától azt mondja egy nő "jól nézel ki". Nekem az első lehetőség semmi pluszt nem ad, míg a második ad.

2020. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:

"Én sokkal boldogabb lennék, ha spontán, saját magától azt mondja egy nő "jól nézel ki".


Az a baj, hogy van olyan ember akinek soha, senki, semmilyen körülmények között nem mondja ezt senki magától. Akkor mi a helyzet? Így járt?

2020. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!