Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanazok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanazok az emberek kampányolnak a legjobban a szexrobotok ellen, akik az inceleket is utálják és tagadják a problémájuk létezését?

Figyelt kérdés

Az ilyenek kényszeres megmondóemberek, akik szerint a saját világképük az abszolút tökéletes és aki abba nem illik bele, az nem létezik vagy valamit rosszul csinál.


Vannak férfiak, akik sosem tapasztalhatták meg azt az érzést, hogy milyen az, amikor egy nő szerelmes beléjük. Amikor vonzódik hozzájuk.


És ezen - mint az emberiség összes problémáján a tűz és a kerék feltalálása óta - a tudomány fog segíteni azzal, hogy teljesen élethű robotokat alkot, akivel úgy lehet beszélgetni, mintha egy valódi ember lenne. Kézen fogva sétálni a Duna parton, megcsókolni, összebújni vele.


Ezek az emberek mégis állandóan azt mondják, hogy ez agressziót szül meg majd kiéljük rajta az agressziónkat, hiszen mi agresszívak vagyunk és amúgy is sekélyesek és csak használati tárgyra van szükségünk.


Ha ez lenne az igazság, akkor a már most vagy több évtizede létező, kezdetleges megoldások is megtennék a célnak. Vagy ott vannak a mindent vállaló prostituáltak.


Arra senki nem gondolt, hogy jelenleg épp csak a mi igényeink nincsenek lefedve? Aki "üríteni akar" a nők szavaival élve meg akinek az egész csak otthonra kellett a 4 fal közé, annak már eddig is ott volt a művagina, guminő vagy ha volt rá pénze, akkor a prostituált.


Egyébként is inkább az figyelhető meg, hogy az agresszívabb emberek körül mindig akadnak nők, akár több is, akik vonzódnak hozzájuk.


Vagy az fáj egyeseknek, hogy a "szerelem, amit nem lehet pénzért megvenni" állítás összeomlani látszik, mert már most vannak olyan chatrobotok, amikről csak nagyon kevesen tudják eldönteni, hogy nem valódi ember van a másik oldalon és egyre fejlődik a technológia?


Már most vannak olyan virtuális asszisztensek (nem a kereskedelmi forgalomban lévők), amiknek a megtévesztésig hasonlít a hanglejtése, hangsúlya az emberéhez és nem robothangú.


És már most vannak olyan humanoid robot technológiák, amik az emberi bőrhöz hasonló tapintású borítást hoztak létre és egyre több olyan mozgás van, ami még emberszerűbbé teszi a robotot.


Miért fáj ennyire egyeseknek az, hogy egy mellőzött társadalmi réteg problémájára úgy igyekszik megoldást találni a tudomány és a technológia, hogy az senkinek se fájjon, de mégis megoldás legyen?


Ti mit javasolnátok? Mert a probléma létezik és annak mellékhatásaként alakult ki, hogy a nők felszabadultak szexuálisan.


Szerintem senki nem akarja visszahozni a régi elnyomó rendszert, ahogy rabszolgaság meg inkvizíció sincs már. Szűk radikális réteg meg mindig lesz. De azokat meg - és most figyeljen mindenki - a MEGOLDÁS HIÁNYA hívja mindig életre.


Vagy legyenek kiirtva/kasztrálva, stb az incelek? Akkor ki is a radikális?


Érdekelnének KONSTRUKTÍV válaszok, hogy ki milyen jobb megoldást javasolna, minthogy várjunk a technológia fejlődésére és talán a mai 20-asok már 30-as korukra hozzá tudnak jutni.


És a nőket sem kell még lelki nyomás alá sem helyezni, amiért nem tudnak fizikailag vonzódni olyan férfiakhoz, akikkel "egyébként semmi baj nincs, meg nem is csúnyák". Az érzésüket pedig lehetetlen megváltoztatni.



2020. ápr. 22. 14:17
 41/98 anonim ***** válasza:
25%

"Ugye nem várod el, hogy egy ilyen hasadra ütve kiagyalt hülyeséget érvként egyáltalán számításba vegyek?"


Ugyanolyan hasra ütés szerű az is, hogy szerinted az őskorban minden ugyanígy lenne. Teljesen más közeg, és nem mindegy hogy milyen körülmények között nősz fel. Mondok akkor rá egy példát: fogságban tartott tigris vs vadonban élő tigris. Ahhoz alkalmazkodik amelyikben él.


"Ez a sztorid is pontosan tükrözi a te szelektív látásmódodat. Nem véletlenül barátkozol te pont ilyenekkel."


Fenntartom a lehetőségét, hogy én vonzom be a rossz embereket, de hogy ilyen mennyiségben az már kicsit túlzás.


Tudnék mesélni olyan párkapcsolati történeteket nektek a kis jó tanuló, szeleburdi, szürke kisegér lányokról akik itt is szoktak kérdést kiírni, hogy miért nem találnak normális férfit, hogy el sem hinnétek. És nem, nem kell instapitsának lennie ehhez. Én ezt látom, ezt jelentem ki, de mindenki tagadja. Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni akkor.

2020. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
25%

"Szerintem meg a legtöbb incel nagyon is jól látja azt, hogy mi folyik a világban, milyen a társadalmi felosztás, és milyen férfiakat választanak a nők döntő többségben"


Persze, egyertelmu. De en pl. nem tudok azonosulni azokkal a dolgokkal, amiket a nok preferalnak parvalasztaskor. Vagyis nem akarok beallni a sorba (haracsolas, meno diploma, bulikazas, tivornya, belott sero, mindenfasszameno), mert kb. leokadnam magam, ha ilyen lennek. Szoval mi incelek is tudjuk a megoldast, de kosz nem.


(Azt zarojelben jegyzem meg, hogy a nok verig vannak sertodve, hogy "a nok", de termeszetesen az o nezopontjukbol pedig siman mehet "a Zincelek". Tehat itt is latszik a szalka-gerenda effektus, illetve a hires noi szeretet, gondoskodas es empatia. Ugye annak pozitiv a megitelese, aminek jo a sajtoja. Hat az inceleke nem kulonosebben jo 🤣 haha.... Viszont a nok pont emoge az angyali aura moge bujva hajigaljak a ganet. Mint ahogy a mokus es a kisnyuszi is pozitiv megitelesu, aranyos allat, jo sajtoval, mert azt nem irja a Pravda, hogy milyen mezogazdasagi karokat okoznak az ultetvenyeken 😆 )


35F incel

2020. ápr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
66%

"Tudnék mesélni olyan párkapcsolati történeteket nektek a kis jó tanuló, szeleburdi, szürke kisegér lányokról akik itt is szoktak kérdést kiírni, hogy miért nem találnak normális férfit, hogy el sem hinnétek. És nem, nem kell instapitsának lennie ehhez."


Akár az apácákról is mesélhet bárki olyan sztorikat, amiből kiderül, hogy valójában ők is büdös k...ák, ha direkt erre van kihegyezve, mert az a mániája, hogy minden nő csak k...a lehet és aki nem az, arról is be lehet bizonyítani, hogy az.

Én pl jó tanuló, visszahúzódó, "szürke kisegér" lány voltam és vagyok a mai napig is, bár azt nem hiszem, hogy "szeleburdi" lennék. Tettem már fel kérdést itt, konkrét kérdést, nem rinyálást, hogy "miért nincsenek normális pasik?". Instapitsa sem vagyok, ugyan használok instagramot, de nem arra, hogy magamról tegyek fel képeket. Szerintem kb 90%-ban a saját hibám, hogy nem találok magamhoz illő férfit. Egyrészt azért, mert én sem tanultam meg emberi kapcsolatokat kialakítani gyerekkoromban. A szüleimnek nincsenek és soha nem is voltak barátaik, nem jött át hozzánk soha senki, mi sem mentünk másokhoz, csak a szűk családommal töltöttem az időm nagy részét. Általános iskolában engem is az öngyilkosság határáig baxxtattak, először csak egy tanárnő, utána pedig az osztálytársaim is. Gimnáziumban már nem piszkáltak, de nem igazán kerestem a társaságot (és emiatt parkapcsolati téren is nulla tapasztalatom volt és van a mai napig, még csak nem is csókolóztam soha), egyrészt azért, mert végre fellélegeztem, hogy senki nem bánt, másrészt azért, mert attól féltem, hogy ha megismernek, akkor ők is bántani fognak. Leérettségiztem egyedül, egyetemre mentem egyedül, nagyjából ekkor jutottam oda, hogy jó lenne már egy kapcsolat. Viszont itt jöttem rá, hogy én erről már lemaradtam, és valószínűleg ezt soha nem fogom tudni bepótolni. A fiú szaktársaim egy részének már évek óta tartó párkapcsolata volt, a másik részüknek pedig esze ágában sem volt megállapodni, csak kaladokat kerestek, akik pedig idővel kapcsolatot szerettek volna, azok sem a sarokban egyedül üldögélő csajra voltak kíváncsiak, hanem a hónapok óta jó haver csoporttársnőjükre. Netes ismerkedés során a férfiak nagy része egy "jó a melled" kategóriájú tahó, akire felesleges időt és energiát pazarolni, másrészt előbb-utóbb a normálisabbakat is zavarja, hogy nem tudom, hogy kell "flörtölni" (mert még sosem tettem és velem sem tette senki), ha pedig nem flörtölök velük, akkor engem is ugyanúgy betesznek a "friendzone"-ba, mint ahogy a férfiakat is, mert senkinek nincs kedve egy 13 éves tinilány szintjén álló nőre pazarolni az idejét.

Szóval két út közül választhattam: 1. A "minden férfi szemét, csak azért nem kellek nekik, mert mind buta instapitsát akar, senkinek nem kell egy értelmes/normális/rendes/stb nő" (ez kb az incel mentalitás női megfelelője), és a 2., Az "egy darab sz#r vagyok, sosem kellek majd senkinek, mindenkinek jobb, ha nem velem van kapcsolatban, jobb is lenne, ha meghalnék". Gimnázium óta, mikor az ismerőseim, osztálytársaim elkezdtek inkább az újdonsült barátjukkal/barátnőjükkel lógni helyettem és rájöttem, hogy valójában senki nem kíváncsi rám erősen a második út felé hajlottam és hajlok a mai napig is (nem mondom, időnként az 1. felé is kacsintgattam, de azt sosem éreztem igazán a magaménak). Nagyjából mostanában, 4 évvel érettségi után jutottam el oda, hogy kezdek *reális* önkritikát gyakorolni, tudok nevetni magamon, nem veszek minden másoktól érkező kritikát bántásnak, egy reális önképet kezdtem kialakítani és dolgozom azon, hogy olyan tulajdonságokat alakítsak ki, amilyeneket elképzeltem magamnak. Nem görcsölök már azon, hogy x éves koromig össze kellett volna jönnöm valakivel, nem keresek görcsösen kapcsolatot (de még barátokat sem), nem okoz bennem szorongást, ha elképzelem, hogy örökre egyedül maradok (sőt, jelenlegi állapotomban ez lenne az ideális élet). Szóval szerintem az inceleknek is az lenne a legcélravezetőbb, ha befelé fókuszálnák a figyelmüket, nem a kívülről jövő visszajelzések és mások által kialakított sémák és prekoncepciók által határoznák meg magukat és másokat, hanem reálisan látnának.

2020. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
53%

43-as, követtem a beszélgetéseteket.


[link]


Ez a kép mindent elmond. Nem kell pofa semmihez, bármit lehet, és ez ide vezetett. Ez van most, és ennél csak rosszabb lesz. Attól h nem a 80% alsó férfirétegbe tartozom, attól még ez igaz (tapasztalat).

2020. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
72%
#44 oké, de ez hogy kapcsolódik ahhoz, amit írtam?
2020. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
61%

"Az incelek nem azért "feleslegesek", mert a csúnya gonosz nők összefogtak ellenük és megesküdtek, hogy nem kérnek belőlük, pedig egyébként semmi gond nincs velük, hanem azért, mert épeszű embernek nincs szüksége egy mélyen frusztrált, mentális beteg párra, ha egyébként lenne olyan is, aki nagyjából normális."

Az előző hozzászólásodhoz (ha te vagy az a 84%-os is).


Ők azért lettek ilyenek, mert a férfiak 80%-ba tartoznak, s a képen nekik nem juthat semmi, mert minden lány madamnak érzi magát, s az jön le a mondandódból, hogy ne is jusson nekik élvezet, mert értéktelenek.

ennyi.

2020. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
67%
#46 és mi határozza meg, hogy valaki a 20%-ban vagy a 80%-ban helyezkedik el? Szerintetek az óbégató, nagydumás, hülye tahók a 20%, szóval a belső értékek biztos nem játszanak. Nyilván az intelligencia sem. A kinézet esetleg, de ha körbenéz az ember az utcán, akkor igenis látni fog csúnya, kövér, ápolatlan, alacsony, sovány, kopasz, feminin és minden egyéb negatív tulajdonsággal rendelkező férfiakat is nővel. Talán a pénz is, de ugyanúgy a putrisoron és az indiai slum-ban is van párjuk a férfiaknak. A személyiség sem játszhat, mert ugyanúgy van párjuk büdös, bunkó, buta tahóknak, mint kiváló embereknek, professzoroknak, művészeknek. Még csak a testi vagy szellemi fogyatékosság sem jelethet akkora hárányt tekintve, hogy rengeteg vaknak, mozgássérültnek, fogyatékosnak is van párja. Szóval arra fut ki a dolog, hogy minden incel magát a 80%-hoz tartozónak vallja, de senki nem tudja megmagyarázni, hogy miért. A "mer a nőknek csak a béemvés f#szkalap kell" nem magyarázat, ameddig léteznek olyan nem béemvés nem f#szkalapok, akiknek nem okoz gondot a párkeresés. Nem vagytok ti 80%, hanem legfeljebb egy pár tized vagy század %-os kisebbség.
2020. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval két út közül választhattam: 1. A "minden férfi szemét"

"2., Az "egy darab sz#r vagyok"


Ha az elsőt választanád én teljesen megérteném. Sőt, okom se lenne magamra venni a "minden férfi" kezdetű mondataid, mert én nem vagyok olyan akiről szó lenne. Ez a nagy különbség, hogy a nők ennek ellenére mindent magukra vesznek. Tehát biztos érzik, hogy van benne igazság, különben nem vennék magukra.


A kommented többi része meg lényegében ugyanaz amiről én is beszéltem. Az élet rossz, igazságtalan, sz.r. Sokan megszívják, igen nők is, pl te is. Ezek szerint annyi a különbség, hogy az incel nem magát, hanem a világot okolja, de igazából az alapján amit írtál te is beláthatod, hogy jogosan. Szerintem ez ritka esetek egyike, amikor ha a kacsa nem tud úszni, akkor bizony a víz a hülye (tehát a világ). Te sem vagy hülye, mégis ilyen sorsa jutottál a világ miatt.


Egyébként nem hiszem, hogy az inceleknek ne lenne önkritikája. De azt nyilván nem fogják kiteregetni. Valamint ha meg is teszik (volt itt többször is, hogy a saját hibáikról írtak), akkor is ugyanúgy a lepontozást meg a "ne ríjál" szintű elnyomást kapják. Ergo az sem felel meg, ha valaki kiírja magából a saját hibáit, mert ugyanazt a reakciót kapja mintha mindenki mást hibáztatna. Sehogy se jó.


Tény hogy az önfejlesztés és a stb. fontos dolgok, pl. hogy legyen önkritikája az embernek, mint írtad is, hogy neked kezd lenni. De egy ember nem az önkritika hiánya miatt lesz incel. A macsócsávónak aki falja a nőket szerinted van önkritikája? Dehogy van, ő képzeli magát a világ legfszább csávójának, aki bárkit megboxolna és neki aztán nem szólhat be senki. Vagy van lelkiismerete? Dehogy van, megdugja a nőket aztán eldobja őket. Vicc az egész, hogy ez a világ hogy működik.

2020. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
28%
#43as úgy látom hogy nem az a baj hogy nem jut nő minden férfinak hanem hogy nem az a szint amit szeretnének. A képen is lehet látni hogy az alsó női szintek szabadok. Persze ennél több a szabad csak hát ez a kép igen csak el van tulozva ha lehet is esetleg szintekrol beszélni.
2020. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
67%
47-es, látom értelmi zavar van, a belinkelt képet sem sikerült értelmezni, a szokásos női ködösítéssel. A tinder egy gyönyörű példánya a valóság kivetülésének. A férfiak jó része trollkodik, vagy egyszerűen megtanulta már, hogy nem fog energiát feccelni egy mihaszna nőszemélybe, aki válaszra sem méltó, aki addig üti az asztalt "nekem jár", amíg pofára nem esik (35+kor), tehát ma jössz, nálad/nálam? stb... Oké van ilyen. Nem azt mondtam hogy nincs felesége a kőmívesnek, vagy h más kultúrában máshogy van. Araboknál kuss a neved. Van ilyen is, nem ám még kikéred magadnak, hogy mit képzelnek, de ne keverjük ide a 70-80as években szocializálódott embereket, vagy más kultúrákat, hanem magyar emberekről beszéljük. A mostani 20-30 évesek full nárcisztikusak, főleg a nők. Régen a nőknek muszáj volt tartani magát, mert rossz szemmel néztek rá meg volt önkritikája. Manapság, még veri is a mellét, hogy k vagyok, én szrtam a spanyol viaszt, a többi alattvaló. Huu de jó, egy semmitérő vagyok. Jujj de jó nekem, de TE IS AZ VAGY. Ennyi a tudás, ez tükröződik. A férfiak 80%-a próbál érvényesülni maréknyi nőn (aki ráadásul semmire sem jó), akiknek "nem jut" jobb jelenleg. Majd ha jön jobb, akkor lelécelnek a nők. Válás = rablás. A nőnek nem a bmw-s kell, hanem az akiről azt hiszi, hogy "ő most a legjobb neki", akiből a legtöbb hasznot tudja kihúzni saját maga számára. Az h ez most pénz (tudom, nem számít, de ház legyen...), vagy akivel villogni lehet, de annyira elszált az önkritika, hogy gyakorlatilag elrugaszkodtak a valóságtól. Ez egy álomvilág. A nőnek ez kell. Amelyik férfi meg nem akar hazudozni, az a 80%-ba tartozik. A miheztartás, az empátia totális hiánya, az önös kicsinyes érdekek hajkurászása, a "nekem jár mert megérdemlem" oda vezetett, hogy gyakorlatilag a szaporulat 0, vagy ha van is, akkor mixed családok vannak, 3-4 különböző apától szül gyereket, azt üti az asztalt h a férfi... A társas kapcsolatok addig tartanak, amíg a nő el nem válik (nem érdekel az indok, mert hazudozás, ködösítés, és a felelősség rányomása a másikra). A férfiak felső 20%-a ebbe nem fog belemenni, nem hagyja magát lehúzni, sem becsapni egy ösztönlény miatt, ezért nem fog megállapodni. Szóval a férfi 20% az aki egy rakás sznak nézi a nőt, a 80%-a meg az aki emberként. A különbség ennyi, de a nőknek nem kell a 80%...
2020. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!