Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanazok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanazok az emberek kampányolnak a legjobban a szexrobotok ellen, akik az inceleket is utálják és tagadják a problémájuk létezését?

Figyelt kérdés

Az ilyenek kényszeres megmondóemberek, akik szerint a saját világképük az abszolút tökéletes és aki abba nem illik bele, az nem létezik vagy valamit rosszul csinál.


Vannak férfiak, akik sosem tapasztalhatták meg azt az érzést, hogy milyen az, amikor egy nő szerelmes beléjük. Amikor vonzódik hozzájuk.


És ezen - mint az emberiség összes problémáján a tűz és a kerék feltalálása óta - a tudomány fog segíteni azzal, hogy teljesen élethű robotokat alkot, akivel úgy lehet beszélgetni, mintha egy valódi ember lenne. Kézen fogva sétálni a Duna parton, megcsókolni, összebújni vele.


Ezek az emberek mégis állandóan azt mondják, hogy ez agressziót szül meg majd kiéljük rajta az agressziónkat, hiszen mi agresszívak vagyunk és amúgy is sekélyesek és csak használati tárgyra van szükségünk.


Ha ez lenne az igazság, akkor a már most vagy több évtizede létező, kezdetleges megoldások is megtennék a célnak. Vagy ott vannak a mindent vállaló prostituáltak.


Arra senki nem gondolt, hogy jelenleg épp csak a mi igényeink nincsenek lefedve? Aki "üríteni akar" a nők szavaival élve meg akinek az egész csak otthonra kellett a 4 fal közé, annak már eddig is ott volt a művagina, guminő vagy ha volt rá pénze, akkor a prostituált.


Egyébként is inkább az figyelhető meg, hogy az agresszívabb emberek körül mindig akadnak nők, akár több is, akik vonzódnak hozzájuk.


Vagy az fáj egyeseknek, hogy a "szerelem, amit nem lehet pénzért megvenni" állítás összeomlani látszik, mert már most vannak olyan chatrobotok, amikről csak nagyon kevesen tudják eldönteni, hogy nem valódi ember van a másik oldalon és egyre fejlődik a technológia?


Már most vannak olyan virtuális asszisztensek (nem a kereskedelmi forgalomban lévők), amiknek a megtévesztésig hasonlít a hanglejtése, hangsúlya az emberéhez és nem robothangú.


És már most vannak olyan humanoid robot technológiák, amik az emberi bőrhöz hasonló tapintású borítást hoztak létre és egyre több olyan mozgás van, ami még emberszerűbbé teszi a robotot.


Miért fáj ennyire egyeseknek az, hogy egy mellőzött társadalmi réteg problémájára úgy igyekszik megoldást találni a tudomány és a technológia, hogy az senkinek se fájjon, de mégis megoldás legyen?


Ti mit javasolnátok? Mert a probléma létezik és annak mellékhatásaként alakult ki, hogy a nők felszabadultak szexuálisan.


Szerintem senki nem akarja visszahozni a régi elnyomó rendszert, ahogy rabszolgaság meg inkvizíció sincs már. Szűk radikális réteg meg mindig lesz. De azokat meg - és most figyeljen mindenki - a MEGOLDÁS HIÁNYA hívja mindig életre.


Vagy legyenek kiirtva/kasztrálva, stb az incelek? Akkor ki is a radikális?


Érdekelnének KONSTRUKTÍV válaszok, hogy ki milyen jobb megoldást javasolna, minthogy várjunk a technológia fejlődésére és talán a mai 20-asok már 30-as korukra hozzá tudnak jutni.


És a nőket sem kell még lelki nyomás alá sem helyezni, amiért nem tudnak fizikailag vonzódni olyan férfiakhoz, akikkel "egyébként semmi baj nincs, meg nem is csúnyák". Az érzésüket pedig lehetetlen megváltoztatni.



2020. ápr. 22. 14:17
 31/98 anonim ***** válasza:
57%

"Még valami, a pszichológust se érdekli különösebben, hogy mi van veled."


Én INGYEN járok állami pszichológushoz, és képzeld, érdekli.

2020. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
72%

#31


Hatalmas szerencséd van. Itt a városomban az állami egy unott bácsi aki alig várja a műszak végét. Mondjuk a fizetős is ilyen volt, így ez a környék halott a témában.

2020. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
27%

»Könnyű úgy mondani valakinek, hogy "szerezz önbizalmat", ha egész életében átnéztek rajta a nők."«


Én semmi ilyet nem mondtam, hogy szerezz önbizalmat. Nem az önbizalom a lényeg amúgy sem, az csak a jéghegy csúcsa. Az EMBERI kapcsolatokban való magabiztos ELIGAZODÁS a lényeg. Hogy az illető mélységében értse általában véve az emberi kapcsolatok dinamikáját, hogy mi zajlik két fél között valójában, még akkor is, ha nem mondják ki. Na ez az, amihez a tipikus incelek hozzá sem tudnak szagolni, ha meg tippelgetnek, akkor rendszerint parádésan pofára esnek. Mégpedig a témában való teljes járatlanságuk, és az ebből adódó végtelen felszínességük miatt.

2020. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
76%

"Könnyű úgy mondani valakinek, hogy "szerezz önbizalmat", ha egész életében átnéztek rajta a nők."


Nem puncikból és kukikból kell önbizalmat szerezni. Én egész gyerekkoromban, tiniként, fiatal felnőttként kövér voltam. Nem teltkarcsú, meg molett, meg mittudoménmi. És mégis volt önbizalmam, ami nem attól függött, hogy hány pasi akart megfarkalni, mert elárulom, ez a szám 0 volt, még a dagadt srác, akibe bele voltam zúgva, ő is átnézett rajtam.

2020. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
42%
#32: nem, ez nem puszta szerencse. Amikor legutóbb találkoztam vele, januárban, akkor mondta ki ő azt, ami évek óta egy ki nem mondott megállapodás kettőnk között: "Azért ez elképesztő, hogy ön magának csinálja azt, amit itt mi másoknak sok-sok órás beszélgetős terápiával nyújtunk." Ugyanis én saját magamon dolgozom, az ő megfigyelése alatt. Egyrészt vannak belső céljaim (távlatiak is!), hogy konkrétan milyen tulajdonságokat akarok fokozatosan fölépíteni magamban, másrészt folyamatosan FIGYELEM saját magamat, a saját belső történéseimet. Ezt a tulajdonságomat két dolognak köszönhetem: egyrészt anyukám egész életében egy ilyen "jaj, mit szólnak a szomszédok" típusú ember volt, ami rám gyerekként elkerülhetetlenül hatott, de nem vettem át egy az egyben, csak a folyamatos pánikolása arra is kiterjedt, hogy folyton figyelte és nyesegette magát, hogy a külvilág elvárásainak megfeleljen. Ezt én eltanultam tőle, később pedig megvívtam a magam harcát a külvilággal (anyámmal ellentétben), és megtanultam, hogyan kell úgy beinteni, hogy közben megőrizzem az emberi méltóságomat és tartásomat, és ha akarják, se tudják lerombolni. Másrészt engem általános iskolában második osztálytól kezdve nyolcadikig csúfoltak. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy figyeljem saját magamat. Harmadrészt anyám nagyon éles szemű és jó megfigyelő, és képes kifigyelni az emberek érzékeny pontjait. (Velünk szemben is alkalmazta ezt, de csak ritkán, azóta már helyretettük tesómmal együtt.) Ezt a képességét is átvettem, viszont a mások kivesézése helyett a saját magam kivesézésére használom. De nem úgy, hogy belső ítélőszék elé hurcolom magamat, azt meghagyom a vérkeresztényeknek. Hanem tök türelmes és most már jóindulatú vagyok saját magammal szemben. És közben időnként föltúrom vagy a Canadahun ezós letöltős rovatát, vagy az ujkorklub-ot, ahol nemcsak ezós, hanem unortodox megközelítésű, de PSZICHOLÓGUSOK által írt önsegítő könyvekre akadok, és azokban jobbnál jobb tippekre ahhoz, amire akkor éppen szükségem van. Mert a saját világlátásomat és a saját személyiségemet is én akarom építeni, ugyanis ez az egyetlen lehetőség arra, hogy a saját életemet is én alakítsam olyanná, amilyenné én akarom. De számomra az alap, hogy ebben nem foglaltatik benne az, hogy másokat bármire is rákényszerítsek vagy rábírjak.
2020. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
77%

"Nem puncikból és kukikból kell önbizalmat szerezni."


Hajszálpontosan. Akikben ez egyáltalán fölmerül, vajon semennyire sem érzik, hogy már maga a gondolat is mennyire abszurd?

2020. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
33%

"Ha a természethez vagy a civilizáció előtti őskorhoz hasonlítjuk, annyiban, hogy ilyen életképtelen hímek az állatoknál, vagy az őskori társadalomban meg sem érték a felnőttkort."


Azért ez elég meredek kijelentés. Lehet a bmw-s gyökér aki most halom számra dugja a nőket 5 évesen tigriseledel lett volna. Ellenben (mivel az ember nagyon alkalmazkodó) lehet a szerencsétlen Pisti akit most mindenki szid, hogy mekkora lúzer, mamutot vadászna és családja lenne. Az őskorban tényleg mindenki egyenlő esélyekkel indult, és attól függött, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni a helyzethez. Szóval véleményem továbbra is áll, hogy a mai társadalmunk nélkül nem így oszlanának fel a férfiak, valamint hogy nem is ilyenek lennének. Nem lenne fűt-fát megdugó macsó, mert a nőknél való népszerűsége nem a képmutatáson és a felszínes külsőségeken alapulna. De nem lenne incel se.


"Hogy az illető mélységében értse általában véve az emberi kapcsolatok dinamikáját, hogy mi zajlik két fél között valójában, még akkor is, ha nem mondják ki. Na ez az, amihez a tipikus incelek hozzá sem tudnak szagolni"


Szerintem meg a legtöbb incel nagyon is jól látja azt, hogy mi folyik a világban, milyen a társadalmi felosztás, és milyen férfiakat választanak a nők döntő többségben. De ha ezt valaki leírja azt mindig letagadják a nők. Az a pár kivétel ami van meg nem fogja megváltani a világot.


Persze ez már nézőpont kérdése, de igazából nekem is van nem egy női ismerősöm, néhány amelyikkel jártam is, akik panaszkodnak a barátjukra, hogy mekkora szemetek. Ennek ellenére mégis az kell nekik. Ha meg a macsójuk eldobja őket, hónapokon át sírnak. Viszont ha ők barátzónáznak valakit akkor nem sírnak, elintézik annyival, hogy "megérdemelted lúzer". Pedig az a lúzer pont rendelkezik több olyan tulajdonsággal ami a nő elmondása szerint pont kéne neki, RÁADÁSUL a bunkó barátja bunkó szokásai nincsenek meg neki. Hát ez elég wtf.

2020. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
92%

"Nem puncikból és kukikból kell önbizalmat szerezni."


Nem a szexről van szó, hanem arról ha emberszámba se vesznek.


Ellenben azt látod, hogy valami bunkó menőcsávót meg emberszámba vesznek. Nem nehéz összeadni akkor, hogy ez miért van. Szóval nem mondhatjátok, hogy ez a teória nélkülözi a logikát.

2020. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
27%
#38: Friendzone esetén EMBERszámba vesznek.
2020. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
72%

"Lehet a bmw-s gyökér aki most halom számra dugja a nőket 5 évesen tigriseledel lett volna."


Ugye nem várod el, hogy egy ilyen hasadra ütve kiagyalt hülyeséget érvként egyáltalán számításba vegyek? Ja, meg az is lehet, hogy én nem én vagyok, hanem a római pápa, csak nem ott nevelkedtem, ahol ő, nem olyan iskolákba jártam, a nemünk sem stimmel, meg az életkorunk se, meg az állampolgárságunk se, de azért lehet. Ezzel az erővel.


"Szerintem meg a legtöbb incel nagyon is jól látja azt, hogy mi folyik a világban, milyen a társadalmi felosztás, és milyen férfiakat választanak a nők döntő többségben."


Pont, hogy nem. Átmeneteket ugyanis nem képesek észrevenni, csak szélsőségeket. Mármint kizárólag azokat, amelyek az ő különbejáratú önfelmentésükre felépített gondolati rendszert támogatják. Olyanokat, amelyek esetleg cáfolnák, még ha ott van a szemük előtt is, azokat nem. Rögtön első körben például azt sem hajlandóak tudomásul venni, hogy nincs olyan, hogy A NŐK. Már csak azért sem, mert távolról sem minden nő ciszheteró. És ha valaki erre fölhívja a figyelmüket, akkor még a másiktól várnák el, hogy az ő nagyvonalú kerekítésüket igenis vegyék alapnak, és az ő eltorzított látásmódjukat vegyék át, meg sem kérdőjelezve annak igazságát.


"Persze ez már nézőpont kérdése, de igazából nekem is van nem egy női ismerősöm, néhány amelyikkel jártam is, akik panaszkodnak a barátjukra, hogy mekkora szemetek. Ennek ellenére mégis az kell nekik. Ha meg a macsójuk eldobja őket, hónapokon át sírnak. Viszont ha ők barátzónáznak valakit akkor nem sírnak, elintézik annyival, hogy "megérdemelted lúzer". Pedig az a lúzer pont rendelkezik több olyan tulajdonsággal ami a nő elmondása szerint pont kéne neki, RÁADÁSUL a bunkó barátja bunkó szokásai nincsenek meg neki. Hát ez elég wtf."


Ez a sztorid is pontosan tükrözi a te szelektív látásmódodat. Nem véletlenül barátkozol te pont ilyenekkel.

2020. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!