Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugyanazok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanazok az emberek kampányolnak a legjobban a szexrobotok ellen, akik az inceleket is utálják és tagadják a problémájuk létezését?

Figyelt kérdés

Az ilyenek kényszeres megmondóemberek, akik szerint a saját világképük az abszolút tökéletes és aki abba nem illik bele, az nem létezik vagy valamit rosszul csinál.


Vannak férfiak, akik sosem tapasztalhatták meg azt az érzést, hogy milyen az, amikor egy nő szerelmes beléjük. Amikor vonzódik hozzájuk.


És ezen - mint az emberiség összes problémáján a tűz és a kerék feltalálása óta - a tudomány fog segíteni azzal, hogy teljesen élethű robotokat alkot, akivel úgy lehet beszélgetni, mintha egy valódi ember lenne. Kézen fogva sétálni a Duna parton, megcsókolni, összebújni vele.


Ezek az emberek mégis állandóan azt mondják, hogy ez agressziót szül meg majd kiéljük rajta az agressziónkat, hiszen mi agresszívak vagyunk és amúgy is sekélyesek és csak használati tárgyra van szükségünk.


Ha ez lenne az igazság, akkor a már most vagy több évtizede létező, kezdetleges megoldások is megtennék a célnak. Vagy ott vannak a mindent vállaló prostituáltak.


Arra senki nem gondolt, hogy jelenleg épp csak a mi igényeink nincsenek lefedve? Aki "üríteni akar" a nők szavaival élve meg akinek az egész csak otthonra kellett a 4 fal közé, annak már eddig is ott volt a művagina, guminő vagy ha volt rá pénze, akkor a prostituált.


Egyébként is inkább az figyelhető meg, hogy az agresszívabb emberek körül mindig akadnak nők, akár több is, akik vonzódnak hozzájuk.


Vagy az fáj egyeseknek, hogy a "szerelem, amit nem lehet pénzért megvenni" állítás összeomlani látszik, mert már most vannak olyan chatrobotok, amikről csak nagyon kevesen tudják eldönteni, hogy nem valódi ember van a másik oldalon és egyre fejlődik a technológia?


Már most vannak olyan virtuális asszisztensek (nem a kereskedelmi forgalomban lévők), amiknek a megtévesztésig hasonlít a hanglejtése, hangsúlya az emberéhez és nem robothangú.


És már most vannak olyan humanoid robot technológiák, amik az emberi bőrhöz hasonló tapintású borítást hoztak létre és egyre több olyan mozgás van, ami még emberszerűbbé teszi a robotot.


Miért fáj ennyire egyeseknek az, hogy egy mellőzött társadalmi réteg problémájára úgy igyekszik megoldást találni a tudomány és a technológia, hogy az senkinek se fájjon, de mégis megoldás legyen?


Ti mit javasolnátok? Mert a probléma létezik és annak mellékhatásaként alakult ki, hogy a nők felszabadultak szexuálisan.


Szerintem senki nem akarja visszahozni a régi elnyomó rendszert, ahogy rabszolgaság meg inkvizíció sincs már. Szűk radikális réteg meg mindig lesz. De azokat meg - és most figyeljen mindenki - a MEGOLDÁS HIÁNYA hívja mindig életre.


Vagy legyenek kiirtva/kasztrálva, stb az incelek? Akkor ki is a radikális?


Érdekelnének KONSTRUKTÍV válaszok, hogy ki milyen jobb megoldást javasolna, minthogy várjunk a technológia fejlődésére és talán a mai 20-asok már 30-as korukra hozzá tudnak jutni.


És a nőket sem kell még lelki nyomás alá sem helyezni, amiért nem tudnak fizikailag vonzódni olyan férfiakhoz, akikkel "egyébként semmi baj nincs, meg nem is csúnyák". Az érzésüket pedig lehetetlen megváltoztatni.



2020. ápr. 22. 14:17
 51/98 anonim ***** válasza:
66%
49-es, ha te szereztél egy közgazdász diplomát, akkor menj el kasszásnak a mekibe, mert az való neked, ott van szabad állás. Megelégszel vele? Vagy megint jön a kettős mércéd?
2020. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
69%

"A macsócsávónak aki falja a nőket szerinted van önkritikája? Dehogy van, ő képzeli magát a világ legfszább csávójának, aki bárkit megboxolna és neki aztán nem szólhat be senki. Vagy van lelkiismerete? Dehogy van, megdugja a nőket aztán eldobja őket. Vicc az egész, hogy ez a világ hogy működik."


Még annyit hozzátennék, hogy a nők tévképzete szerint ezektől a tulajdonságoktól lesz valaki magabiztos meg férfias. Szerintem meg szánalmas, de a nőknek mégis ez kell. Akkor mit tegyek, legyek olyan, amit amúgy megvetek?


"3-4 különböző apától szül gyereket"


Ez így van, csak általában nem szülnek, hanem kizárólag a szexre megy ki a játék. Hipergámia az őskorban: [link]


És igazából most is ez van, az ábra is ezt mutatja: [link]


Csak ma már nem arról szól a dolog, hogy ki tud enni meg inni tenni az asztalra, hanem csak és kizárólag a képmutatásról meg a felszínességekről.

2020. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
59%
51es nem elégszem meg vele és megprobalom többre vinni és közben nem hibaztatok masokat. De még a mekiben is többet keresek mint sokan mondjuk Afrikában. Az élet nem igazságos és nem mindig csak a felettünk lévőket kell nézni hanem azokra is kell gondolni akiknek még ennyi sincs.
2020. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
24%

Igazad van 52-es, meg a hasonló hozzászólóknak. Emiatt a mai világ miatt van ez sajnos. Ha meg kiírjuk magunkból a problémáinkat, akkor meg jön az, hogy "már megint panaszkodunk". Ezek a minket bíráló nők egyszerűen önzőek, egoisták, tudatlanok.


Szerintem nincsenek tisztában ezzel a szóval sem, hogy incel. Ez egy tág kategória, nemcsak az a pár szélsőséges eset, akivel tévesen azonosítanak minket. De ők, a radikálisok is amiatt lettek ilyenek szerintem, mert nem bírták tovább idegileg és összeomlottak, elszakadt náluk a fonal. És persze most már nem is akarnak ehhez a hülye világhoz alkalmazkodni.


De ezek a saját tévképzetükben élő nők ezt sosem fogják megérteni, mert ennek a lelki folyamatnak a megértéséhez nekik is eleve hasonló helyzetben kéne lenniük.


Tehát duplán is tévednek és hiteltelenek a bennünket szidó nők: egyrészt nem is ismerik a szó valódi jelentését, másrészt pedig abszolút nem érzik át ezt a helyzetet, mert ők előbb-utóbb találnak valakit legalább szexre, ha többre nem.


Meg külön érdekes nekem az is, hogy pont azok a nők szidkozódnak meg bírálnak itt, akiknek jól megy a soruk, és mégis ugyanolyan frusztráltnak tűnnek, mint mi. Milyen érdekes.

2020. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
39%
Akik itt vergődnek, meg kilométéres válaszokban próbálják bizonygatni az igazukat, azok felfogják, hogy ígyis-úgyis nyomorékok maradnak? Lehet ám itt nyávogni, de attól nem lesz jobb a helyzetetek.
2020. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
65%
Én megpróbáltam veletek vitázni (kulturáltan, személyeskedéstől mentesen), de úgy nem vagyok hajlandó folytatni, ha ti erre nem vagytok képesek. Én nem néztelek titeket hülyének, de ti csak undorító, lesajnáló, személyeskedő módon vagytok képesek reagálni még csak nem is arra, amit írtam, hanem arra, amit ti gondoltok, hogy én gondoltam, csak mert nő vagyok. Ne várjatok senkitől elfogadást és empátiát, ha automatikusan hülyének és hazugnak nézitek a vitapartneretek és fel sem fogjátok, amiről ő beszél, csak a saját hülyeségeiteket nyomatjátok és felszopjátok egymást.
2020. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
28%

#55


Nem, en speciel tobb nyelvet beszelo, intelligens embernek tartom magam, nem projektalom a sajat elfogadhatatlan szemelyisegvonasaimat masokra :)


Amugy meg az incelek ugy vannak megitelve, mint a buz.ik a 80-as evekben. Tehat itt is van egy ellenszenv, de elobb utobb el leszunk fogadva, sztem 20-30 ev mulva talan meg meno dolog is lesz :)

2020. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%

"azok felfogják, hogy ígyis-úgyis nyomorékok maradnak"


Ja, tehát ez egy fatalista dolog, kőbe van vésve ÉS PONT, tenni nem lehet ellene.


Hát, én ezt nem fogadom el. Igaz én nem is vagyok "klasszikus" nyomorék vagy incel, ettől vagyok még rosszabb, mert őt tényleg nem fognak fel ilyen dolgokat, mint amikre utaltak az értelmesebb válaszadók, de ők nem tényleg nem tehetnek róla.

2020. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
73%

#56 Mi ebben az undorító, személyeskedő, és lesajnáló?! Nézd már meg inkább, hogy miket írt az 55-ös, konkrétan lenyomorékoz minket! Még ha az is vagyok lelkileg, de ez akkor is undorító! Ez az undorító, nem a mi stílusunk!


Leírom, hogy hogyan szokott történni ez az egész.

Valaki feltesz egy kérdést ebben a témában, és aztán idegyűlik néhány ittlévő nőnemű sárkány, és elkezd minket szidni, kötekedni, az ilyen embereket csak úgy magától, pusztán az adott kérdésre reagálva, anélkül, hogy egy szót írnánk. Meg lehet nézni az ilyen témájú kérdéseket, tessék, rendre ez van!


Soha nem láttak minket, soha egy büdös rohadt hangot nem beszéltek velünk, fogalmuk sincsen arról, hogy kik vagyunk, és mégis, mindig ők kezdik a gyalázkodást!


Aztán megjelenünk mi, és jogosan megvédjük magunkat néhány jól irányzott virtuális ütéssel, aztán még utána ők állnak feljebb, hogy mégis mit képzelünk.


Még egyszer mondom, meg lehet nézni az ilyen incel témájú kérdések többségét, állandóan ez van, feljön ide az összes femináci sárkány, és nekünk esik, mielőtt egy árva hozzászólást írtunk volna! Mindig ők kezdik, mi csak megvédjük magunkat. Ha pedig zavar a panaszkodásunk, akkor nem kell ide írni!


És még egyszer hangsúlyozom azt is, hogy nem hiteles a nők véleménye ebben a témában, mert ők nincsenek ebben a helyzetben. Hogyha normális stílusban bírálnának, akkor sem lenne az. Meg ahogyan írtam, a radikális nézetű incelek csak egy kis részét teszik ki az összesnek! De a hülyék csak írják egyfolytában a gyalázkodó marhaságaikat, hogy így az incelek meg úgy az incelek. Tényleg szitokszóvá vált néhány idióta nő miatt ez a szó.


Ennek a kifejezésnek a nőkre nézve semmilyen negatív jelentése nincsen, ez egy sajnálatos helyzetet fejez ki csupán.

2020. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet ám itt nyávogni, de attól nem lesz jobb a helyzetetek."

Én nem nyávogok, csak leírom a valóságot. Nem vagyok incel, sem a kinézetem miatt sem, 20 éve sportolok, 190körüli magassággal, s tinderen bármelyik semmitértőt megrángattam. Csupán hihetetlen számomra, hogy bizonyos csoportok (nők) mennyire önző nárcisztikus állatok, s számomra ez felfoghatatlan, hogy emberek hogy lehetnek ennyire gyökerek. Attól h én 100kg vagyok, és kimegyek az utcára pofánvágok mindenkit (úgysem mernek visszaütni), attól még nem azt jelenti, hogy meg is teszem, de megtehetném... Ezt nevezik önmérsékletnek és tudatottásgnak. Nah ez az ami a nők 99.999%-ból hiányzik, kizárólag elvenni, ellopni, gyorsan ráugrani, ütni az asztalt, ez van. Nah ők pont h meg is tennék ezt, ha fizikai erelyük ezt lehetővé tenné. Mivel a férfiak ő utánuk mennek, ezzel visszaélnek. Betegfejüek sajnos :/

2020. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!