Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó abban a nőknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó abban a nőknek, hogy majd minden nő ilyesmi, vagy hasonló pasit akar, ha pedig egy átlag férfi próbálkozik be náluk (ha ronda, akkor szinte már rohannak a rendőrségre), jön a minden pasi szemét, vagy nincs rendes pasi szlogen?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 25. 12:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

Vonzó pasi, nem arról van szó, de párkapcsolatra azért nem ez az elsődleges döntő szempont. Ahogyan férfiaknál (mármint a normálisabbjánál) is valószínűleg nem csak és kizárólag az számít, hogy a nőnek mekkora a mell-derék-csípő aránya. Megnézi az ember, szívesen veszi, ha közeledik, de ennyi, ez nem predesztinálja a sikerre. Azt el tudom képzelni, hogy egy-egy kósza dugásra könnyedén talál partnert, de ha esetleg tartós kapcsolatot szeretne, akkor ennél többet kell villantania. Én személy szerint, amíg még ismerkedtem, átlagjóskákkal és ilyesmi típusú pasikkal is ismerkedtem, és végül a férjem nem egy személyi edző lett, aki hobbiból modellkedik, viszont cserébe jó humora van, intelligens, és öröm a társaságában lenni.

Mondjuk én soha nem is mondtam olyan, hogy minden pasi szemét meg nincs rendes pasi, van annyi káposztalé a fejemben, hogy tudjam, a férfiak nem egy homogén halmaz, ahogyan a nők sem azok, így nem lehet ilyen kijelentéseket általánosságban véve mindenkire vonatkoztatni.

2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
15%
Látom valami IQ harcos megint megtalálta a piros kezet.
2020. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bejöhet neked ez a pasi, mert tegnap egy másik kérdés alá is beraktad a fotóját, csak ott kommentbe. Ha egyszer az életben körülnéztél volna magad körül, akkor észrevehetted volna, hogy az ilyen férfiak, mint a fotón nagyon kevesen vannak, ellenben rengeteg kifejezetten ronda férfi járkál kézenfogva a barátnőjével. Nyilván legtöbbször nem egy 20 éves Pamela Anderson a csaj és nem is valószínű, hogy a srác sorra rántja meg a fullos nőket, viszont nem lehetetlen nekik nőt szerezni. Szerintem egyébként itt van a probléma forrása nálatok. Hogy amekyik nő leállna veletek, az nektek nem kell.
2020. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
"Szerintem egyébként itt van a probléma forrása nálatok. Hogy amekyik nő leállna veletek, az nektek nem kell." Persze, mert átlagos férfival csak ronda nő áll szóba, átlagos nem. Hiába választana a férfi a "szintjén", amit szoktak itt írni, ha a nő csak a szintje felett hajlandó választani.
2020. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nincs rendes pasi. Vannak. De nyilván a jóképű ÉS rendeset fogjuk választani, a rendesség nem kompenzálja a rondaságot.

A képen látható pasinak számomra elég gyerekfeje van, még érnie kellene egy évtizedet és ha akkor is hozza ezt a formát, akkor oké:)

2020. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak az a kérdés, mit nevezel te átlagos nőnek meg mit rondának, 48%.
2020. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Meg a férfiak mind jobbnak gondolják a külsejüket, mint amilyenek valójában. Míg a nők felé van ezer féle elvárás, amiknek ha nem felelünk meg, akkor egyből "rondák" vagyunk
2020. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"#7 Az ilyen a 12 egy tucat? :D Még szerencse, hogy a nőknek nincsenek irreális elvárásaik. Ja de..."

Nem tudom, te merre élsz, de kb. 10-ből 8 férfinek ez a rendkívül fantáziadús ecsethaj van a fején és mindenki erőlteti a borostát. Nekem egyik sem tetszik. Ez a hapsi lehet, hogy amúgy tényleg vonzó lenne, számomra azért nem az, mert az aktuális divat szerint öltöztették fel. A 12 egy tucatot így értettem.

Bár a stílus egy dolog. Mit sem ér, ha kinyitja a száját és leszáll az éjhomály. Vagy épp ellenkezőleg: lehet, hogy olyan egyedi a kisugárzása, a személyisége és egyezik az érdeklődési körünk, hogy még a borostát is elnézném... :))

2020. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok: párom egyébként megugrotta az "irreális elvárásaimat" és már 4 éve tudja hozni ezt a szintet. :D
2020. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Sok boldogságot.
2020. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!