Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz ki a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz ki a legtöbb nő élőben 10-es skálán kb.3-4 szinttel rosszabbul, mint a társkereső oldalakra feltöltött fényképeiken? Miért nem töltenek fel olyan képeket, amelyeken valójában a mai önmagukra hasonlítanak?

Figyelt kérdés
A férfiaknál ez nem figyelhető meg, ők tényleg nagyjából úgy néznek ki a valóságban, mint a képeken. Sokszor a valóságban még jobban néznek ki, sokkal jobban összeszedik magukat egy randira, mint ahogy a rossz minőségű képeiken kinéznek.
2020. ápr. 25. 14:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

@10 "Milyen érdekes, hogy megy a lepontozás, ha valaki le meri írni, hogy a férfiak többsége ugyanilyen. Hm....kettős mérce bejátszik?"


Ez minden post alatt így van:

- miért ghostingolnak a férfiak? -> a nők is csinálják ->0%

- miért kamuznak az életkorukról a nők -> a férfiak is csinálják -> 0%


Pedig valójában a legtöbb ilyen dolgot nem nők vagy férfiak csinálják, hanem emberek... vegyesen, mindkét nemből

2020. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát persze. Utána meg kikérik maguknak, hogy ők nem nőgyűlölők, csak őszinték. Közben meg már a kérdésük is hazugság és általánosítás.
2020. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert szeretjük azt hinni, hogy a kép mond igazat.:)
2020. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Belefutottam ilyesmibe én is pedig nem is társkeresőn ismerkedtem meg a nővel. Nem lényeg milyen oldal volt, csak az hogy teljesen elájultam milyen csinos, fiatalos, aztán az általa küldött képen látszott infóba a kép készítésének ideje, mind 8-10 éves kép volt.
2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%

"Utána meg kikérik maguknak, hogy ők nem nőgyűlölők, csak őszinték. Közben meg már a kérdésük is hazugság és általánosítás."


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Tessék, itt van egy minden férfi hazudik randin kérdés. Pedig 1db férfi alapján általánosít a kérdező... És gondolom ő is kikérné magának, hogy nem férfigyűlölő.


Kettős mérce oda vissza van, te is csak azt veszed észre, ha egy férfi kérdése hazugság, pedig itt a párja, de ez fel sem tűnik.

2020. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"aztán az általa küldött képen látszott infóba a kép készítésének ideje, mind 8-10 éves kép volt"


Én egy ilyen esetben visszakérdeztem, hogy miért ilyenek a fotók, és azt mondta, hogy azért, mert ezek a kedvenc képei, de azóta egy szemernyit sem változott.



Ezúton is üzenem neki, hogy DE, rengeteget változott :)

2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert férfiakkal is randizol vagy honnan tudod annyira ők hogy néznek ki? Elmondanam neked hogy nekem nőként az a tapasztalatom hogy a férfiak 5-10 évvel ezelőtti képekkel nyomulnak amin még volt hajuk, nem volt elhizva stb. Vagy valami nagyon jól sikerültel és a valóság köszönő viszonyban sincs.
2020. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
#16, 8-10 év férfi és nő esetében is rengeteg idő. Jönnek a ráncok, plussz kilók, úgyhogy ez nettó hazugság.🙂
2020. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

A férfi oldalt honnan tudod? Biszex vagy és onnan is jársz randizni? :D


Ott pont ugyanez megy... 10 évvel ezelőtti fotók, fotók 20 kilóval könnyebben, csukott szájjal mosolygós (amin nem látszik, hogy a fél fogsora ki van rohadva), sokkal jobban kinéző haverrel közös fotó a profilképen...


Amúgy meg a fotó nem feltétlenül adja vissza azt, ahogy a másik kinéz, sőt azt sem feltétlenül adja vissza, ahogy az adott ember látja magát.

2020. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
#15 Én ezt is észreveszem, viszont vagyok annyira intelligens, hogy én nem általánosítok. És azért mert más megteszi, még nem érzem magam feljogosítva erre. Mert ez óvódás viselkedés. Te ezt nem érzed?
2020. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!