Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

FÉRFI: Ha 35...pláne 40+ éves, normálisan keres, odafigyel magára, nincs gyereke,és keres valakit, akkor jönnek a: "Nekem nem kell apum korabeli pasi." meg a "Vénember." és a "Hamarosan pelenkázni kell." "Öreg." "Hamarosan meghal, ezért nem akarok vele családot." válaszok.


NŐ: Na igen, ha egy nő leírja, hogy ő 40+ éves, elvált, normál jövedelmű, és van 1-2 gyereke, és saját elmondása alapján is lelakott, de új társat keres, akkor kapja a felszopkodó válaszokat, hogy "Ne add fel! Csodálatos ember, fantasztikus anya, és igazi nő vagy. hamarosan rád talál a boldogság, ne add fel, és ne add lejebb az igényeidet, légy boldog! Szorítok, PUSZIIII!!!"


Pedig az élet mást mutat!


Nő, gyerekkel, 40+ -osan...kemény dió.

Férfi, gyerek nélkül, 40+ -osan, normális külsővel, egzisztenciával, válogathat.



2020. ápr. 28. 08:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
10%
Hiába bizonygatod nekik, úgyse fogják azt mondani, azért mert "nekem jár". Inkább elkezdenek szidni téged, vagy aki ami épp a kezükben van, de soha és hangsúlyozom soha a büdös életben nem fogja neked azt mondani egy gyökér nőszemély se, hogy igen, elrontottam, bocs, vagy azt hogy azért mert önző vagyok. Ilyet te nem fogsz hallani. Felelősséget hárítanak, amit neki lehet azért téged megköveznek (megköveznének). Nem kell foglalkozni a véleményükkel, semmit sem ér.
2020. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
74%
Nyuszika, azért van, mert a nő maga korabeli társat keres. A 40-es pasik csak akkor vannak lehurrogva, ha lányuk korabeli nore hajtanak. És bocsi, de nem kezdenek apám korosztalyaval.
2020. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

9.-nek.


Bizony! Ezt én is tapasztalom. Saját, és környezetemben lévőkön is.


Sok nő a csődör után beéri a verébbel is, ha annak van fészke.

2020. ápr. 28. 08:54
 14/45 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Azért remélem, átjött, hogy ironizáltam.
2020. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
4%

"Érzelmek természetesen ki vannak zárva olyan emberek közt, akik közt legalább 10-15 év van..."


Nincsene kizárva!


Ugyanaz a nő, aki 40 évesen fiatal, csontos, lotyózza a 30-as csajokat, 30 évesne még érzelmek vezérelve volt együtt a 10-12 évvel idősebb férfivel, mert a kor nem számít :D

2020. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Palpatine_order66 ***** válasza:
47%

Egyébként még annyit had fűzzek hozzá, hogy van egy általánosan megfigyelhető..hmm..statisztikailag is releváns vélemény a férfiak körében.


Az a férfi akinek nem volt sikere, vagy elhanyagolható volt, azok ilyen..34+amikor már jó esetben van pénzük, lakásuk etc. rájönnek, hogy "'há nehogy má, leálljak egy korombeli vénasszonnyal" be akarják pótolni azt az élményt amit 25-30között kellett volna. Na amikor körbe néznek és a korabeli nök 35%-nak van gyereke, vagy lelakott, vagy egyszerűen csak már nyilván nem úgy néz ki mint 20évesen-nem mint ha ők úgy néznének ki-akkor jön ez. Majd az, hogy a 20éves nők nem kezdenek apuval, már amelyik nem a pénzre megy és mondjuk van agya. Akkor jön a brühühü, meg a fentebb válaszoló is aki szerint csak alfahímnek lehet gyereket szúlni( ? :D ) és csak azért keresik meg mert ő már gyémánt és nevelheti az alfa gyerekét. LOL.


Legutóbbi munkahelyemen volt egy 21 éves csaj. Annyira buta volt...édes istenem..na ennek volt egy 46(!) éves faszija. Tipikus kigyúrt, szarrá tetovált csóka. Ott égett a szerelem lángja mindkettő szemében folyton

Ja nem.


Szóval ne rinyáljatok, mert a párkapcsolati értéketek ugyanannyi mint annak elötte. Legalább is egy normális nö szemében. Egyszer kiszagolja ezt az incel feelinget bennetek úgy elhúz mint a vonatfütty-remélem-

2020. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt, hogy egy 25 éves férfit azért gyaláztak itt, mert nem akart összejönni egy 40 éves két gyerekes anyával.
2020. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Én egy naiv ember vagyok 38 évesen is. :D

Világ életemben a magam korosztályához vonzódtam, de ez nem jelenti, hogy ne lehetnének valós érzelmek olyan emberek közt, ahol nagy a korkülönbség. Én ismerek olyan embereket, ahol a feleség 11 évvel volt idősebb, és boldogan élték le együtt az életüket. Azt persze én is úgy gondolom, hogy az esetek nagy részében ez a vonzalom egyoldalú.

2020. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
61%
Mit is akarsz itt? Önigazolást a hipotézisedre? Mindkét nemben vannak ilyenek is, meg olyanok is. Minek kell itt szembeállítani megint a nemeket? Teljesen más élethelyzetekről beszélünk, egyén szinten is. Ne itt a gyakorin akard megtalálni a válaszaidat az eleve hülye kérdésedre.
2020. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
66%

Már a kérdésed is csúsztatás és hazugság. Nincs itt kettős mérce, hiszen a normális 40+-os férfit azzal utasítják el, hogy "apukám korabeli" tehát fiatal lányoknál próbálkozik, ami gáz.


Majd ezzel a lendülettel a 40+ elvált anyukát azzal hibáztatod, hogy korabeli, normális társat akar. Mert biztos neki is kéne a csődör, csak nem sikerül.

Ha valaki itt kettős mércét használ, az te vagy.


Drágám, én 40+ elvált anyukaként az utóbbi években térdig gázolok a szexre (sőt, kapcsolatra) jelentkező 25-35 éves csődörökben. Mert mindenkinek kéne a milf. És ez engem tökéletesen hidegen hagy. Kipróbálhatnám bármikor a fiatal csődört, de én korban hozzám illő férfit keresek komoly kapcsolatra (38-50). Ja, és azt sem értem, miből gondolod, hogy a gyerekes nők nőtlen férfit akarnak maguk mellé. A legtöbbnek kimondottan szempont az elvált apuka, mert ővele van egy erős, közös pont


És nem szültem fiatalon az alfának, harminc évesen szültem az alacsony, átlagos külsejű férjemnek, akivel együtt építettünk fel mindent. Csak negyvenen túl ő is úgy érezte, hogy neki járna még fiatal pipi. A válás óta évek teltek el és azóta is egyedül van, ennyire népszerű egy ötven éves elvált apa a gyermektelen, fiatal nők körében, akikre vágyik. Én minden jót kívánok neki, mert nincs bennem harag.


Szóval fejezd be a csúsztatás meg a hazudozást, meg az általánosítást.

2020. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!