Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

FÉRFI: Ha 35...pláne 40+ éves, normálisan keres, odafigyel magára, nincs gyereke,és keres valakit, akkor jönnek a: "Nekem nem kell apum korabeli pasi." meg a "Vénember." és a "Hamarosan pelenkázni kell." "Öreg." "Hamarosan meghal, ezért nem akarok vele családot." válaszok.


NŐ: Na igen, ha egy nő leírja, hogy ő 40+ éves, elvált, normál jövedelmű, és van 1-2 gyereke, és saját elmondása alapján is lelakott, de új társat keres, akkor kapja a felszopkodó válaszokat, hogy "Ne add fel! Csodálatos ember, fantasztikus anya, és igazi nő vagy. hamarosan rád talál a boldogság, ne add fel, és ne add lejebb az igényeidet, légy boldog! Szorítok, PUSZIIII!!!"


Pedig az élet mást mutat!


Nő, gyerekkel, 40+ -osan...kemény dió.

Férfi, gyerek nélkül, 40+ -osan, normális külsővel, egzisztenciával, válogathat.



2020. ápr. 28. 08:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%

"Én egy naiv ember vagyok 38 évesen is. :D

Világ életemben a magam korosztályához vonzódtam"


Ez rám is igaz, az összes barátnőm 0-3 évvel volt csak fiatalabb, ez szerintem bőven kimeríti a saját korosztály fogalmát


Aztán mikor 35+ évesen egyedül maradtam, akkor elkezdtem keresgélni. Kétféle tapasztalatom volt:

- nők gyerekekkel (volt aki már 2x elváltan) ezer örömmel lecsaptak volna rám


- a gyerektelen 35 körüli nők (saját korosztályom) eszméletlen elvárásokkal a párkapcsolat felé:

Itt mindenki marha magabiztos, a valóságban viszont ketyeg a vekker, így megy a pánik, hogy itt már nincs idő kompromisszumokra és kockázatokra, a tökéletes férfi kell. Persze a tökéletes férfi lista annyira hosszú, hogy egy férfi sem felel meg neki.


És persze, férfiként nekem is vannak elvárásaim. Például a hölgyike amikor azzal kezdi, hogy neki fontos, hogy a férfinek legyen kocsija és lakása (van mindkettő), akkor előbújik belőlem a gonosz kis ördög, hogy tök jogos elvárás, de ez nekem is fontos. Erre kiderül, hogy a hölgyikének ez azért fontos, mert neki 35 évesen egyik sincs.


Vagy amikor én képes vagyok elmenni hetente 3x futni, hogy formában legyek, hiszen nyilván én sem leszek fiatalabb, akkor bocsánat, de igenis "csontokkal akarok játszani", a nálam nehezebb nő pedig _NEM_ igazi nő...



Szóval a saját korosztályomból 1.5 randizás elég volt. Aztán mikor lett fiatalabb párom, akkor ugyanazok a nők, akik addig az orruk húzták rám, elkezdtek sugdosni, hogy mert nekem nem kell a korombeli nő, biztos csak a friss pipihúsra megyek. De, nekem nagyon is kellett.

2020. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
77%

"A legtöbbnek kimondottan szempont az elvált apuka, mert ővele van egy erős, közös pont"


Valószínűleg nem egy helyen ismerkedünk nőkkel, mert én gyermektelen férfiként pont ennek az ellenkezőjét látom. Ha már van a csajnak gyereke, akkor nem olyan férfit keres a 80%, akkinek szintén van, mert akkor megoszlik a figyelem a két gyerek között.


Meg azért titokban mindegyik arról álmodik, hogy majd ő (és az ő gyereke) lesz a legfontosabb, nem vágyik senki exfeleségre, hétvégi gyereklátogatásra... Arra van neki sajátja.

2020. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%

A 40 éves pasit én is inkább anyámnak szánnám, mint a saját páromnak. Nem azért, mert objektíve öreg, hanem mert fsznak kell huszonévesekre erőltetnie magát. Aki magánál 15-20 évvel fiatalabbakra nyomul, azzal agyilag baj van. Vagy le se szarja a korosztálya, vagy egy csődtömeg 40 éves viszonylatban, azért csorog lejjebb, vagy megrekedt agyilag a huszonéveseknél, amivel az a baj, hogy én 40 éves koromra nem akarok bőven itt tartani semmilyen szempontból. Meg arra sem vagyok kíváncsi, hogy majd ki legyek selejtezve, mert apunak nem harmincas kell majd, hanem ugyanúgy húszas... Szánalmas.


Ellenben 40-es nōket nem látok ilyen silány módon alulválasztani. Nekik kell a beszélgetés és nincs feszestest-fétisük, mint valami idióta vén szarnak. Még akkor sem, ha nincs gyerekük

2020. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
23%

Éppen áthajlok a 30 pluszba és rettentően örülök, hogy nem egy internetes anonym fórum határozza meg a társkeresési szokásaimat. Mindkét nem esetén ismerek olyat, aki normális kapcsolatot keres ennyi idősen, olyat is, akinek rettentő magas igényei vannak, meg olyat is, aki még mindig csak szórakozik hiába nem vallja ezt még magának se be. Szerencsére az egyedüllévő barátaim közül sincs, annyira megkeseredve senki és mindenkinek több esze van annál, hogy ilyen primitív módon általánosítson. :)


Szerintem mindenki ismerkedjen azzal, aki tetszik neki és ne nehezítse meg az életét azzal, hogy különböző elvárásoknak akar megfelelni vagy, hogy ilyen szintű mérget és utálatot táplál a másik nem iránt, ha neki nem úgy alakult az élete, ahogy képzelte. Van elég baja az emberiségnek, semmi szükség erre a fölösleges köpködésre.

:)

2020. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
43%

"Például a hölgyike amikor azzal kezdi, hogy neki fontos, hogy a férfinek legyen kocsija és lakása (van mindkettő), akkor előbújik belőlem a gonosz kis ördög, hogy tök jogos elvárás, de ez nekem is fontos. Erre kiderül, hogy a hölgyikének ez azért fontos, mert neki 35 évesen egyik sincs."


Ez jogos elvárás is lehetne a részedről. Na és a huszon éves pipiknek van kocsija lakása? Vagy nekik elég ha feszes a popsi? Tehát ennyire kétszínű vagy?

Ezért nem kellesz a korosztályodban senkinek. Valójában neked is csak a külső számít, de könnyebb a nőket szidni, mint bevallani ezt, igaz?


Amúgy vicces, az összes 30+ szingli nőismerősömnek saját lakása van. Csak mi túl karrieristák vagyunk a férfiaknak. Mert a végeredmény még mindig az, hogy inkább egy mutatós fiatal buta pipi, aki hasra esik az autódtól, mint egy nő, aki letett valamit az asztalra.


De mindegy is, nyugodtan keress fiatalabbat, sok sikert neked, kívánom hogy összejöjjön.

2020. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%

"Ez jogos elvárás is lehetne a részedről. Na és a huszon éves pipiknek van kocsija lakása? Vagy nekik elég ha feszes a popsi? Tehát ennyire kétszínű vagy?"


Nem, nincs neki... de nem is közölte velem, hogy "randira értem kocsival gyere, mert nem vagyok az a nő, aki BKV-zik" (megtörtént eset), igazából szóba sem került a kocsi, valamikor az 5. randin mentem először autóval, mert olyan program volt.


Egyébként 11 évvel fiatalabb nálam, tehát nem 18-20 éves kategória

2020. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
55%

" Csak mi túl karrieristák vagyunk a férfiaknak. Mert a végeredmény még mindig az, hogy inkább egy mutatós fiatal buta pipi, aki hasra esik az autódtól, mint egy nő, aki letett valamit az asztalra."


Na igen... ezzel jó áltatni magadat. Nem ijedek meg egy sikeres nőtől, sőt! És nem csóró a mostani párom sem, hogy az én kocsimtól essen hasra (neki is van amúgy).



De már mondtam, megpróbáltam 1.5 éven át a saját korosztályommal randizni, és csalódás hegyek (vagy én nem kellettem, mert neki már csak a tökéletes felel meg, hiszen nincs sok ideje férjhez menni, vagy nekem nem kellett az arrogáns hercegnő, vagy az aranyásó, esetleg nem akartam más gyerekeit nevelni)

2020. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem kellesz, akkor az azért van, mert csak a tökéletes felel meg neki? Na, te meg ezzel áltatod magad. :-)
2020. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Tudod van olyan akit nem kell eltartani a gyerekkel együtt! Pl engem! Több mint kétszeresét keresem mint a párom!

Én 27 vagyok, de még ígysem tudnék mit kezdeni egy 25 evéssel. De viszont 40+os férfi sem kellene, mert túl öreg hozzám!

Sztm tök vegyesen van ilyen is olyan is!

2020. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

25.-nek.


"" Csak mi túl karrieristák vagyunk a férfiaknak. Mert a végeredmény még mindig az, hogy inkább egy mutatós fiatal buta pipi, aki hasra esik az autódtól, mint egy nő, aki letett valamit az asztalra." Ezt írtad.



Nos elmondom a saját tapasztalataimat a karrierista nőkről.


Mérnök barátnőm: 9-re jártam melózni, 8-kor elég lett volna kelni, de ő már 6-kor keltett, hogy főzzek kávét, meg reggelit, amíg ő pipil, meg zuhanyzik, mert aztán rohan a melóba. Aztán este hazajött 19 óra után, fáradtan, idegesen, és még 1-2 órát ült a gép előtt. heti 5 napot.


Orvos barátnőm: Paramamik telefonálgatásai hajnalban, éjjel, a kirándulások vagy éttermek alatt, hogy Ödönke fosik, Béla köhécsel, Zsuzsika néz,... de le nem tenné a retkes telefont, mert akkor lehúzzák valami BABA -MAMA Fosbúk csoportban, és akkor betegeket, azaz lóvét veszít.

Állatorvos exem szintén.


Sportoló barátnőim...volt pár.: Edzés - diéta - edzés - "Te miért nem edzel? Csak 15 km. futást, naaa?" Miközben 15 métert nem tudok/akarok. Edzés - diéta - edzőtábor 2-3 hét. Versenyre készülés = sárkány mód, edzés - diéta - "Miért lélegzel, mikor zavar a mentális felkészülésben?" dumák.


Szóval igen, jobb egy nem karrierista nő. És igen, ha lehet fiatal.

De ez miért zavaró egy nőnek?

Egy nő is választhat fiatalt! És a nőket is zavarja, ha férj napi 10-12 órát dolgozik, és hétvégén konferenciákra jár vagy maszekol, vagy ügyel.

2020. ápr. 28. 11:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!