Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

FÉRFI: Ha 35...pláne 40+ éves, normálisan keres, odafigyel magára, nincs gyereke,és keres valakit, akkor jönnek a: "Nekem nem kell apum korabeli pasi." meg a "Vénember." és a "Hamarosan pelenkázni kell." "Öreg." "Hamarosan meghal, ezért nem akarok vele családot." válaszok.


NŐ: Na igen, ha egy nő leírja, hogy ő 40+ éves, elvált, normál jövedelmű, és van 1-2 gyereke, és saját elmondása alapján is lelakott, de új társat keres, akkor kapja a felszopkodó válaszokat, hogy "Ne add fel! Csodálatos ember, fantasztikus anya, és igazi nő vagy. hamarosan rád talál a boldogság, ne add fel, és ne add lejebb az igényeidet, légy boldog! Szorítok, PUSZIIII!!!"


Pedig az élet mást mutat!


Nő, gyerekkel, 40+ -osan...kemény dió.

Férfi, gyerek nélkül, 40+ -osan, normális külsővel, egzisztenciával, válogathat.



2020. ápr. 28. 08:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

De azért nem ez a két véglet van! Elhízott két gyerekes, hiteles meg a hamvas csinos fiatal!

Van elég sok köztes, az meg hogy valaki a pénzedéet van veled...hat nem tudom,ég az apakomlexus se a legjobb! De neked nyilván könnyebb olyat becserkészni, mert naivak!

Nekem a 25 fiatal, a 40 öreg párkapcsolatra! Ezt meg értsd meg te!

N27

2020. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

41.-nek.


Megértem.


De azt te is tudod, hogy te, majd 30 évesen, már nem vagy fiatal. És a pasik is tudják.

2020. ápr. 29. 10:44
 43/45 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, te egy megkeseredett, ostoba ember vagy. Senki nem állítja azt, hogy az elvált, kétgyerekes, hiteles anyuka párkapcsolati szempontból egyenlő egy húsz éves lánnyal. De nem is ugyanaz a célcsoportjuk!


Tehát nem értem, miért bánt téged továbbra is az, ha egy nő normálisan felméri önmagát, és korban hozzá illő férfit keres, legyen akár 20 akár 40 éves. Te itt most a normális, egészséges önképpel rendelkező nőket szólod le, és normának próbálod beállítani a fiatal kanra sóvárgó idős nőt (akit ugyanúgy lenézel, mint a normálist) és az idősebb kanra áhítozó, apakomplexusos kis libát (akire vágysz).


Tehát a te nem normális, kitekeredett világképed alapján az egyetlen értékes nő fiatal és idős faxra vágyik. Nyilván az fáj neked, hogy nálad csak korban hozzád illő nők próbálkoznak, ha próbálkoznak egyáltalán, a fiatal nők meg elhajtanak. Jól teszik. Értelmes nő semmilyen életkorban nem jön össze olyan pasival (mert férfinak már nem nevezném) aki számára az egyetlen értéke a fiatalsága és a külseje. Majd 5-10 év múlva vagy gyerekszülés után amikor te lelakod, aggódhat, hogy lecseréled...hát kösz, az ilyen pasi semmilyen életkorban nem érték. A te betegesen torz gondolkodásod az, ami miatt a fiatal nők többsége nem mer már családot vállalni senkivel. Mert a végén mindig ő szívja meg.


Nyugodj meg, az értelmes, kulturált nők válás után, negyven évesen is találnak párt. Jobb esetében valódi férfiakat. Tőled meg az Isten mentsen meg minden korosztályt.

2020. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Hát egy 20 évesnek biztos nem leszek fiatal 30 évesen, de nem is egymást keressük!

Amúgy meg nem mindenkit érdekel, hogy fiatal pipi legyen mellette, ahogy írtad a pasikat lehet érdekli, de a férfiakat nem! És sztm egy normális értékrendű férfi nem fog dobni egy jó kapcsolatot egy fiatalabbért és szerencsére sok férfi van, aki nem akarja hogy a pénze miatt legyen vele vagy mert épp az apapótlékot látja benne!

Sokan a saját korosztalyuk közt keresgél!

Ám egy gyerekkel is sok 20 éves megirigyelhetne! Nem felvágni akarok evve!

2020. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"Nekem a 25 fiatal, a 40 öreg párkapcsolatra! Ezt meg értsd meg te!"


A 30as meg csóró, a fehér túl fehér, a fekete túl fekete, a kék túl kék, a vékony túl vékony, az izmos túl nagy, a sokat kereső túl sokat keres, aki elvárja a házias nőt, az lúzer, aki nem az incel, stb...


Ismerjük, senki sem ilyen:

[link]


A probléma nem a férfiakban van, hanem benned. Tudom, jössz h de neked van, meg a tiéd a legjobb. Aha, most. Holnap meg jön a Józsi. Tök mind1 neked is, hogy ma Józsit szereted, holnap meg Gézát. Egyiket se tudod szeretni, csak önmagadat.

2020. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!